Kvadráty: 5668
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 119x 119x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 84x 84x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 130x 130x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 30x 30x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 62x 62x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 12x 12x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 44x 44x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 26x 26x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 16x 16x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 8x 8x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 44x 44x
Araniella inconspicua (Simon, 1874) Ohrožený 2x 2x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 6x 6x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 10x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 5x 5x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 34x 34x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 30x 30x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 6x 6x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 6x 6x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 38x 38x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 34x 34x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 15x 15x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 24x 24x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 12x 12x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Brommella falcigera (Balogh, 1935) Silně ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 36x 36x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 16x 16x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 30x 30x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 10x 10x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 30x 30x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 72x 72x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 18x 18x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 13x 13x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 30x 30x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 54x 54x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 11x 11x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 8x 8x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 10x 10x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 60x 60x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 30x 30x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 16x 16x
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 6x 6x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 53x 1x 54x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 50x 50x
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 7x 7x
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) Téměř ohrožený 12x 12x
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 6x 6x
Agyneta ramosa Jackson, 1912 Ohrožený 6x 6x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 75x 75x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 81x 81x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 2x 2x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 38x 38x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 2x 2x
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) Ohrožený 2x 2x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24x 24x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 16x 16x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 42x 42x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 116x 116x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 52x 52x
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 Silně ohrožený 4x 4x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 22x 22x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 8x 8x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 12x 12x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 43x 43x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 20x 20x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 57x 1x 58x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 59x 59x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 42x 42x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 26x 26x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 56x 56x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 72x 72x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 77x 77x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 120x 120x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 25x 25x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 6x 6x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 136x 136x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 52x 52x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 36x 36x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 6x 6x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 38x 38x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 36x 36x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 20x 20x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 12x 12x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 16x 16x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 8x 8x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 12x 12x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 14x 14x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 92x 92x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 62x 62x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 12x 12x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 12x 12x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 26x 26x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 16x 16x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 180x 180x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 16x 16x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 98x 1x 99x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 46x 1x 47x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 27x 27x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 56x 56x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 42x 42x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 64x 64x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 8x 8x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 16x 16x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 71x 71x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 36x 36x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 8x 8x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 53x 53x
Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený 4x 4x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 12x 12x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Styloctetor stativus (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 44x 44x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 4x 4x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 163x 163x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 80x 80x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 60x 60x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 42x 42x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 26x 26x
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 Ohrožený 2x 2x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 76x 76x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 20x 1x 21x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 42x 42x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 8x 8x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 26x 26x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 32x 32x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 10x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 62x 62x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 10x 10x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 8x 8x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 197x 197x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 128x 128x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 33x 33x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 64x 64x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 12x 12x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 124x 124x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 6x 6x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 18x 18x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 36x 36x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 178x 178x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 39x 39x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 8x 8x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 69x 69x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 10x 10x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 42x 42x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 16x 16x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 11x 11x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 14x 14x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 18x 18x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 6x 6x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 80x 80x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 36x 36x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 14x 14x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 6x 6x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 16x 16x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 46x 46x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 22x 22x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 20x 20x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 137x 137x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 57x 57x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 104x 104x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 109x 109x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 10x 10x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 14x 14x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 10x 10x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 52x 52x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 10x 10x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 77x 77x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 55x 55x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 18x 18x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 12x 12x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 78x 1x 79x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Sardinidion blackwalli (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 57x 57x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 32x 32x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 20x 20x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 22x 22x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 16x 1x 17x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 35x 35x
Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 14x 14x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 52x 52x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 14x 14x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 6x 6x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 48x 48x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (3861 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 353 25 0 60
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 68 31 16 42
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 151 21 0 66
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 5 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 134 8 13 31
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 4 3 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 0 0 3
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 43 2 1 18
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 8 12 0 18
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 5 7 0 7
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 8 6 0 12
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 2 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 11 8 2 18
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 12 13 5 15
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 40 12 2 36
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 7 2 0 8
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 7 1 0 7
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 32 12 5 15
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 32 13 0 27
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 12 4 0 6
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 2 0 4
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 53 16 0 31
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 5 13 4 15
Hahnia helveola Simon, 1875 7 4 0 8
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 4 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 10 26 0 27
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 103 64 3 25
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 10 2 0 7
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 8 0 0 6
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Agyneta ramosa Jackson, 1912 4 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 50 32 0 38
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 58 32 0 41
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 7 20 0 19
