Kvadráty: 5450
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 21x 21x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 13x 13x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 3x 3x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 12x 12x
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 3x 3x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 6x 6x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 Kriticky ohrožený 5x 5x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 7x 7x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 5x 5x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 9x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 16x 16x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 13x 13x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 27x 27x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 Silně ohrožený 3x 3x
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 16x 16x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 47x 47x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 16x 16x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 10x 10x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 12x 12x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 9x 9x
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 17x 17x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 12x 12x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 3x 3x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 11x 11x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 12x 12x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 11x 11x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 22x 22x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 13x 13x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 9x 9x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 9x 9x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 7x 7x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 6x 6x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený 2x 2x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 21x 21x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 4x 4x
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) Ohrožený 12x 12x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 9x 9x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 6x 8x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 7x 7x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 3x 3x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 17x 17x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 25x 27x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 9x 9x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 15x 15x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 5x 5x
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 6x 6x
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 17x 17x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 10x 10x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 3x 3x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 14x 14x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 13x 13x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 6x 6x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11x 11x
Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 40x 40x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 16x 16x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 5x 5x
Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 9x 9x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 3x 3x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 14x 14x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 17x 17x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 9x 9x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 10x 10x
Sagana rutilans Thorell, 1875 Silně ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) Ohrožený 12x 12x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 21x 21x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 2x 2x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 19x 19x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 4x 4x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 10x 10x
Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 17x 17x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 10x 10x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 18x 18x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 4x 4x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 34x 34x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 5x 5x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 2x 2x
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 9x 9x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 9x 9x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 3x 3x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 10x 10x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 8x 8x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 19x 19x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 15x 15x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 3x 3x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 12x 12x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 12x 12x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 6x 6x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 10x 10x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 12x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 3x 3x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 12x 12x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 12x 12x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 5x 5x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 16x 16x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 9x 9x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 10x 10x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 9x 9x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 6x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 17x 17x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (935 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 46 1 2 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 1 0 9
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 8 0 0 5
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 38 0 0 6
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 2 2 0 4
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 2 0 0 2
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 2 0 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 15 0 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 4 2 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 14 17 0 8
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 10 0 6
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 45 14 0 12
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 2 0 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 109 10 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 47 24 6 21
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 21 4 0 9
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 8 2 0 7
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 83 30 0 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 38 21 0 7
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 3
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 70 28 0 8
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 17 40 0 6
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 54 24 0 5
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 25 19 0 7
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 5 4 0 6
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 14 21 0 11
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 14 14 0 6
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 12 8 0 6
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 3 0 4
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 23 3 0 2
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 6 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 3 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 1 0 4
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 35 12 0 9
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 18 0 0 5
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 1 0 2
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 69 8 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 8 3 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 9 3 0 7
Erigone atra Blackwall, 1833 1 3 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 7 1 0 4
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 2 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 14 32 0 9
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 7 18 0 13
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 20 8 0 5
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 10 0 0 7
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 0 0 4
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 7 0 5
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 1 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 11 14 0 7
Panamomops mengei Simon, 1926 6 0 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 6 2 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 5 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 29 59 0 16
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 3 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 13 10 0 7
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 3 0 3
Theonina cornix (Simon, 1881) 6 2 0 6
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 3 0 6
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 1 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 6 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 4 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 120 68 0 10
Apostenus fuscus Westring, 1851 9 0 0 5
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 5 1 0 5
Sagana rutilans Thorell, 1875 4 2 0 3
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 2 5 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 68 6 0 6
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 33 21 6 9
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 224 34 72 9
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 45 5 2 10
Arctosa figurata (Simon, 1876) 6 1 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 17 0 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 12 7 0 9
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 53 1 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 47 14 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 19 32 4 9
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 109 11 6
Pardosa palustris (Linné, 1758) 4 0 1 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 8 6 5 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 19 3 0 10
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 22 1 0 4
Trochosa robusta (Simon, 1876) 12 2 0 9
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 3 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 57 52 0 16
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 7 0 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 3 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 15 2 0 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 5 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 5 0 6
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 3 2 4
Thanatus atratus Simon, 1875 4 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 4 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 2 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 22 9 3 9
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 10 2 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 0 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 20 2 1 7
