Kvadráty: 5949
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 237x 10x 249x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 5x 1x 6x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 4x 110x 4x 120x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 2x 2x 262x 7x 273x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x 1x 5x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x 58x 1x 63x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 46x 1x 47x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 4x 20x 1x 25x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 55x 3x 60x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 29x 1x 30x
Anyphaena furva Miller, 1967 Silně ohrožený 5x 5x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 2x 6x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 19x 21x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x 4x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 19x 21x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 5x 7x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 12x 14x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x 8x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 22x 22x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 7x 7x
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 3x 5x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 11x 13x
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 2x 2x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 6x 8x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 5x 7x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 35x 37x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 69x 2x 71x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 2x 2x
Brigittea latens (Fabricius, 1775) Ohrožený 2x 1x 3x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 88x 2x 94x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x 4x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x 13x 1x 18x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 35x 1x 40x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 6x 87x 1x 94x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 61x 2x 63x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Eresus sandaliatus (Martini & Goeze, 1778) Kriticky ohrožený 1x 1x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 29x 1x 30x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 9x 9x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 92x 1x 97x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 6x 9x 15x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 8x 8x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 1x 5x
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 4x 4x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 49x 1x 50x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 48x 48x
Gnaphosa inconspecta Simon, 1878 Kriticky ohrožený 1x 1x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x 10x 14x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 22x 1x 23x
Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 6x 6x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 31x 1x 34x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 41x 1x 42x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 26x 26x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 7x 1x 10x
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) Silně ohrožený 2x 2x
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 21x 21x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 4x 8x 12x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 2x 5x 7x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 3x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x 4x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 28x 1x 29x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 8x 10x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 53x 53x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 20x 1x 21x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 4x 7x 11x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 4x 60x 1x 67x
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 Silně ohrožený 30x 1x 31x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 4x 78x 2x 86x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 11x 13x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 8x 8x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 4x 8x 12x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 27x 2x 29x
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 9x 9x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 29x 1x 30x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 20x 22x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 9x 9x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 14x 14x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 15x 15x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 13x 13x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 59x 63x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený 3x 3x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 6x 10x
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 26x 26x
Centromerus leruthi Fage, 1933 Silně ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 50x 50x
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 5x 5x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 116x 3x 123x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 20x 1x 23x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 13x 13x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Collinsia distincta (Simon, 1884) Silně ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 63x 2x 67x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 31x 35x
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 5x 5x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 157x 6x 165x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 60x 7x 67x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 186x 6x 194x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x 8x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 11x 13x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 36x 38x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 15x 17x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 14x 1x 15x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 11x 13x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 6x 8x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 10x 12x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 3x 3x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 8x 12x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 10x 10x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 63x 1x 64x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 7x 7x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 2x 4x 22x 1x 29x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 27x 29x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 7x 7x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 15x 15x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 25x 25x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 53x 55x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 47x 51x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 59x 3x 64x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 40x 40x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 5x 1x 8x
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 36x 38x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 47x 2x 51x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 15x 15x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 22x 1x 23x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 11x 11x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 11x 15x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 7x 7x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 6x 8x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 18x 20x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 5x 5x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 57x 1x 60x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 15x 15x
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 2x 2x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 8x 10x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 9x 9x
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 14x 16x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 51x 2x 53x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 5x 9x
Styloctetor stativus (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 23x 25x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 2x 6x 8x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x 4x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 4x 62x 66x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 107x 5x 112x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 20x 2x 24x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 90x 5x 97x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 6x 6x
Thyreosthenius biovatus (O. P.-Cambridge, 1875) Ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 21x 1x 24x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 9x 9x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 7x 7x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 12x 12x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 6x 10x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 43x 3x 46x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 30x 34x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 12x 1x 13x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 7x 7x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 7x 7x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 11x 13x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 17x 17x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 79x 2x 83x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 34x 34x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 4x 79x 1x 84x
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 2x 2x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 16x 1x 19x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 20x 1x 25x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 25x 25x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 21x 1x 26x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 5x 5x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 31x 31x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 9x 1x 16x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 27x 1x 28x
Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 3x 3x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 23x 1x 24x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 12x 1x 13x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 57x 59x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 22x 22x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 5x 9x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 3x 21x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 12x 1x 15x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 1x 5x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 27x 1x 34x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 26x 26x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 20x 7x 27x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 43x 45x
Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 4x 2x 6x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 17x 17x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 2x 29x 31x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 12x 14x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 6x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x 177x 7x 188x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 90x 1x 93x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 18x 20x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 27x 1x 28x
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 38x 40x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 15x 15x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 35x 1x 40x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 7x 9x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 3x 7x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený 3x 3x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) Kriticky ohrožený 3x 3x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 6x 1x 9x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 10x 1x 15x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 6x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 6x 6x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 16x 1x 21x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 59x 1x 64x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 4x 35x 39x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 1x 8x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 5x 7x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 12x 18x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 4x 20x 1x 25x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x 11x 1x 16x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 8x 8x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 4x 6x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 11x 1x 16x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 9x 9x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 5x 5x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 Ohrožený 7x 7x
