Kvadráty: 6049
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 2x 8x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 247x 11x 258x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x 6x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 4x 4x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 158x 7x 167x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 209x 209x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 46x 2x 50x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 54x 3x 57x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 91x 5x 96x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 7x 7x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 2x 12x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 4x 4x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 7x 9x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 2x 2x
Zygiella x-notata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 10x 1x 11x
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 2x 1x 3x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona corticalis (Walckenaer, 1802) Silně ohrožený 2x 2x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 25x 3x 28x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 71x 1x 72x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x 10x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 15x 1x 16x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 123x 4x 129x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 17x 3x 20x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 1x 1x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 10x 10x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 29x 4x 33x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 39x 2x 43x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 10x 10x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 2x 1x 3x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 1x 7x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 15x 15x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 5x 5x 10x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 5x 3x 8x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 28x 6x 34x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 84x 7x 93x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 59x 2x 61x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 12x 12x
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) Silně ohrožený 2x 2x
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 2x 2x 4x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 8x 1x 9x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 8x 1x 9x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 2x 2x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 3x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 8x 8x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x 4x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 5x 1x 6x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 14x 14x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 5x 5x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 14x 16x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 28x 4x 34x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 64x 5x 71x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 5x 5x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Iberina montana (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 18x 3x 21x
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 4x 4x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 39x 1x 40x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 23x 23x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 4x 4x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 22x 22x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 22x 22x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 43x 43x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 44x 44x
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený 2x 2x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 21x 21x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 30x 30x
Centromerita concinna (Thorell, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 20x 20x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 28x 28x
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 8x 8x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 17x 17x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 123x 123x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 5x 18x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 6x 6x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 50x 50x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 107x 107x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 6x 6x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 47x 47x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 133x 133x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24x 24x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 59x 2x 63x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 53x 55x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 5x 5x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 17x 17x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 6x 6x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) Ohrožený 2x 2x
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) Ohrožený 6x 6x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 14x 16x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 4x 6x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 6x 6x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 11x 11x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 16x 16x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 21x 3x 26x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 3x 11x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) Ohrožený 18x 18x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 69x 69x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 75x 75x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 131x 131x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 97x 3x 100x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 11x 11x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x 4x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 17x 17x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 35x 35x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 48x 1x 49x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 4x 2x 6x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 24x 24x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 10x 2x 12x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 30x 30x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 9x 9x
Scotargus pilosus Simon, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 28x 30x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 34x 34x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 11x 11x
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 53x 53x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 90x 90x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 116x 7x 123x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 44x 46x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 117x 1x 118x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 12x 12x
Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 1x 9x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 2x 2x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 6x 1x 7x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 6x 6x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 40x 4x 44x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 14x 2x 16x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 22x 4x 26x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 9x 9x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 24x 24x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 16x 16x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 66x 4x 70x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 5x 3x 8x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 16x 16x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 5x 5x
Scotina celans (Blackwall, 1841) Ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 3x 23x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 16x 3x 19x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 63x 2x 65x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 2x 2x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 3x 3x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 37x 7x 46x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 1x 1x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 24x 5x 29x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 42x 42x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 19x 5x 24x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 11x 15x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 4x 6x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 32x 2x 34x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 48x 50x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 39x 3x 42x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 11x 11x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 48x 48x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 4x 4x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 14x 1x 17x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 21x 21x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 200x 4x 206x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 39x 3x 44x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 17x 17x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 3x 5x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 5x 2x 7x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 65x 2x 67x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 7x 7x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 4x 6x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 9x 9x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 13x 4x 17x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 5x 1x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 2x 25x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 6x 3x 9x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 6x 8x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 3x 1x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený 1x 1x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 8x 1x 9x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x 4x
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) Silně ohrožený 1x 1x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 14x 1x 15x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 17x 17x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 58x 58x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 43x 43x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 9x 11x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x 6x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 9x 8x 17x
Euryopis laeta (Westring, 1861) Silně ohrožený 3x 3x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 14x 14x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 17x 17x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 49x 3x 52x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x 4x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 3x 5x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 3x 1x 4x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 4x 4x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 10x 3x 13x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 3x 3x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 6x 6x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 14x 2x 18x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 22x 2x 26x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 9x 2x 13x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 1x 17x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 2x 6x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 6x 2x 8x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 13x 2x 15x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 3x 5x 8x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 3x 2x 5x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 10x 10x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 2x 8x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2787 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1323 122 0 126
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 6 4 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 189 51 0 81
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 473 49 0 112
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 0 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 32 10 0 22
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 3 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 160 3 0 26
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 257 26 0 47
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 6 1 0 6
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 2 3
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 13 0 0 3
Clubiona corticalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 1 0 4
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 10 6 0 12
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 58 14 0 35
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 7 0 7
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 102 41 0 61
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 7 10 0 8
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 3 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 32 7 0 13
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 40 11 0 19
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 10 0 0 5
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 3
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 8 4 0 8
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 26 9 0 13
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 83 17 0 43
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 75 8 0 32
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 7 2 0 6
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 3 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 3 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 4 0 4
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 2 0 4
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 3 4 0 7
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 1 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 3 0 7
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 27 16 0 13
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 38 10 0 35
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Iberina montana (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 12 7 0 10
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 22 8 0 18
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 25 16 0 12