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 2 1 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 3 0 1 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 3 0 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 4 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 9 1 6
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 1 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 14 2 0 6
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 3 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 5 2 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 3 1 5 6
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 31 4 0 10
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 12 0 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 3 0 6
Xysticus ninnii Thorell, 1872 42 8 0 5
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 16 0 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 24 0 0 3
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 51 10 2 9
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 2 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 2 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 5 3
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 1 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 2 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 4 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 2 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 6 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 2 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 7 0 3
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 6 0 3
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 3 6 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 4 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 5 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 4 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 3 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 8 0 7
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 6 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 2 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 10 14 3 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 5 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 3 3 0 3
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 1 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 4 3
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 3 3 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 1 1 3
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 1 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 3
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 1 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 5 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 3 1 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 1 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 6 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 2 1 3
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 4 3 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (901 použitých nálezů)
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 10 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 12 0 0 5
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 4 0 0 2
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 38 0 0 6
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 2 2 0 4
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 2 0 0 2
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 2 0 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 14 0 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 4 2 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 6 10 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 8 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 40 13 0 9
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 2 0 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 109 10 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 43 17 0 12
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 19 4 0 8
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 83 30 0 5
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 38 21 0 7
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 3
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 62 24 0 5
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 18 40 0 7
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 54 24 0 5
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 25 19 0 7
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 5 4 0 6
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 14 20 0 10
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 14 15 0 7
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 12 8 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 36 10 0 8
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 16 0 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 2 0 3
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 7 1 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 14 32 0 9
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 5 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 7 0 5
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 0 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 10 14 0 6
Panamomops mengei Simon, 1926 6 0 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 6 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 20 57 0 10
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 4 0 4
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 2 0 2
Theonina cornix (Simon, 1881) 6 2 0 6
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 2 0 4
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 6 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 5 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 120 67 0 9
Apostenus fuscus Westring, 1851 6 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 4 0 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 12 20 6 6
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 224 34 72 9
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 3 2 5
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 17 1 0 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 0 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 50 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 4 29 4 7
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 108 11 4
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 4
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 11 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 6 2 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 47 48 0 9
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Zora manicata Simon, 1878 3 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 15 3 0 5
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 5 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 4 0 4
Thanatus atratus Simon, 1875 4 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 23 11 3 10
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 10 2 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 20 2 1 7
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 1 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 11 2 0 4
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 27 4 0 8
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 10 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 2 0 4
Xysticus ninnii Thorell, 1872 42 8 0 5
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 16 0 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 24 1 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 51 10 2 9
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 1 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 3 2 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 8 7 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 6 6 7
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 0 1 0 1
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 1 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 23 4 0 3
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 6 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 76 17 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 3 5 0 6
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 0 2
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 6 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 0 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Sagana rutilans Thorell, 1875 4 2 0 3
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 12 19 3 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 5 4
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 3 1 4
Segestria senoculata (Linné, 1758) 3 0 1 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 4 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 2 1 4 5
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 2 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 33 1 2 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 9 1 0 4
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 6 3 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 1 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 13 0 7
Macrargus rufus (Wider, 1834) 19 8 0 4
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 0 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 3 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 13 9 0 6
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 1 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 11 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 3 2 4
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 4 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 2 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 1 0 1 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 5 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 3 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 3 0 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 6 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 2 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 4 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 5 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 2 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 2
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 2 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 5 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 1 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
kamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 5 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 6 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 2 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 1 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 26 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 7 1 3 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 7 3 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 5 1 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 9 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 29 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 4 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 3 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 35 12 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 4 4 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 7 2 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 4 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 23 2 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 15 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 3 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Louky a pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 13 0 1
suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018