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 19 0 0 12
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 3 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 12 0 8
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 20 12 0 21
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 60 53 2 58
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 38 24 0 26
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 16 16 0 11
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 5 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 6 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 46 11 0 22
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 17 1 0 10
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 43 0 29
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 57 5 0 30
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 25 34 0 21
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 34 15 0 13
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 28 17 1 28
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 36 18 0 36
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 113 23 0 39
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 44 44 2 61
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 3 6
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 410 135 1 68
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 156 53 0 26
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 21 40 0 18
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 5 4 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 15 16 0 19
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 20 12 0 18
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 6 3 13 9
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 2 6 0 8
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 6 1 0 7
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 33 53 54 46
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 38 7 0 6
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 14 0 10
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 3 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 14 1 13
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 100 83 0 91
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 43 7 0 8
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 48 62 7 49
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 4 0 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 14 13 3 23
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 1 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 597 608 0 28
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 13 0 0 9
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 10 15 3 21
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 33 32 1 32
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 2 5 9 4
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 8 1 0 8
Panamomops mengei Simon, 1926 36 26 0 36
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 21 15 1 18
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 4 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 40 31 6 27
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 3 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 4
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 7 0 4
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 1 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 6 2 0 6
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 0 1 1
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 4 0 4
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 20 14 0 22
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 1 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 10 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 313 110 3 82
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 42 24 0 40
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 37 23 0 30
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 21 17 0 21
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 4 0 4
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 2 1 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 35 32 0 38
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 16 3 0 10
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 9 0 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 7 11 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 14 22 0 21
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 22 1 0 13
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 1 0 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 10 6 4 16
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 4 1 1 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 112 30 0 31
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 4 3 0 5
Arctosa figurata (Simon, 1876) 9 3 1 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 905 230 55 99
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 266 82 0 64
Pardosa palustris (Linné, 1758) 43 11 0 17
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 273 88 0 32
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 17 2 0 5
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 8 9 2 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 488 151 6 62
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 130 5 0 7
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 3 0 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 15 3 0 9
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 52 2 1 18
Trochosa terricola Thorell, 1856 296 125 4 90
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 99 11 2 20
Ero furcata (Villers, 1789) 4 0 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 54 8 49 35
Zora silvestris Kulczyński, 1897 5 4 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 27 9 3 21
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 3
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 2 66 40
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 7 0 1 7
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 6 1 0 6
Segestria senoculata (Linné, 1758) 6 0 4 8
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 34 30 2 29
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 128 119 5 52
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 116 99 15 55
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 1 1 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 6 0 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 4 7 27 28
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 27 28 1 40
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 17 10
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 5 0 0 4
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 10 1 0 8
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 28 6 2 18
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 6 0 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 29 12 0 26
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 2 0 7
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 5 0 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 29 21 0 24
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 3 1 57 22
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 23 0 13
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 5 2 8
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 4 0 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 3 0 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 19 11 22
Araniella inconspicua (Simon, 1874) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 1 3 6
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 5 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 5 0 5
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 6 0 5
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 2 5 2 5
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 21 17
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 2 1 3
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 4 0 3
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 3 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 2 10 1 8
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 7 76 23 31
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 12 0 7
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 5 0 4
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 5 5 0 8
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 6 9 8
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 8 0 11
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 17 14 0 18
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 3 8 0 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 3 2 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 51 23
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 14 13 0 11
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 130 186 68 69
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 6 3 0 4
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 13 7 0 7
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 3 4 0 6
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 7 26 0 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 30 81 0 39
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 7 5 0 8
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 3 4 6
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 7 3 9 11
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 3 7 9
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 3 0 0 3
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 1 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 3 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 5 4 2 8
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 19 29 3 15
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 10 8 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 13 4 0 13
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 5 10 0 7
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 2 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 4 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 9 7 0 6
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 6 0 6
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 18 1 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 4 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 3 12 2 14
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 4 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 5 20 6 13
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 4 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 6 1 0 6
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 3
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 10 3 5
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 15 5
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 7 0 6
Sardinidion blackwalli (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 11 14 0 16
isSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 12 11 0 12
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 6 10 6 15
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 3 11 6 15
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 6 4 1 9
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 2 3 0 4
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 9 7 0 6
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 7 4 0 8
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 3 12 0 7
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 9 8 9
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 10 37 5 10
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 3 0 3
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 14 34 52 29
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 2 8 3 7
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 5 4 1 7
Crustulina guttata (Wider, 1834) 13 28 8 26
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 8 6 0 9
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 5
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (3878 použitých nálezů)
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 33 1 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 15 6 1 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 1 0 8
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 2 0 5
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 2 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 1 1 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 22 2 1 13
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 1 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 10 5 4 10
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 2 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 32 11 5 14
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 20 6 0 15
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 43 15 0 23
Hahnia helveola Simon, 1875 0 4 0 4
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 2 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 14 0 10
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 25 14 0 12
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 6 2 0 5
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 8 0 9
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 5 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 15 0 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 26 0 13