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 11x 13x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x 11x 15x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x 8x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 47x 49x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 24x 24x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 22x 1x 25x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 52x 54x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x 4x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x 2x 6x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x 9x 13x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 3x 3x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x 4x
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1879) Silně ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 19x 2x 25x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 2x 1x 7x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 6x 1x 7x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 1x 6x
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 2x 2x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x 5x 9x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 18x 1x 19x
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený 2x 2x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x 18x 22x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 14x 16x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 14x 1x 17x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 7x 7x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x 17x 21x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x 13x 1x 18x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 9x 2x 13x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 22x 22x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 11x 1x 12x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 5x 1x 6x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 6x 6x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 4x 4x
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 32x 1x 37x
Trachelidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) Silně ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 28x 1x 29x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (3237 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 898 85 0 133
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 10 2 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 160 21 0 61
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 644 55 0 144
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 27 13 0 26
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 88 5 1 22
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 11 4 0 9
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 61 11 0 31
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 5 2 8 11
Araneus diadematus Clerck, 1757 4 3 1 6
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 10 0 0 10
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 11 7 0 14
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 84 26 0 37
Altella biuncata (Miller, 1949) 5 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 83 15 0 49
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 17 2 0 15
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 90 11 0 46
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 52 12 0 28
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 18 5 0 14
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 5 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 137 23 0 45
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 6 1 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 1 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 3 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 35 7 0 26
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 29 11 0 23
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 5 0 5
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 18 3 0 10
Gnaphosa opaca Herman, 1879 10 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 13 16 0 16
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 32 4 0 22
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 26 8 0 13
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 6 0 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 12 4 0 11
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 2 0 0 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 17 3 0 13
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 47 11 0 25
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 12 8 0 9
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 33 18 0 26
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 19 10 0 15
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 37 20 0 41
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 20 2 0 5
Hahnia helveola Simon, 1875 3 0 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 1 0 3
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 10 14 0 14
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 4 0 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 29 18 0 14
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 12 7 0 8
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 20 12 0 5
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 7 3 0 7
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 3 2 0 4
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 4 0 7
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 2 0 5
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 26 22 0 28
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 23 19 0 4
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 1 0 3
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 8 10 0 12
Centromerus leruthi Fage, 1933 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 23 11 0 25
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 232 42 0 65
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 37 5 0 10
Ceratinella major Kulczyński, 1894 2 4 0 6
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Collinsia distincta (Simon, 1884) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 66 31 0 34
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 8 8 0 15
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 925 290 0 84
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 71 30 0 37
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 211 155 0 99
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 3
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 32 8 0 13
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 20 3 0 5
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 7 0 0 6
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 28 7 0 6
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 6 0 0 4
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 3 2 0 5
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 59 49 0 28
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 3
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 18 10 0 11
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 3 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 17 5 0 13
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 15 26 0 7
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 18 7 0 12
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 30 7 0 19
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 30 15 0 16
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 62 20 0 33
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 15 8 0 17
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 19 5 0 17
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 20 14 0 24
Minicia marginella (Wider, 1834) 1 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 10 0 0 10
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 4 1 0 4
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 9 5 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 4 11 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 15 11 0 9
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 22 18 0 30
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 9 2 0 7
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 7 0 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 4 2 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 5 0 7
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 5 1 0 3
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 2 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 185 18 0 28
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 3 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 20 6 0 12
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 91 27 0 33
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 63 67 0 55
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 16 5 0 10
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 81 56 0 51
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 1 0 3
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 3 74 9
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 16 0 0 5
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 3 0 0 2
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 11 4 0 5
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 2 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 37 12 0 26
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 27 1 0 15
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 6 2 0 6
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 2 2 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 3 1 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 2 0 6
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 6 3 0 9
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 60 25 0 45
Agroeca cuprea Menge, 1873 23 11 0 17
Apostenus fuscus Westring, 1851 66 22 0 39
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 2 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 19 3 0 9
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 41 12 0 12
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 35 3 0 10
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 1 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 21 15 0 15
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 101 57 0 13
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 4 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 33 9 0 11
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 2 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 240 66 0 27
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 112 56 0 10
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 2 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 33 6 0 9
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 16 3 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 178 43 0 13
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 11 5 0 11
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 106 86 0 16
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 63 27 0 21
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 30 10 0 8
Trochosa robusta (Simon, 1876) 13 6 0 14
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 19 1 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 67 4 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 220 93 0 100
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 571 81 0 42
Ero furcata (Villers, 1789) 6 1 1 6
Zora manicata Simon, 1878 13 1 0 12
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 25 4 0 18
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 9 0 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 7 31 14
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 4 0 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 8 0 5
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 4 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 0 0 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 44 6 2 28
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 28 3 0 18
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 10 1 0 7
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 0 0 5
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 0 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 2 1 4
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 4 2 0 4
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 5 0 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 4 0 1 5
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 3 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 103 14 0 14
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 23 56 0 10
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 6 10 0 10
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 35 25 0 24
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 4 0 0 3
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1879) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 14 4 1 5
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 3
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 7 2 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 12 2 0 9
