Kvadráty: 6050
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 1x 7x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 55x 5x 60x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 15x 3x 20x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 2x 6x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 10x 10x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 14x 14x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 23x 2x 25x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 10x 10x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 6x 1x 7x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 16x 2x 18x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 1x 3x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 15x 3x 18x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 48x 5x 53x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 16x 2x 18x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 9x 9x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 5x 5x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 1x 23x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 4x 6x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 17x 3x 20x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 2x 10x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 8x 3x 11x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 11x 7x 18x
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 1x 3x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 14x 14x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 11x 11x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 80x 11x 91x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 14x 5x 19x
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 31x 5x 36x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 10x 1x 13x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 5x 4x 9x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 24x 1x 25x
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 Kriticky ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 3x 1x 4x
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 11x 11x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 4x 2x 6x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 16x 2x 18x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 2x 2x
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 6x 5x 11x
Brommella falcigera (Balogh, 1935) Silně ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 12x 5x 17x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 18x 1x 19x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 1x 3x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 12x 4x 16x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22x 4x 26x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 14x 6x 20x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 40x 1x 41x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 73x 12x 85x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Eresus sandaliatus (Martini & Goeze, 1778) Kriticky ohrožený 2x 2x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený 3x 3x
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 Silně ohrožený 2x 2x
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 Ohrožený 3x 3x
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 6x 6x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 24x 2x 26x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 97x 20x 117x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 25x 9x 34x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 3x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 10x 9x 19x
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 9x 15x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 27x 6x 33x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 12x 2x 14x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 17x 12x 31x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 8x 9x 17x
Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený 6x 6x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 4x 3x 7x
Haplodrassus minor (O. P.-Cambridge, 1879) Silně ohrožený 2x 4x 6x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 10x 16x 26x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 26x 1x 27x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 3x 6x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 3x 9x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 4x 1x 5x
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 Ohrožený 2x 2x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 17x 5x 22x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 4x 1x 5x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 16x 2x 18x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 13x 3x 16x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 12x 5x 17x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 48x 13x 61x
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 Silně ohrožený 9x 1x 10x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 27x 5x 32x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x 4x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 10x 3x 13x
Iberina candida Simon, 1875 Silně ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 11x 2x 13x
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 4x 4x
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený 2x 2x
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 66x 8x 74x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 13x 13x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11x 1x 12x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus capucinus (Simon, 1884) Silně ohrožený 6x 6x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 4x 1x 5x
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 10x 10x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 15x 4x 19x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 4x 1x 5x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Collinsia distincta (Simon, 1884) Silně ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 25x 1x 26x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 3x 5x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 3x 9x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 2x 9x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 5x 1x 6x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 36x 1x 37x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 2x 10x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 1x 5x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 8x 1x 9x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 1x 5x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 1x 5x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 1x 1x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 4x 4x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 6x 2x 8x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 1x 2x 3x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 8x 8x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Lessertia dentichelis (Simon, 1884) Téměř ohrožený 1x 1x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 28x 4x 32x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 42x 4x 46x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 2x 6x
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 1x 5x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 3x 6x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 40x 4x 44x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 4x 4x 8x
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 7x 1x 8x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 12x 3x 15x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 1x 1x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 13x 5x 18x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 3x 3x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 1x 7x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 22x 2x 24x
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 1x 1x
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 10x 1x 11x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 2x 2x
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) Ohrožený 2x 2x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 1x 1x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 5x 1x 6x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 1x 9x
Porrhomma cambridgei Merrett, 1994 Ohrožený 4x 4x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 18x 18x
Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 3x 3x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 23x 1x 24x
Syedra gracilis (Menge, 1869) Ohrožený 4x 4x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 8x 1x 9x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 12x 12x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 30x 3x 33x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 4x 1x 5x
Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 1x 1x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 9x 4x 13x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 30x 1x 31x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 45x 1x 46x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 1x 1x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 1x 11x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x 4x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 10x 1x 11x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 1x 11x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 11x 2x 13x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 3x 1x 4x
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) Silně ohrožený 20x 20x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 11x 11x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 1x 1x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 5x 5x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 21x 3x 24x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 41x 4x 45x
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 4x 1x 5x
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 15x 5x 20x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 11x 2x 13x
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 10x 21x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 26x 13x 39x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 6x 6x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 7x 13x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 43x 7x 50x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 30x 10x 42x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 42x 4x 46x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 3x 3x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 70x 8x 78x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 21x 12x 33x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 16x 8x 24x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 45x 10x 55x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 21x 2x 25x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 40x 16x 56x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 7x 13x 20x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 7x 25x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 7x 11x 18x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 8x 12x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 5x 7x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 26x 7x 33x