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 3 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 0 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 10 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 10 4 0 11
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 25 14 0 22
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 85 66 0 23
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 10 2 0 10
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 85 64 0 15
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 1 0 3
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 6 0 0 5
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 5 6 0 9
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 17 6 0 13
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 11 0 0 4
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 10 3 0 9
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 456 97 0 61
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 11 0 0 6
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 3 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 41 11 0 27
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 3 5 0 4
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 89 70 0 54
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 54 8 0 23
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 84 103 0 67
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 19 3 0 12
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 193 23 0 30
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 178 49 0 27
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 1 0 5
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 18 3 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 3 0 4
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 2 0 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 9 2 0 9
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 3 0 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 3 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 1 0 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 3 0 0 3
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 10 4 0 7
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 3 1 0 3
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 4 3 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 12 1 0 8
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 6 0 10
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 7 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 195 32 0 9
Macrargus rufus (Wider, 1834) 76 66 0 33
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 252 43 0 37
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 1 0 4
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 69 59 0 65
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 61 30 0 47
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 0 0 6
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 7 8 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 16 3 0 9
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 3 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 4 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 34 53 0 18
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 17 11 0 24
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 12 18 0 12
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 3 5 0 6
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 18 12 0 15
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 2 0 4
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 7 0 0 4
Scotargus pilosus Simon, 1913 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 17 6 0 14
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 25 12 0 17
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 5 1 0 6
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 27 31 0 25
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 101 66 0 46
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 160 102 0 57
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 30 39 0 22
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 76 87 0 59
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 6 4 0 6
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 5 1 0 4
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 7 0 0 2
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 4 0 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 21 7 0 22
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 6 5 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 1 0 7
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 12 5 0 11
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 5 0 0 5
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 14 3 0 6
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 13 3 0 12
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 6 4 0 8
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 39 20 0 34
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 0 0 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 4 5 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 14 4 0 7
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 46 6 0 9
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 12 6 0 7
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 184 13 0 33
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 55 33 0 18
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 38 2 0 11
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 124 45 10 21
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 63 25 0 9
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 353 62 0 16
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 242 74 0 24
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 226 69 0 19
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 116 35 0 24
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 8 3 0 5
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 13 1 0 7
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 16 1 0 12
Trochosa terricola Thorell, 1856 359 108 0 100
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 81 13 0 19
Ero furcata (Villers, 1789) 1 6 1 8
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 47 12 1 34
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 1 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 0 0 2
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 9 4 0 7
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 6 0 11
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 1 0 4
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 1 0 3
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 6 0 0 6
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 4 0 9
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 87 133 0 29
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 38 35 0 22
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 4 1 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 6 0 0 4
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 6 2 0 7
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 12 3 0 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 20 10 0 24
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 10 2 0 5
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 10 0 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 8 1 0 7
Xysticus audax (Schrank, 1803) 11 1 0 11
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 12 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 13 2 0 7
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 5 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 4 0 0 3
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 7 0 0 7
Xysticus ninnii Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 5 0 0 5
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 6 0 0 3
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 4 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2776 použitých nálezů)
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 248 27 0 26
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 60 19 0 23
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 110 19 0 31
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 3 2 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 0 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 94 14 0 18
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 0 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 0 0 4
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 25 6 0 12
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 0 0 5
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 16 2 0 8
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 5
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Iberina montana (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 5 6 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 6 7 0 7
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 0 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 3 0 4
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 3 0 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 18 5 0 8
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 4 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 55 49 0 20
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 21 0 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 12 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 5 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 2 0 3
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 2 0 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 4
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 3 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 3 0 5
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 6 3 0 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 8 2 0 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 2
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 32 22 0 24
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 12 6 0 6
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 8 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 4
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 10 16 0 8
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 3 3 0 4
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 5 0 5
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Scotargus pilosus Simon, 1913 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 4 0 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 15 24 0 16
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 8 32 0 17
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 12 0 10
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 51 42 0 26
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 11 4 0 11
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 3 0 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 1 0 5
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 12 2 0 5
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 51 10 0 19
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 3 1 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 1 0 4
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 19 18 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 4 0 0 4
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 582 59 0 34
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 45 20 0 20
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 108 12 0 24
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 5 2 0 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 103 2 0 12
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 14 2 0 6
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 4 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 1 0 5
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 36 18 0 21
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 0 0 5
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 45 12 0 20
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 36 3 0 10
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 2 2 0 4
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 15 4 0 13
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 0 0 2
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 16 9 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 3 0 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 3 0 3
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 2 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 7 6 0 9
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 16 2 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 5 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 8 0 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 38 3 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 5 2 0 4
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 2 0 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 14 55 0 15
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 3 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 9 9 0 10
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 24 15 0 20
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 5
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 1 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 0 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 3 2 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 3 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 13 22 0 11
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 10 19 0 12
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 6 5 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 4
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 115 2 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 1 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 31 9 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 84 15 0 14
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 4 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 4 0 0 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 33 55 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 2 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 6 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 3 0 0 3
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 87 7 0 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 13 4 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 30 2 0 7
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 0 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Clubiona corticalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 4 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 2 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 9 4 0 4
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 6 0 0 4
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 3
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 24 9 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 4 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 5 0 8
