Kvadráty: 5548
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 5x 5x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 6x 6x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus muralis (Bertkau, 1890) Silně ohrožený 7x 7x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 34x 2x 36x
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 3x 3x
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) Ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 72x 72x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Eresus kollari (Rossi, 1846) Ohrožený 1x 1x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený 14x 14x
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 2x 2x
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 2x 2x
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 58x 58x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 38x 38x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 30x 30x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 14x 14x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 2x
Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 26x 26x
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 Kriticky ohrožený 4x 4x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 14x 14x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 44x 44x
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 24x 24x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 8x 8x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 36x 2x 38x
Zelotes aeneus (Simon, 1878) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 48x 48x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 18x 18x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 51x 51x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 42x 42x
Zelotes segrex (Simon, 1878) Kriticky ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 46x 46x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Centromerus capucinus (Simon, 1884) Silně ohrožený 22x 22x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 28x 2x 30x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 4x 14x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 28x 28x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 2x 2x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 14x 14x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 10x 10x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 56x 56x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 9x 9x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 18x 1x 19x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 2x 2x
Mioxena blanda (Simon, 1884) Téměř ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 5x 5x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 10x 10x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 14x 14x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 22x 2x 24x
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 24x 24x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 2x 2x
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) Ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Porrhomma errans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 20x 20x
Styloctetor romanus (O. P.-Cambridge, 1872) Silně ohrožený 6x 6x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 14x 14x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 2x 2x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 14x 14x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 64x 1x 65x
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený 14x 14x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 28x 28x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 56x 56x
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) Silně ohrožený 28x 28x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 50x 50x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 32x 1x 33x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 22x 22x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 46x 46x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 52x 52x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 10x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 10x 10x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 24x 24x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 44x 44x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 14x 1x 15x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 73x 73x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 8x 8x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 18x 18x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 22x 22x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 10x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 6x 6x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 44x 3x 47x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 20x 20x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 11x 11x
Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený 16x 16x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 8x 1x 9x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 4x 4x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Talavera milleri (Brignoli, 1983) Silně ohrožený 4x 4x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 28x 28x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 14x 14x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 8x 8x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 6x 6x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 69x 69x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 14x 14x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 12x 12x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 14x 14x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 24x 24x
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 32x 32x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1230 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 32 5 0 18
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 105 32 6 31
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 12 2 0 5
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 65 54 0 26
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 12 0 17
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 4 2 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 40 22 0 14
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 8 2 0 6
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 12 5 0 7
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 10 12 0 10
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 2 6 0 6
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 61 51 0 19
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 6 37 2 11
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 1 0 4
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 63 43 0 18
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 4 1 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 59 19 1 21
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 8 6 0 9
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 38 44 10 21
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 48 42 0 21
Zelotes segrex (Simon, 1878) 1 2 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 22 21 0 13
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 4 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 7 3 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 40 7 0 11
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 25 17 0 14
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 2 0 4
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 16 68 0 9
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 2 0 3
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 3 0 0 3
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 5 7 0 5
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 34 31 0 24
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 7 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 49 12 0 10
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 0 1 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 5 3 0 7
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 34 19 0 13
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 50 14 7 12
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 10 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 3 0 5
Porrhomma errans (Blackwall, 1841) 10 0 0 6
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 8 5 1 8
Styloctetor romanus (O. P.-Cambridge, 1872) 8 5 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 30 10 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 7 0 7
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 5 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 3 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 10 6 0 3
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 5 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 5 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 153 72 3 33
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 25 4 0 7
Apostenus fuscus Westring, 1851 12 14 0 14
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 213 81 11 24
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 109 52 0 9
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 66 24 2 20
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 14 3 0 4
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 57 13 17 12
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 2 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 9 13 1 7
Arctosa figurata (Simon, 1876) 19 5 9 11
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 86 30 0 19
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 4 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 76 5 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 23 6 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 322 101 3 21
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 4 0 5
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 5 1 0 3
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 8 0 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 46 13 7 10
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 36 6 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 33 9 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 3 0 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 15 17 4 18
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 30 2 0 7
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 9 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 169 65 48 36
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 4 4
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 4 2 9
Thanatus atratus Simon, 1875 37 17 0 11
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 6 1 1 5
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 29 36 4 20
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 18 6 7 9
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 10 3 0 6
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 22 7 0 9
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Neon rayi (Simon, 1875) 1 6 1 7
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 9 5 0 8
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 1 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 8 2 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 27 27 0 7
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 2 1 5