Pardosa wagleri (Hahn, 1822) Kriticky ohrožený 2x 3x 5x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 1x 3x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 63x 6x 69x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 3x 3x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 83x 11x 94x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 20x 16x 36x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 35x 8x 43x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 5x 2x 7x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 18x 1x 19x
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 22x 5x 27x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 7x 3x 10x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 17x 4x 21x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 3x 3x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 6x 1x 7x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 2x 14x
Philodromus buchari Kubcová, 2004 Téměř ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 2x 6x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 7x 1x 8x
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 1x 1x
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený 3x 3x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 28x 2x 30x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 4x 10x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 36x 5x 41x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 10x 9x 19x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 5x 6x 11x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 42x 10x 52x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 10x 12x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 60x 1x 61x
Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 5x 10x 15x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 21x 5x 28x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 5x 14x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 28x 4x 34x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 28x 5x 35x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 22x 2x 24x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 55x 7x 62x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 25x 8x 33x
Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený 6x 6x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 5x 5x
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 2x 2x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 24x 16x 42x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 2x 19x 6x 27x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 23x 5x 28x
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 43x 4x 47x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 3x 7x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 6x 2x 8x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 6x 6x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 3x 15x
Talavera milleri (Brignoli, 1983) Silně ohrožený 1x 1x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 2x 7x 9x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 Ohrožený 2x 2x
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 1x 3x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 2x 10x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 4x 6x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 5x 5x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 2x 26x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 1x 3x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 24x 1x 25x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 1x 1x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 3x 1x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 10x 2x 12x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 6x 8x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) Silně ohrožený 4x 4x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 17x 9x 26x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 33x 2x 35x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 9x 5x 14x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 5x 1x 6x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 20x 7x 27x
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 18x 18x
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 21x 4x 25x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 23x 7x 30x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 1x 5x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 26x 6x 32x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 4x 14x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 7x 4x 11x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 20x 2x 22x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 3x 5x
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 3x 3x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 5x 2x 7x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 15x 1x 16x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 22x 3x 25x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 3x 20x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 30x 2x 32x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 46x 9x 55x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 6x 2x 8x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 1x 1x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 1x 1x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 11x 1x 12x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 17x 1x 18x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 7x 7x
Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 1x 5x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 9x 6x 15x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 34x 15x 49x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 14x 1x 15x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 23x 12x 35x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 16x 3x 19x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 12x 11x 23x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 12x 4x 16x
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 Ohrožený 4x 4x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 1x 1x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 73x 18x 91x
Trachelidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) Silně ohrožený 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 19x 10x 29x
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2407 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 302 45 2 24
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 2 2 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 15 0 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 3 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 31 15 1 9
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 15 4 9 4
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 8 4 0 5
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 5 0 0 5
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 61 1 0 8
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 2 0 3
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 1 3 2
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 2 1 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 4 0 4
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 2 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 23 3 6 6
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 8 6 0 7
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 9 2 8
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 29 8 0 9
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 34 22 4 35
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 0 3 0 3
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 0 1 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 24 1 0 9
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 10 5 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 148 110 0 41
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 23 15 0 12
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 27 5 0 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 12 9 0 9
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 35 19 0 9
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 20 12 0 13
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 6 2 0 7
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 58 20 0 14
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 22 48 0 10
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 15 3 0 6
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 4 2 0 5
Haplodrassus minor (O. P.-Cambridge, 1879) 3 0 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 73 26 0 18
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 15 2 0 10
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 7 1 0 4
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 4 6 0 5
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 10 7 0 11
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 2 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 2 2 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 11 4 0 6
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 11 7 0 7
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 13 5 0 8
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 31 55 0 27
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 8 2 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 11 13 0 12
Hahnia helveola Simon, 1875 5 5 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 6 5 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 11 10 0 2
Iberina candida Simon, 1875 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 6 3 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 11 6 0 12
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 2 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 4 1 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 3 4 0 2
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 13 1 0 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 10 5 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 2 1 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 10 1 0 1
Collinsia distincta (Simon, 1884) 0 3 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 4 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 3 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 3 3 0 5
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 1 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Lessertia dentichelis (Simon, 1884) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 2 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 2 0 4
