Kvadráty: 5951
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 4x 4x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 3x 3x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 3x 3x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 10x 10x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 8x 8x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 4x 4x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 2x 14x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus muralis (Bertkau, 1890) Silně ohrožený 18x 1x 19x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 6x 6x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 15x 15x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 34x 34x
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 1x 7x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 23x 3x 26x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Eresus kollari (Rossi, 1846) Ohrožený 5x 5x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 3x 3x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 54x 4x 58x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 9x 1x 10x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 18x 1x 19x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x 4x
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 1x 1x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 18x 1x 19x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 1x 1x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 1x 1x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 10x 4x 14x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 12x 1x 13x
Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 12x 12x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 6x 6x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 28x 4x 32x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 12x 12x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 8x 8x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 10x 10x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 6x 1x 7x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 2x 6x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 34x 34x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 3x 11x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 42x 42x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 35x 35x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 6x 6x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 10x 10x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 3x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 9x 9x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 1x 1x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 17x 17x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 16x 16x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 11x 11x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 1x 6x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 4x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) Silně ohrožený 6x 6x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 8x 8x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 9x 9x
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 1x 1x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) Ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 3x 3x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 33x 1x 34x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 43x 3x 46x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 3x 14x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 4x 1x 5x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 3x 3x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 19x 19x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 15x 3x 18x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 34x 1x 35x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 48x 1x 49x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 23x 23x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 39x 39x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 23x 4x 27x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 32x 2x 34x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 33x 1x 34x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 12x 12x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 12x 4x 16x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 3x 1x 4x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 4x 4x
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 113x 113x
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 Silně ohrožený 1x 1x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 12x 12x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 1x 13x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 1x 1x
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 12x 1x 13x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 3x 14x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 2x 10x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 8x 2x 10x
Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 3x 3x
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) Ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 1x 1x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 15x 15x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 7x 1x 8x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 2x 2x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 2x 5x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 5x 3x 8x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 4x 1x 5x
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 6x 6x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 6x 1x 7x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 1x 3x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 43x 43x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 3x 3x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 3x 3x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 10x 10x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 8x 8x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 9x 9x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 25x 25x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 104x 1x 105x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 7x 7x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 26x 2x 28x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 14x 14x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 6x 4x 10x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 4x 2x 6x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 3x 3x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 63x 3x 66x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 Silně ohrožený 4x 4x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 32x 4x 36x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 10x 2x 12x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x 2x
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 4x 1x 5x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 30x 2x 32x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) Není ohrožený 2x 3x 5x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (941 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 2 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 4 0 0 3
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 2 1 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 6 11 0 8
Eresus kollari (Rossi, 1846) 1 0 5 5
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 22 15 11 19
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 1 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 20 4 0 10
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 3 1 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 31 8 0 10
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 15 12 0 6
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 5 7 2 7
Gnaphosa opaca Herman, 1879 4 4 1 6
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 4 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 14 10 0 13
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 4 4 0 5
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 0 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 7 1 1 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 24 10 0 13
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 2 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 11 4 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 2 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 5 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 9 13 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 141 13 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 91 14 0 6
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 3 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 3 0 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 8 0 5
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 23 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 95 146 0 6
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 5
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 4 9 0 8
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 4 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 0 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 10 5 2 12
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 38 15 3 18
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 21 7 0 7
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 2 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 3 0 8
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 1 0 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 376 191 0 18
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 42 27 14 20
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 10 7 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 2 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 511 256 0 19
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 211 54 0 14
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 28 8 0 8
Trochosa robusta (Simon, 1876) 11 13 9 16
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 74 23 0 15
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 37 20 0 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 4 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Thanatus atratus Simon, 1875 8 0 0 6
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 6 2 0 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 5 0 0 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 5 1 0 4
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 5 3 0 2
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 2 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 1 0 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 31 50 0 13
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 2 1 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 5 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 6 0 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 13 4 0 11
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 3 0 7
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 14 0 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 11 2 0 9
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 11 2 0 7
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 36 17 0 14
Xysticus ninnii Thorell, 1872 10 0 0 7
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 18 2 1 8
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 23 21 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 3 0 5
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 4 0 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 6 34 0 17
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 3 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 4 0 8
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 64 63 0 57
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 5 0 5
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 2 0 8
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 1 0 3
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 4 1 0 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 48 33 0 38
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 19 0 19
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 3 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 1 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 5 2 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 17 4 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 4 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 2 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 2 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 26 24 0 12
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 0 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 2 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 3 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 15 2 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 6 3 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 2 1 0 4
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 1 1 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 3 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 3 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 10 10 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 2 0 3
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 4 0 3
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
dvSamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 3 0 3
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
paSamciSamiceMláďataNálezy
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 1 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (742 použitých nálezů)
A121100SamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 3 0 5
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 2 4 0 6
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 6 34 0 17
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 9 0 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 25 8 0 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 0 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 5 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 9 3 0 8
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 7 4 0 11
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 4 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 1 0 4
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 260 121 0 12
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 2 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 365 172 0 13
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 11 4 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 2 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 25 5 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 10 12 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 64 63 0 57
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 5 0 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 2 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 9 12 0 14
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 1 0 3
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 2 3 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 4 2 0 5
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 72 47 0 44
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 3 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 11 21 0 26
Xysticus kochi Thorell, 1872 32 14 0 10
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 1 0 2
skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 4 0 0 3
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 5 7 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 10 6 11 16
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 5 6 2 6
Gnaphosa opaca Herman, 1879 4 4 1 6
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 4 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 7 0 7
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 4 3 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 7 1 1 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 6
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 5 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 3 0 2
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 3 0 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 8 0 5
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 4 9 0 8
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 4 0 3
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 1
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 4 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 0 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 9 3 2 10
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 36 14 3 16
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 2 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 3 0 8
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 42 25 14 19
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 11 11 9 15
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Thanatus atratus Simon, 1875 8 0 0 6
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 3
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 2 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 10 4 0 10
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 3 0 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 11 2 0 7
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus ninnii Thorell, 1872 7 0 0 5
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 10 2 1 7
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 10 4 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 18 6 0 5
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 11 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 133 18 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 89 15 0 5
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 22 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 94 143 0 5
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 5
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 115 70 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 145 84 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 180 47 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 20 5 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 48 17 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 27 40 0 5
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 2 1 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 5 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 9 2 0 6
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 12 0 8
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 8 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 5 0 3
skalní stepi na jiných hornináchSamciSamiceMláďataNálezy
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 10 10 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018