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 48 40 0 31
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 2
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 12 2 2 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 6 1 0 5
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 9 5 0 9
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 3 0 4
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 34 13 1 12
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 32 2 1 11
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 0 3 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 2 2
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 0 1 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 7 0 4
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 0 3 0 2
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 4 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 2 5 0 3
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 1 2 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 2
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 3
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 7 1 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 2 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 15 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 3 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 7 3 0 4
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 10 8 0 4
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 1 0 1
Styloctetor romanus (O. P.-Cambridge, 1872) 4 5 0 2
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 7 53 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 7 0 4
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 1 4 0 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 3 4 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 4 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 3
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 5 10 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 4 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 7 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 5 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 9 3 0 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Neon rayi (Simon, 1875) 1 3 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 2 2 4
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 0 3 2
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 3 0 0 3
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 3 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 3 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 3 0 4
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 2 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 4 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 6 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 2 2 5
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 2
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 8 6 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 4 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 16 0 8
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 4 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 15 0 4
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 10 6 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 3 0 4
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Eresus kollari (Rossi, 1846) 13 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1267 použitých nálezů)
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 2 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 3
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 18 5 0 15
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 51 37 6 30
Eresus kollari (Rossi, 1846) 13 0 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 12 5 0 7
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 69 58 0 28
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 12 0 17
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 2 2 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 40 22 0 14
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 5
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 12 5 0 7
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 12 17 0 13
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 2 7 0 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 58 42 0 19
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 6 36 2 11
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 1 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 63 32 0 16
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 4 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 61 20 1 24
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 8 6 0 9
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 38 51 11 26
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 48 42 0 21
Zelotes segrex (Simon, 1878) 1 2 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 2
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 2 0 3
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 34 42 0 23
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 2 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 6 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 5 0 6
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 40 7 0 11
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 25 15 0 13
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 2 0 4
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 3 0 3
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 5 20 0 13
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 7 0 6
Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 10 3 0 7
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 5 7 0 5
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 44 38 0 27
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 49 11 0 9
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 15 0 4
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 0 1 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 5 3 0 7
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 23 11 0 6
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 50 14 7 12
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 10 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 4 0 6
Porrhomma errans (Blackwall, 1841) 10 0 0 6
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 4 5 0 6
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 9 6 1 9
Styloctetor romanus (O. P.-Cambridge, 1872) 12 10 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 20 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 7 0 7
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 3 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 17 59 0 7
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 3 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 144 63 3 27
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 25 4 0 7
Apostenus fuscus Westring, 1851 11 10 0 11
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 218 88 11 28
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 110 55 0 13
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 69 28 2 25
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 58 16 17 16
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 2 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 9 13 1 7
Arctosa figurata (Simon, 1876) 19 5 9 11
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 72 27 0 17
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 76 5 0 7
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 324 102 3 23
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 3 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 9 11 0 4
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 8 0 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 35 16 7 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 30 10 0 5
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 16 24 4 22
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 14 0 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 9 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 164 59 48 33
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 4 4
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 4 2 9
Thanatus atratus Simon, 1875 37 17 0 11
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 6 1 1 5
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 36 34 4 20
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 19 8 7 11
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 12 4 0 8
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 10 1 0 6
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Neon rayi (Simon, 1875) 2 9 1 8
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 1 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 0 3 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 10 6 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 3 0 0 3
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 14 10 0 12
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 1 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 8 3 0 5
Episinus truncatus Latreille, 1809 27 27 0 7
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 1 4
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 3 3 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 45 38 0 30
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 12 4 2 7
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 6 5 0 8
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 9 5 0 9
Xysticus kochi Thorell, 1872 9 9 0 7
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 34 13 1 12
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 31 3 3 14
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 4 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 5 3 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 6 0 4
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 1 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 1 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 55 2 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 10 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 4 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 4
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 9 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 5 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 4 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 7 9 0 5
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 15 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 7 0 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 12 6 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 4 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 2
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 11 5 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 21 7 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 0 3 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 3 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 3 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 5 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 2 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 4 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 13 2 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 12 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 15 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018