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 6 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 1 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 7 32 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 11 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 3
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 3 0 4
Syedra gracilis (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 1 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 5 0 0 4
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 5 0 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 1 0 2
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 2 4 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 1 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 5 1 0 4
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 7 0 9
Agroeca cuprea Menge, 1873 22 33 0 21
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 3 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 3 8 0 9
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 7 2 2 4
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 2 5 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 63 23 0 10
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 48 17 1 20
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 7 1 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 158 40 8 24
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 57 15 2 17
Arctosa figurata (Simon, 1876) 21 11 3 14
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 188 38 8 29
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 16 4 1 12
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 131 44 0 10
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 98 3 0 21
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 2 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 183 148 63 27
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 160 128 0 12
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 25 0 0 9
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 52 31 0 10
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 40 16 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 5 13 0 6
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 443 5 1 16
Pardosa wagleri (Hahn, 1822) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 26 27 1 23
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 19 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 133 182 42 42
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 452 132 0 20
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 19 7 0 16
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Zora manicata Simon, 1878 5 7 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 21 3 0 8
Zora silvestris Kulczyński, 1897 4 0 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 2 0 8
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 3 0 0 1
Philodromus buchari Kubcová, 2004 0 1 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 15 0 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 14 2 0 7
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 5 0 6
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 6 2 0 7
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 3 5 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 16 1 0 7
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 100 19 0 10
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 50 23 16 22
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 17 17 0 10
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 5 2 0 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 1 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 4 1 0 4
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 31 7 0 16
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 10 1 0 7
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 9 2 0 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 4 2 0 3
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 7 2 0 5
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 1 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 5 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 16 0 0 7
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 15 1 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 2 0 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 22 6 0 11
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 9 4 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 2 0 4
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 4 3 2 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 32 15 0 18
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 3 0 0 2
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 9 4 0 8
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 29 12 0 16
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 64 24 0 13
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 6 0 0 5
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 32 4 0 13
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 7 2 0 6
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 61 2 4 24
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 20 9 5 13
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 3 2 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 5 0 4
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 5 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 4 4 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 1 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 3 1 4 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 3 0 3
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 121 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 3 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 8 7 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 5 3
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 2 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 1 1 3
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 3 7 1 6
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 3 0 2
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 1 3
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 1 2 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 4 2 0 7
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 3 12 0 9
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 2 0 2
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 8 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 5 1 6
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 2 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 11 13 0 15
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 12 0 6
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 1 6 0 4
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 5 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 5 11 0 11
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 2 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 3 4 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 1 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 1 3 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 3 3 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 1 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 3 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 6 6 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 4 0 5
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 5 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 9 0 8
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 9 25 0 14
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 2 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 3 6 0 7
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 7 2 0 1
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 3 3 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 2 4 1 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 4 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 0 1 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 1 2 4
Arctosa figurata (Simon, 1876) 8 8 1 10
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 5 9 4 10
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 1 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 1 0 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 11 1 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 8 2 2 5
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 1 9 0 7
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 4 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 0 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 2 0 4
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 2 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 3 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 6 11 0 11
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 7 0 5
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 5 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 6 14 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 3 0 4
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 13 8 8 11
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 3 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 31 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 4 5 0 4
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 9 1 0 6
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 4 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 2 1 3
Neon rayi (Simon, 1875) 0 2 0 2
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 3 3 0 6
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 4 1 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 4 0 6
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 6 1 4
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 4 0 5
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 1 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 4 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 1 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 2 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 2 0 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 1 3 1 4
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 3 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 4 0 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 8 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 3 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 6 0 8
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 7 11 0 9
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 2 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 3 1 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 0 0 3
Xysticus ninnii Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 2 1 0 3
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 1 1 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 14 38 12 19
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 3 91 14
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 1 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 2 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 1 4 5
