Kvadráty: 6152
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 13x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 9x 9x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 8x 8x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 6x 6x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 16x 16x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 4x 4x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 8x 8x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 5x 5x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 20x 20x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 8x 8x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 31x 1x 32x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 12x 12x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 10x 10x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 14x 14x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 12x 12x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 28x 28x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 8x 8x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 4x 6x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 4x 4x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 8x 8x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 13x 13x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 4x 4x
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 4x 4x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 8x 8x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 10x 10x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 4x 4x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 2x 2x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1834) Silně ohrožený 9x 9x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 4x 4x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) Ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 18x 18x
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 2x 2x
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 22x 22x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 8x 8x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 15x 15x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 31x 31x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 28x 28x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 4x 4x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 6x 6x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 4x 4x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 15x 15x
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 2x 2x
Pardosa wagleri (Hahn, 1822) Kriticky ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 2x 8x 10x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 17x 17x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 12x 12x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 18x 20x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 8x 8x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 16x 18x
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) Silně ohrožený 2x 2x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 6x 6x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 20x 20x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 8x 8x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 17x 17x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 10x 10x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 12x 12x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 10x 10x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 4x 4x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 8x 8x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 8x 8x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 4x 6x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) Ohrožený 2x 2x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 12x 12x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 6x 6x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 14x 16x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 12x 14x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 11x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený 6x 6x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 22x 22x
Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 4x 4x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 14x 14x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 10x 10x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 4x 4x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 12x 12x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 6x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 25x 25x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (495 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 5
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 3 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 1 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 4 1 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 3 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 5 0 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 2 0 4
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 3 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 2 2 10
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 3 6
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 1 8 12
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 2
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 2 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 1 1 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 4 1 11
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 4 0 4
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 3 0 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 2
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 3 0 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 6 0 2
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1834) 0 5 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 1 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 2 3
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 1 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 1 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 1 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 2
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 4 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 6 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 4 13 0 6
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 1 1 4
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 3 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 2 2 3
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 2 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 8 4 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 3 0 6
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 4 0 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 2 6 0 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 7 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 9 1 8
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 2 0 4
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 4 2 0 8
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 3 4
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 3 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 5
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 6 1 0 4
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 3 0 6
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 1 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 2 1 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 1 0 3
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 7 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 1 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 5 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 0 2 0 3
Theridion betteni Wiehle, 1960 2 15 0 8
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 3 2 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 5 0 3
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 4 0 6
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 1 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 7 13
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 1 0 1 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 1 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 2 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 3 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 4 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 3 0 2
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 12 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 7 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 16 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 8 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 9 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 5 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) 1 0 1 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 5 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 3 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 5 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (467 použitých nálezů)
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 9 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 2 0 2
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 4 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 6 6 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 6 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 8 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 4 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 5 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 6 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 5 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 5 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 4 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 4 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 6 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 4 5 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 4 7 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 5 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 2 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 7 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 3 0 2
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 5 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 6 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 1 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 4 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 3 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 9 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 5 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 1 0 1 2
osluněné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 1 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 1 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1834) 0 3 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 1 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 3 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 3 0 0 2
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) 1 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 1 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 1 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 6 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 3 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 5 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 4 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 2 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 3 6 1 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 3 4 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 7 0 3
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 3 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 4 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 1 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 2 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 3 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 12 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 12 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 5 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 4 0 2
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa wagleri (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 4 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 1 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1834) 0 3 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 2 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 3 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 4 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 5 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 0 5 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 3 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018