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 3 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 5 2 0 7
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 11 0 0 7
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 9 1 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 12 0 0 7
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 25 1 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 20 2 0 11
Xysticus kochi Thorell, 1872 10 3 0 5
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 4 0 0 3
Xysticus luctator L. Koch, 1870 8 0 0 3
Xysticus ninnii Thorell, 1872 2 1 0 2
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 29 1 0 12
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 16 2 0 14
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 2 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 4 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 11 0 0 5
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 6 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 5 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 113 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 8 1 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 45 0 0 5
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 6 0 0 4
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 6 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 144 0 0 6
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 12 1 0 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 29 0 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 6 2 0 4
Anyphaena furva Miller, 1967 6 5 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 3 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 5 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 1 5 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 1 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 2 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 4 3 4
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 1 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 17 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 6 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 8 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 3 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 4 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 1 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Thyreosthenius biovatus (O. P.-Cambridge, 1875) 0 6 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 2 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 4 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 1 4
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 4 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 1 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2820 použitých nálezů)
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 299 38 0 41
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 123 2 0 21
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 2 0 3
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 14 0 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 8 0 0 8
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 2 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 14 2 0 9
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 8 2 0 8
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 3 0 7
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 17 8 0 11
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 4 2 0 5
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 12 5 0 10
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 14 0 12
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 24 3 0 15
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 17 3 0 7
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 11 1 0 8
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 17 5 0 11
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 4 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 10 5 0 11
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 3 3 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 13 0 14
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 4 13 0 8
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 3 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 22 17 0 8
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 2 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 7 8 0 10
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 46 5 0 18
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 16 2 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 2 0 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 3 0 5
Macrargus rufus (Wider, 1834) 10 5 0 8
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 6 4 0 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 2 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 11 0 11
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 7 6 0 9
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 0 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 3 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 18 35 0 27
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 6 0 7
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 2 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 8 1 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 16 1 0 7
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 1 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 3 2 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 10 7 0 11
Agroeca cuprea Menge, 1873 18 4 0 8
Apostenus fuscus Westring, 1851 4 2 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 5 8 0 6
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 94 37 0 41
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 344 53 0 19
Zora manicata Simon, 1878 6 1 0 6
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 9 4 0 10
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 2 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 3
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 1 0 7
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 3 1 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 15 2 0 8
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 3 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 12 1 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 4 0 0 2
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 6 1 0 4
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 10 2 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 9 9 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 8 5
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 2 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 3 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 10 4 0 9
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 3 1 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 20 1 0 7
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 12 2 0 7
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 5 0 5
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 10 0 0 5
Gnaphosa opaca Herman, 1879 5 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 4 1 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 7 2 0 5
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 7 1 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 2 0 4
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 19 14 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Collinsia distincta (Simon, 1884) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 5 0 6
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 8 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 3 1 0 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 3 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 4 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 8 1 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 9 7 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 8 0 7
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 1 0 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 4 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 3 0 74 6
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 2 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 9 3 0 5
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 1 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 1 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 17 19 0 6
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 7 1 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 99 3 0 9
Ero furcata (Villers, 1789) 4 2 2 4
Zora manicata Simon, 1878 5 0 0 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 4 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 8 34 9
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 1 0 8
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 12 1 0 8
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 7 1 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 1 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 29 26 0 5
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 12 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 8 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 3 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 7 3 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 3 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 2 0 0 1
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 6 0 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 3
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 115 9 0 20
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 18 2 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 61 5 0 15
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 2 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 8 0 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 1 0 6
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 1 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 11 5 0 8
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 8 2 0 4
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 3 1 0 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 6
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 5 0 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 1 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 23 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 2 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 2 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 11 3 0 6
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 5 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 23 10 0 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 4 0 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 2 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 6 1 0 3
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 13 4 0 5
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 7 6 0 4
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 5 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 11 9 0 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 26 19 0 16
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 11 0 0 5
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 3 1 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 6 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 2 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 4 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 20 0 0 4
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 7 1 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 54 5 0 7
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 13 3 0 7
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 13 4 0 8
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 10 0 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 24 7 0 8
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 3 1 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 17 2 0 6
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 5 0 4
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 1 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 1 0 6
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 3 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 4 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 5 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 13 9 0 5
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 12 0 0 7
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 15 25 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 3
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 1 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 23 7 0 6
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 1 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 12 5 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 9 4 0 4
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 14 6 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 2 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 4 4 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 3 0 7
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 15 17 0 5
Zora manicata Simon, 1878 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 4 0 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 7 0 3