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 2 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 10 32 62 26
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 4 5 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 3 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 5 1 0 1
Haplodrassus minor (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 7 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 25 11 9
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 4 0 0 3
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 2 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 3 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 2 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 16 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 2 4 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 9 1 2 7
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 3 1 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 11 0 8
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 8 8 0 11
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 4 0 3
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 19 20 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 0 2 2
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 25 26 0 6
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 6 7 0 10
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 1 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 5 5
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 10 4 4 6
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 5 9 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 2 0 3
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Xysticus ninnii Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 2 2 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 27 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 8 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 7 11 0 6
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 3 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 3 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 2 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 5 8 7
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 6 0 4
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 1 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 4 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 3 18 5
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 8 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 10 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 8 4
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 2 3 4
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 7 5 0 6
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 12 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 19 11 13
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 3 7 2 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 5 19 5 5
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 2 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 8 8 0 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 2 0 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 6 2 0 6
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 3 7 0 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 13 5
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 2 3
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 2 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 7 2
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 2 0 3
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 5 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 2
Haplodrassus minor (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 9 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 2 2 0 2
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 0 4 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 21 0 11
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 8 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 9 51 0 15
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 0 1 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 10 21 0 8
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 4 12 0 8
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 1 0 1
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 6 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 11 0 9
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 9 0 2
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 0 0 1
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 2 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 1 1 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 4 2 3 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 5 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 2 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 3 0 3
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 3 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Porrhomma cambridgei Merrett, 1994 0 3 0 2
isSamciSamiceMláďataNálezy
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1843 použitých nálezů)
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 38 0 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 1 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 8 2 0 4
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 2 6 0 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 4 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 3 1 1 3
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 5 2 0 6
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 50 2 0 9
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 1 0 2
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 4 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 1 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 3 0 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 12 3 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 3 4 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 18 13 1 16
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 22 2 0 10
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 36 51 0 18
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 2 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 12 8 0 7
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 4 2 0 5
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 8 0 0 4
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 2 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 8 5 0 5
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 24 36 0 15
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 8 2 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 4 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 5 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 5 3 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 9 8 0 12
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 3 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 3 4 0 2
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 3 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 6 16 0 4
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 0 1 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 6 11 0 4
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 1 0 2
Syedra gracilis (Menge, 1869) 1 1 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 6 0 7
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 4 0 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 5 0 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 3 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 19 22 0 16
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 39 9 0 8
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 133 36 5 16
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 31 5 1 8
Arctosa figurata (Simon, 1876) 6 5 3 6
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 122 25 8 22
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 2 1 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 10 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 30 30 8 9
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 8 8 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 63 117 23 20
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 1 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Zora manicata Simon, 1878 5 7 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 16 2 3 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 4 0 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 3 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 8 4 0 6
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 3 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 8 4
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 48 25 16 20
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 11 7 1 8
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 8 1 0 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 6 8 0 7
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 2 0 2
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 2 0 4
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 11 11 0 11
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 14 2 0 5
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 7 3 0 2
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 3 1 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 20 2 3 9
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 5 2 3 5
skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 24 0 0 2
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 3 1 0 3
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 1 1 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 6 5
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 13 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 4 12 0 11
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 0 0 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 3 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 46 27 0 8
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 12 19 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 7 0 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 9 4 0 6
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 5 0 5
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 2
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 2
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 9 0 12
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 1 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 1 0 2
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 1 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 6 6 0 5
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 3 0 5
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 5 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 3 17 0 11
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 10 28 0 19
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 3 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 3