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 8 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 1 0 4
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 4 1 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 8 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 11 7 0 10
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 1 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 46 48 0 12
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 6 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 2 0 3
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 0 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 2 8 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 29 1 0 7
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 3 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 3 0 5
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 32 2 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 76 6 0 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 0 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 3 1 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 1 0 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 17 7 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 1 0 4
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 3 0 3
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 11 0 0 7
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 75 45 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 55 11 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 6 6 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 23 25 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 1 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 9 9 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 3 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 2 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 10 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 0 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 10 0 6
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 17 3 0 6
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 73 19 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 7 1 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 82 47 0 12
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 20 6 0 8
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 2 0 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 7 0 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 6 1 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 12 1 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 3
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 3 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 9 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 3 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 19 11 0 3
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 47 11 0 7
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 15 2 0 7
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 8 0 6
Erigone atra Blackwall, 1833 97 13 0 8
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 133 36 0 7
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 3 1 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 1 0 3
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 3 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 4 0 4
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 14 4 0 6
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 4 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 21 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 14 4 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 24 12 0 6
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 319 55 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 5 0 7
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 10 0 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 6 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 3 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 9 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 0 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 1 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 30 42 0 8
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 169 5 0 10
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 37 5 0 12
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 62 1 0 10
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 19 5 0 9
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 25 1 0 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 93 8 0 10
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 13 9 0 13
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 20 0 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 2
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 15 1 0 8
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 5 1 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 5 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 4 3 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 48 0 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 9 3 0 5
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 4 0 6
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 2 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 2 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 21 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 0 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 10 3 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 6 5 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 4 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 23 0 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 9 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 5 0 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 6 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 6 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 8 3 0 5
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 29 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 26 5 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 31 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 5 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 2 0 3
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 18 6 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 1 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 12 2 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 20 1 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 88 14 0 9
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 97 29 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 7 1 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 25 8 0 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 23 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 3 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 0 0 2
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 6 4 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 3 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 1 0 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 4 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 4 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 2 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 2 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 16 13 0 7
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 1 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 1 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 11 0 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 10 4 0 7
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 195 32 0 9
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 167 30 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 8 4 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 78 4 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 20 27 0 11
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 9 3 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 10 3 0 3
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 7 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 22 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 59 5 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 3 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 24 2 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 5 0 0 2
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 73 6 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 15 3 0 4
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 25 1 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 5 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 19 2 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 4 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 0 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 48 22 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 15 10 0 10
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 2 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 10 4 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 70 11 0 8
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 11 0 6
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 5 2 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 1 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 2
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 35 2 0 6
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 14 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 12 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 7 6 0 5
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 3 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 8 3 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 2 0 3
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 9 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 1 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 18 3 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 7 0 0 2
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 2 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 8 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 4 20 0 6
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 2 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 2 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 6 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 9 1 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 38 1 0 5
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 0 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 10 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 1 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 6 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 4 13 0 4
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 8 1 0 2
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 4 2 0 3
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 9 2 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 58 24 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 4 2 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 4 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 8 1 0 3
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 4 1 0 2
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 3 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 2 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 4 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 22 6 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 6 1 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 41 17 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 10 4 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 25 3 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 6 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 15 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 15 1 0 5
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 2 0 3
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 11 16 0 7
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 9 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 3 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 45 15 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 0 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 3 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 47 40 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 125 14 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 53 1 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 2 0 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 7 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 2 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 26 21 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 0 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 8 5 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 110 44 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 4 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 4 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 8 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 8 0 0 2
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 27 4 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 4 0 6
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 27 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 0 0 2
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 4 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 3 0 4
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 7 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 0 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 20 2 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 6 6 0 5
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 6 0 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 21 2 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 1
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 17 1 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 19 5 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 2 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 0 1 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 4
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 2 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 7 0 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 3 3 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 6 1 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 7 8 0 3
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 10 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 12 3 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 5 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 13 0 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 3 0 3
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 2 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 5 0 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 0 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 15 6 1 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 36 11 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pozemní komunikaceSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018