Kvadráty: 7069
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 1x 7x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 3x 7x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 8x 3x 11x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 4x 1x 5x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Araniella displicata (Hentz, 1847) Ohrožený 2x 3x 5x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 6x 6x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 1x 3x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 1x 1x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 3x 11x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 6x 6x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 Kriticky ohrožený 2x 2x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 4x 4x
Clubiona leucaspis Simon, 1932 Ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 4x 1x 5x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 2x 2x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 14x 4x 18x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna szaboi Chyzer, 1891 Kriticky ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 14x 1x 15x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Eresus kollari (Rossi, 1846) Ohrožený 3x 3x
Eresus moravicus (Řezáč, 2008) Kriticky ohrožený 1x 1x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 Silně ohrožený 6x 6x
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 Ohrožený 1x 1x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aphantaulax cincta (L. Koch, 1866) Silně ohrožený 2x 2x
Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený 14x 4x 18x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 Kriticky ohrožený 6x 6x 12x
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x 8x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený 1x 1x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 8x 2x 10x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 4x 1x 5x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 8x 1x 9x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 14x 3x 17x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 4x 4x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 8x 8x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Mecynargus foveatus (Dahl, 1912) Kriticky ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x 4x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Styloctetor romanus (O. P.-Cambridge, 1872) Silně ohrožený 3x 3x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 1x 3x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Scotina celans (Blackwall, 1841) Ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) Silně ohrožený 2x 2x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Alopecosa psammophila Buchar, 2001 Kriticky ohrožený 16x 16x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 4x 1x 5x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 2x 1x 3x
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 2x 2x
Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 6x 3x 9x
Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) Téměř ohrožený 1x 1x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 1x 9x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x 4x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 3x 3x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 22x 22x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 2x 6x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 4x 4x 8x
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 1x 5x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 8x 3x 11x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 1x 5x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 1x 3x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 8x 3x 11x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 1x 11x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 8x 2x 10x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 3x 5x
Attulus distinguendus (Simon, 1868) Silně ohrožený 2x 2x
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) Ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 1x 5x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 1x 1x
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 Kriticky ohrožený 1x 1x
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 1x 13x
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 3x 3x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 1x 9x
Sittiflor zimmermanni (Simon, 1877) Kriticky ohrožený 3x 3x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Sittisax dzieduszyckii (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 2x 1x 3x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 2x 1x 3x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Enoplognatha serratosignata (L. Koch, 1879) Kriticky ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis laeta (Westring, 1861) Silně ohrožený 1x 1x
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 2x 2x
Euryopis saukea Levi, 1951 Kriticky ohrožený 4x 4x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 10x 2x 12x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 12x 3x 15x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený 8x 4x 12x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 8x 4x 12x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 4x 4x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 4x 4x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 8x 1x 9x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 4x 3x 7x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 1x 3x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 16x 3x 19x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 1x 1x
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 6x 3x 9x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca psammophila Wunderlich, 1993 Kriticky ohrožený 8x 4x 12x
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Uloborus walckenaerius Latreille, 1806 Silně ohrožený 18x 7x 25x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 10x 1x 11x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (363 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 6 3
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 3 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 5 0 2
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 30 1 3
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna szaboi Chyzer, 1891 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Eresus kollari (Rossi, 1846) 0 2 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 0 4 0 3
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 0 1 0 1
Aphantaulax cincta (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 2 0 1 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 2 2 0 3
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 3 0 3
Micaria dives (Lucas, 1846) 0 1 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 4 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mecynargus foveatus (Dahl, 1912) 3 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 5 2 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa psammophila Buchar, 2001 0 2 0 2
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 1 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 10 10 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 3 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Zora manicata Simon, 1878 0 2 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 2 2 4
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 1 0 1
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 2 5 0 4
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 3 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Sittiflor zimmermanni (Simon, 1877) 3 0 0 3
Sittisax dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 1 3 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Euryopis saukea Levi, 1951 2 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 1 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 4 0 2
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 5 1 4
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 3 0 5
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 4 0 2
Titanoeca psammophila Wunderlich, 1993 3 3 0 4
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 3 1 2 2
Uloborus walckenaerius Latreille, 1806 0 9 6 6
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 1 35 4
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 8 0 5
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 17 7 16 6
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 3 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 6 0 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 40 29 4 6
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 6 2 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 4 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Alopecosa psammophila Buchar, 2001 8 13 0 6
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 2 1 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 2 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 0 1 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 152 40 0 8
Zora manicata Simon, 1878 2 0 3 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha serratosignata (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 0 0 2
Titanoeca psammophila Wunderlich, 1993 6 0 0 2
Zodarion rubidum Simon, 1914 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 1 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 4 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 1 2 2
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 3 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 2 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 2 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 6 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 9 14 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 8 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 3 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 1 1 3 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 2
Xysticus ninnii Thorell, 1872 1 0 0 1
Uloborus walckenaerius Latreille, 1806 3 2 1 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 4 1 1
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 6 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona leucaspis Simon, 1932 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 5 5 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 0 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 3 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 2 5 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 3 4 2 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 3 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 3 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Theridion hemerobium Simon, 1914 3 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Uloborus walckenaerius Latreille, 1806 0 3 0 2
isSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 6 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 5 12 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 3 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (368 použitých nálezů)
písčinySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 6 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 1 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 2 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 2 1 4
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 2 4 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 4 0 4
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 4 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 4 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 2 4
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 5 0 2
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 2 0 1
Clubiona leucaspis Simon, 1932 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 38 1 7
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna szaboi Chyzer, 1891 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 10 0 7
Eresus kollari (Rossi, 1846) 0 2 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 0 3 0 2
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 0 1 0 1
Aphantaulax cincta (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 19 7 17 9
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 5 4 0 5
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 4 0 4
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 0 1 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 7 0 0 4
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 6 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 40 31 4 7
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 6 2 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Mecynargus foveatus (Dahl, 1912) 3 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 5 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 4 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 0 0 4
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Alopecosa psammophila Buchar, 2001 8 15 0 8
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 2 1 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 2 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 0 1 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 2 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 159 43 0 11
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 2 2 3 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 2 4 4
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 2 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 3 0 3 4
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 5 3 0 6
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 2 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 2 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 1 0 1
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) 1 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 2 5 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 2 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 2 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 4 10 2 5
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 3
Sittiflor zimmermanni (Simon, 1877) 3 0 0 3
Sittisax dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 3 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Enoplognatha serratosignata (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis saukea Levi, 1951 2 1 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 3 3 1 5
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 5 14 4 6
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 3 1 0 2
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 7 0 5
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 5 1 4
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 1 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 1 1 3 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 4 0 8
Xysticus ninnii Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 5 0 3
Titanoeca psammophila Wunderlich, 1993 9 3 0 6
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 3 1 2 2
Uloborus walckenaerius Latreille, 1806 5 16 7 12
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 1 0 2
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 10 10 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 6 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 5 5 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 0 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 3 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
0000000SamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
železniční náspySamciSamiceMláďataNálezy
Zodarion rubidum Simon, 1914 1 0 35 4
PískovnaSamciSamiceMláďataNálezy
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 3 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 2 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Sittisax dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
písčité břehySamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 3 1
Písečné přesypySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018