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 4 3 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 2 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 15 7 0 9
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 12 9 0 11
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 33 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 33 40 0 27
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 22 24 5 15
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 3 0 5
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 5 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 16 10 0 15
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 13 11 1 9
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 14 6 8
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 4 2 0 5
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 8 3 0 7
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 61 28 1 27
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 6 0 6
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 11 11 0 8
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 12 1 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 7 11 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 10 13 0 9
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 0 0 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 5 4 4 11
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 9 3 1 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 62 11 0 14
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 106 79 4 35
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 88 9 2 14
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 47 8 43 26
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 6 2 6
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 7 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 0 1 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 1 0 6
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 2 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 5 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 21 10 7 10
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 11 28 7 23
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 6 5
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 6 5 0 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 7 1 9
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 6 0 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 0 2 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 7 5 6
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 5 0 4
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 5 1 4
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 4 0 3
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 3 2 2 4
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 13 25 3 7
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 1 4
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 10 2 0 7
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 8 0 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 11 11 0 9
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 10 8 0 6
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 5 5 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 17 29 0 10
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 5 8 0 8
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 4 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 15 10 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 6 0 6
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 7 18 0 7
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 8 6 0 5
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 18 1 4
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 9 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 4 2 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 23 6 0 6
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 8 0 7
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 0 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 3 0 6
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 15 12 0 11
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 4 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 31 13 1 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 7 0 11
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 3 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 27 47 9 18
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 35 32 0 14
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 6 3 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 9 0 5
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 1 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 2 3 6
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 4 0 3
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 3 2 8 5
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 9 9 0 9
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 4 0 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 0 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 121 5 0 9
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 14 1 6 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 39 6 0 15
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 8 0 0 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 2 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 8 4 2 10
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 2 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 10 3 0 7
Hahnia helveola Simon, 1875 4 0 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 2 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 4 0 4
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 78 50 3 13
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 14 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 5 3 0 5
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 6 12 0 10
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 6 0 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 10 1 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 55 9 0 14
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 11 7 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 14 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 8 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 11 0 8
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 16 9 0 14
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 10 0 11
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 1 1 5
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 0 1 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Panamomops mengei Simon, 1926 8 4 0 9
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 5 10 0 10
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 188 60 1 21
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 27 15 0 15
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 9 5 0 7
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 103 13 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 1 0 5
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 4 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 12 16 10 6
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 6 15 0 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 2 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 12 15 0 16
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 4
Xysticus luctator L. Koch, 1870 4 0 0 2
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 22 3 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 4 0 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 26 4 0 12
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 4
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 2 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 3 1 5
Agyneta ramosa Jackson, 1912 3 0 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 18 15 0 14
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 6 0 0 5
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 6 3 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 7 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 3 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 4 0 4
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 5 8 0 6
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 5 3 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 35 8
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 3 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 3 0 3
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 5 0 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 12 8 0 7
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 5 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 5 4 6
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 5 3 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 10 0 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 85 18 25 16
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 62 12 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 113 26 2 14
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 7 0 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 3 4
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 5 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 3 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 12 15 4 8
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 8 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 74 59 3 19
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 4 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 10 6 0 7
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 5 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Sardinidion blackwalli (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 15 1 0 3
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 0 0 4
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 27 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 7 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 1 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 11 4 0 5
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 9 1 0 7
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 5 4 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 7 3 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 11 4 0 7
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 18 3 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 2 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 1 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 0 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 3 1 9
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 5 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 18 5 0 9
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 7 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 9 18 0 7
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 27 20 4 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 16 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 3 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 2 0 2
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 3 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 3 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 3
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 34 16 0 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 114 26 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 12 11 0 8
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 36 13 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 11 0 12
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 10 0 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 4 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 19 38 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 24 17 0 7
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 9 0 7
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 7 21 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 8 19 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 3 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 4 1 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 8 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 0 0 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 5 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 15 6 0 7
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 4 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 5 0 8
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 12 15 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 2 0 5
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 1 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 8 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 14 1 12
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 1 0 4
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 1 0 6
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 20 1 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 7 0 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 5 8 0 7
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 4 0 5
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 4 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 7 0 9
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 33 1 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 69 7 1 10
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 1 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 218 72 0 10