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 8 1 0 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 8 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 3
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 57 1 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 40 9 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 61 4 0 15
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 4 0 0 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 19 3 0 10
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 0 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 8 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 6 3 0 5
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 19 0 0 9
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 21 0 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 20 0 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 6 0 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 4 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 7 2 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 6 1 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 1 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 3 0 6
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 27 0 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 13 0 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 29 1 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 0 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 1 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 3 0 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 7 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 13 2 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 29 16 0 9
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 17 2 0 9
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 77 0 0 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 16 3 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 1 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 4 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 5 2 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 20 12 0 5
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 4 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 28 1 0 5
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 33 15 0 9
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 6 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 27 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 19 2 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 3 1 0 4
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 13 5 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 4 11 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 13 11 0 8
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 8 6 0 7
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 1 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 4 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 8 3 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 28 3 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 115 28 0 6
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 15 2 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 173 42 0 8
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 44 10 0 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 27 9 0 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 65 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 10 5 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 22 50 0 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 7 0 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 22 1 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 1 0 7
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 98 12 0 15
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 1 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 2 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 10 0 8
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 20 5 0 12
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 8 4 0 7
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 3 1 0 4
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 372 108 0 19
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 79 53 0 19
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 14 18 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 0 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 6 2 0 6
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 2 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 60 11 0 6
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 39 11 0 10
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 3 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 8 1 0 6
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 22 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 13 0 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 7 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 1 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 8 8 0 9
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 3 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 3 0 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 8 1 0 4
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 12 4 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 1 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 4 3 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 4 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 21 12 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 2 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 5 0 3
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 3 2 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 2 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 13 0 0 2
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 3 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 15 3 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 4 3 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 85 51 0 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 29 7 0 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 95 37 0 4
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 6 1 0 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 22 8 0 6
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 2 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 7 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 0 0 2
Xysticus ninnii Thorell, 1872 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 2 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 40 6 0 16
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 9 5 0 8
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 2 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 2 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 2 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 23 8 0 11
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 5 0 8
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 17 0 7
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 9 5 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 4 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 3 0 3
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 9 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 7 1 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 2 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 28 3 0 10
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 7 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 13 8 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 1 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 3 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 79 5 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 18 1 0 5
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 17 9 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 13 0 8
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 6 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 9 0 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 21 2 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 11 1 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 54 22 0 8
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 11 7 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 28 6 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 4 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 12 10 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 1 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
osluněné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 6 0 1 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Anyphaena furva Miller, 1967 9 5 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 3 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 2 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 5 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 4 14 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 40 6 0 5
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 5 1 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 2 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 5 3 0 3
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 7 5 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 17 5 0 4
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 2 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 5 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 2 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 6 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 16 3 2 5
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 6 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 0 0 3
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 2 1 4
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 2 0 2
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 3 0 0 1
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1879) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 4 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 6 3 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 3
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 52 1 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 34 0 0 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 24 0 0 7
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 5 0 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 1 0 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 31 3 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 24 1 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 19 1 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 1 0 6
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 7 0 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 6 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 6 1 0 4
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 31 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 14 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 68 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 0 0 6
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 27 0 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 1 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 4 0 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 4 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 0 0 3
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 5 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 0 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 110 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 32 0 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 3 0 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 1 0 3
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 124 0 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 25 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 32 2 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 10 2 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 7 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 4 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 1 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 10 0 0 3
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 2 0 4
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 2 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 8 2 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 23 7 0 3
Zora manicata Simon, 1878 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 13 2 0 4
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 8 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 0 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 6 5 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 4 4 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 2 0 2
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 10 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 8 0 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 3 2 0 2
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 83 0 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 6 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
vrbové křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 4 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 6 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Nehluboké podzemní prostory (pukliny, půdní horizonty)SamciSamiceMláďataNálezy
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018