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 5 10 0 10
Agroeca cuprea Menge, 1873 6 7 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 34 10 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 5 2 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 20 4 1 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 9 1 13
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 48 17 3 9
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 65 78 55 9
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 1 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 15 9 0 10
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 35 0 3
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 4 1 0 6
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 5 4 0 6
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 3 1 6
Neon rayi (Simon, 1875) 0 2 0 3
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 3 0 5
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 5 0 8
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 4 0 6
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 5 0 5
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 2 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 2
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 3 3 1 6
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 4 0 5
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 4 5 2 9
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 13 13 0 12
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 2 0 3
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 3 1 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 4 0 4
Xysticus ninnii Thorell, 1872 8 0 0 3
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 2 2 0 3
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 1 1 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 1 3
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 5 2 2 1
kamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 5 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 3 3 4 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 4 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 3 5 0 5
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 98 14
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 2 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 6 10 0 6
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 3 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 3 25 53 17
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 3 4 1 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 2 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 10 2 1 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 4 3 10
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 8 5 0 10
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 7 3 0 5
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 3 3 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 4 0 7
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 9 14 5
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 29 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 8 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 6 5 0 7
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 12 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 2 5 6
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 1 0 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 28 0 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 4 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 25 0 0 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 19 0 0 2
Pardosa wagleri (Hahn, 1822) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 11 1 10
Trochosa terricola Thorell, 1856 16 3 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 11 10 0 10
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 8 13 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 2 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 14 13 4 13
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 3 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 12 7
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 3 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 1 3 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 12 0 10
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 6 1 0 4
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 14 11 11
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 3 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 17 16 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 5 2 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 4 5 5
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 11 9 0 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 3 0 5
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 3 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 5 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 4 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 10 4 4 6
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 9 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 14 37 9 14
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 111 16 0 7
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 2 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 5 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 2 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 3 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 1 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 2 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 4 1 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 2 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 6 0 5
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 2 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 3 0 5
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 2 2 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 2 2 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 6 0 4
Hahnia helveola Simon, 1875 5 5 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 5 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 10 11 0 2
Iberina candida Simon, 1875 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 10 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 10 5 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 2 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 7 10 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 10 10 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 8 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 1 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 6 3 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 4 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 4 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 5 5 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 19 0 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 177 2 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 30 24 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 7 2 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 2 2 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 2 2 3
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 4 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 20 19 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 3 0 3
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 8 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 5 1 0 5
Xysticus luctator L. Koch, 1870 3 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 4 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 124 24 2 7
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 3 1 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 2 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 8 3
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 17 2 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 6 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 4 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 2 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 0 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 244 0 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 13 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 10 22 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 6 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 3 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 3 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 5 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus minor (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 1 1 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 7 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 8 0 3
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 4 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 27 12 0 3
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 5 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 4 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 5 4 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 7 6 1 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 3 3
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 11 12 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 4 1
osluněné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 15 4 9 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 37 5 0 4
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 2 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 2 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 3 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 3 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 5 1 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 1 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 3 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 7 0 2 4
haldy a výsypkySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 1 9 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 4 1 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 2 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 5 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Porrhomma cambridgei Merrett, 1994 0 3 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 3 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 30 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 1
Collinsia distincta (Simon, 1884) 0 3 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 11 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 17 3 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 2 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 7 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 1 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 3 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 5 7 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
jeskyněSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 1 2
skály a sutě v horáchSamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 121 0 1
Rákosiny, orobincové porostySamciSamiceMláďataNálezy
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018