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 146 39 2 15
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 127 4 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 0 1 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 4 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 2 7 10
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 2 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 8 6 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 6 1 7
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 12 14 0 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 14 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 19 6 0 8
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 13 1 0 4
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 11 0 0 5
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 1 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 2 2
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 1 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 5 3 6
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 3
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 5 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 4 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 4 4 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 38 7 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 1 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 1 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 10 2 12
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 33 14 0 13
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 6 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 17 2 0 5
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 8 9 2 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 75 34 0 12
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 3 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 4 0 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 1 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 4 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 14 38 3 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 8 7 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 6 2 9
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 3 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 12 7 0 6
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 13 0 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 1 0 2
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 108 8 0 18
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 26 16 8 12
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 43 6 0 13
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 112 2 6 10
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 3 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 16 4 0 12
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 3 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 4 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 9 0 7
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 25 0 0 4
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 10 7 0 10
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 4 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 16 13 0 16
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 13 21 1 13
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 0 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 6 6 0 6
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 16 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 15 2 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 1 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 3 4 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 1 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 1 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 3 0 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 5
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 1 1 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 4 0 4
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 14 15 0 13
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 16 3 0 9
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 2 0 6
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 31 4 0 9
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 8 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 4 2 0 5
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 0 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 1 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 24 6 0 8
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 287 92 7 13
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 9 0 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 1 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 152 41 2 15
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 38 2 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 5 4 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 10 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 7 0 7
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 0 2 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 0 0 3
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 49 8 0 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 1 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 4 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 0 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 1 0 4
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 7 1 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 0 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 11 6 0 5
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 28 11 0 9
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 8 3 0 8
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 5 6 0 7
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 5 2 0 6
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 21 19 9
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 15 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 3 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 8 10 0 9
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 1 3
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 1 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 0 1 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 5 1 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 10 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 8 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 1 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 4 0 8
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 5 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 3
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 109 14 0 9
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 1 0 4
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 0 3 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 8 4 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 9 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 5 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella inconspicua (Simon, 1874) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 2 4 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 13 2 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 16 0 0 9
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 1 2 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 4 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 3 7 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 18 3 0 10
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 338 97 0 22
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 151 38 0 15
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 594 606 0 23
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 7 6 1 6
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 2 4 7 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 4 1 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 195 32 2 15
Pardosa palustris (Linné, 1758) 38 8 0 10
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 0 1 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 55 42 4 14
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 1 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 1 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 14 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 8 1 7 7
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 21 0 0 5
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 5 1 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 6 1 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 5 0 6
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 3 0 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 11 4 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 3 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 5 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 5 2 0 5
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 38 15 1 14
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 4 0 3
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 5 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 1 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 3 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 7 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 3 0 5 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 1 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 12 10 0 11
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 5 10 5 13
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 6 0 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 5 4 9
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 7 8 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 2 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 3 2 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 3 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 6 8 8
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 10 33 3 8
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 6 3 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 4 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 10 31 43 22
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 2 5 3 5
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 12 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 9 0 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 4 3 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 3 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 3 2 1 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 4 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 14 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 24 7 7 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 23 7
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 5 0 5
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 8 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 16 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 19 21 0 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 2 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 3
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 4 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 3 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 3 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 3 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 3 3 8 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 6 0 4
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 2 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 7 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 4 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 4 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 13 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 2 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 2 4 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 8 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 11 0 4
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 5 1 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 11 5
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 5 0 3
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 7 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 10 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 22 7
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 2 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 23 9
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 6 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 5 0 2
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 1 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 8 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 4 1 0 4
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 2 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 4 2 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 13 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 65 11 12 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 10 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 13 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 7 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 3 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 8 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 8 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
kamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018