Kvadráty: 5759
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 4x 4x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 10x 10x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 12x 12x
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 8x 8x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 18x 18x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 6x 6x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) Silně ohrožený 8x 1x 9x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 4x 4x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 10x 10x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta innotabilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 2x 2x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Baryphyma pratense (Blackwall, 1861) Kriticky ohrožený 8x 8x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus dentatus Tullgren, 1955 Silně ohrožený 6x 6x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 14x 14x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 16x 16x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 14x 14x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 6x 6x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) Silně ohrožený 6x 6x
Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 10x 10x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 Ohrožený 14x 14x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 10x 10x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 6x 6x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 6x 6x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 4x 4x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 4x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 10x 10x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 2x 2x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 4x 4x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 10x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 14x 14x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 12x 12x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 10x 10x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 10x 10x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 4x 4x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 4x 4x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 4x 4x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 4x 4x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 6x 6x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (261 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 29 10 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 2
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 3 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 23 3 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 4 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 20 14 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 4 2 0 2
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 0 0 1 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 5 2 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 12 3 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 4 1 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 38 20 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 5 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 19 20 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 27 26 0 1
Baryphyma pratense (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 64 23 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 44 22 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 76 52 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 9 5 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 29 10 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 20 8 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 5 2 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Diplocephalus dentatus Tullgren, 1955 7 4 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 36 5 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 22 24 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 2 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 20 3 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 6 20 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 5 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 9 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 0 1 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 4 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 3 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 37 23 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 3 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 4 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 3 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 27 30 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 6 0 0 2
Panamomops mengei Simon, 1926 8 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 11 0 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 63 37 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 4 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 2 4 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 1 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 15 8 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 26 14 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 74 45 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 7 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 65 6 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 174 235 0 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 55 35 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 6 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 72 17 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 1 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 3 3 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 8 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 4 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 87 19 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 1 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 7 3 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 4 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 9 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 5 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 8 2 0 3
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 58 12 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 7 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 13 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 16 14 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 5 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 7 9 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 11 7 0 1
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 4 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 6 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 19 37 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 7 10 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 3 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 3 6 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 4 9 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 14 42 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 7 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 35 22 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 2 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 16 26 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 46 62 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 4 3 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 7 22 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 14 23 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 7 16 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 2 6 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 4 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 3 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 5 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 3 5 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 4 5 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 0 0 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 2 0 3 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 8 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 5 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 1 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (547 použitých nálezů)
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 6 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 3 0 4
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 7 1 2
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 13 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 16 14 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 3 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 5 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 7 9 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 2 0 2
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 5 0 4
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 22 7 0 3
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 11 7 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 10 8 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 20 14 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 1 0 1
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 1 2 8 4
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 6 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 11 3 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 6 10 0 5
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 36 19 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 6 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 27 26 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 23 0 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 15 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 19 7 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 3 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 6 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 6 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 6 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 6 2 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 20 37 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 6 8 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 4 1 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 4 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 25 22 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 8 0 5
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 9 8 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 3 5 0 2
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 11 0 0 3
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 1 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 36 27 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 7 11 0 2
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 6 10 0 6
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 7 6 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 8 1 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 72 34 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 116 205 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 60 12 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 7 3 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 3 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 3 6 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 4 11 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 6 3 0 4
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 25 43 0 3
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 7 2 0 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 40 22 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 4 2 0 2
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 1 2 0 2
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 3 9 0 4
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 4 5 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 6 5 0 6
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 2 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 16 26 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 4 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 46 62 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 5 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 2 1 1 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 4 3 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 8 22 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 3 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 14 23 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 2 0 3 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 7 16 1 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 2 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 2 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 2 6 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 5 4 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 2
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 3 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 54 11 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 29 10 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 3 4 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 2 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 7 5 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 3 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus dentatus Tullgren, 1955 8 15 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 14 5 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 9 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 14 15 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 4 2 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 4 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 8 15 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 12 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 8 5 0 2
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 3 0 5
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 21 10 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 8 2 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 12 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 7 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 16 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 57 30 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 17 21 0 4
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 6 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 3 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 3 9 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 27 7 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 5 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 2 1 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 3 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 4 1 0 1
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 8 4 0 4
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 3 0 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 8 9 0 6
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Agyneta innotabilis (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 3 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 3 2 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 3 0 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 7 0 5
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 2 3 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 5 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 4 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 4 0 2
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 4 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 6 9 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 5 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 19 20 0 1
Baryphyma pratense (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 63 23 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 16 17 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 75 52 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 8 5 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 5 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 5 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 18 3 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 9 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 2 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 14 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 6 20 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 5 2 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 3 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 4 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 3 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 20 27 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 6 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 3 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 18 14 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 63 6 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 40 17 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 6 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 69 13 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 6 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 2 0 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 6 0 4
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Baryphyma pratense (Blackwall, 1861) 0 5 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 4 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 2 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 10 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 3 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 3 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 6 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 15 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 1 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 2
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 2 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 16 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 6 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 4 7 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 3 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018