Kvadráty: 5963
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 11x 11x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 8x 8x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 14x 14x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 6x 6x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 9x 9x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 6x 6x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 5x 5x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 10x 10x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 16x 16x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 2x 2x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 6x 6x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 10x 10x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 4x 4x
Centromerus leruthi Fage, 1933 Silně ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 2x 2x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Collinsia distincta (Simon, 1884) Silně ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 14x 14x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 8x 8x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 16x 16x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 14x 14x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 4x 4x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 14x 14x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 28x 28x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 2x 2x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 8x 8x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 12x 12x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 6x 6x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 2x 2x
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 10x 10x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 14x 14x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (435 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 28 2 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 3 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 2 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 2 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 2 2 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 3 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 1 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 12 10 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 10 2 5
Hahnia helveola Simon, 1875 0 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Centromerus leruthi Fage, 1933 0 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Collinsia distincta (Simon, 1884) 11 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 25 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 9 2 0 2
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 5 3 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 3 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 6
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 3 2 0 2
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 22 4 0 6
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 11 10 0 5
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 14 11 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 27 10 0 5
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 2 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 7 9 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 7 2 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 37 4 0 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 912 208 0 9
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 24 10 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 24 3 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 18 5 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 63 9 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 21 4 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 1 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 12 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 10 1 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 54 66 0 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 4 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 3 0 3
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 4 0 4
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 6 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 6 4 0 6
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 2 1 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 3 9 3
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 5 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 3 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 3 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 6 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 3 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 1 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 4 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 3 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 3 1 5
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 4 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 10 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 3 6 5
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 5 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 7 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 11 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 7 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (459 použitých nálezů)
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus leruthi Fage, 1933 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 5
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 26 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 1 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 12 10 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 3
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 14 11 0 4
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 27 10 0 5
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 7 9 0 4
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 7 2 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 37 4 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 24 10 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 12 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 10 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 3 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 4 0 3
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 2 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 3 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 2 0 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 2 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 2 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 2 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 10 2 5
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 3 2 0 2
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 22 4 0 6
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 11 10 0 5
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 159 82 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 58 9 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 14 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 14 14 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 4 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 3 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 3 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 1 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 3 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 4 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 6 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 4 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 3 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 7 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
horské smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 4 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 4 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 2 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 3 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Collinsia distincta (Simon, 1884) 11 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 15 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 5 3 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 3 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 741 124 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 40 51 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 4 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 11 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 9 2 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 2 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 23 3 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 13 4 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 3 0 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 4 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 2 9 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 7 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 11 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 7 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 5 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 7 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 4 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 6 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 3 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 2 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Ovocné sady a vinohradySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018