Kvadráty: 5358
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 10x 10x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 10x 10x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 8x 8x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) Ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 1x 1x
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes zimmermanni (Bertkau, 1890) Ohrožený 6x 6x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 2x 2x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 8x 8x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sitticus terebratus (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 6x 6x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 12x 12x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Heriaeus melloteei Simon, 1886 1x 1x
Heriaeus oblongus Simon, 1918 Silně ohrožený 1x 1x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (285 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 4 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 5 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 5 0 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 3 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 6 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 4 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 5 1 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 2 0 3
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 4 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 1 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 5 1 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 3 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 2 0 4
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 3 5 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 0 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 4 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 4 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 4 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 23 3 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 3 1 5
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 0 4 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 4 2 4
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 5 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Sitticus terebratus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 12 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 7 19 0 5
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 7 10 0 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 3 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 1 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 4 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 1 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 9 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 2 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 9 8 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 3 0 1
Tenuiphantes zimmermanni (Bertkau, 1890) 5 5 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 3 3 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 62 15 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 13 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 4 1 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 8 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Heriaeus oblongus Simon, 1918 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 3 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 14 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 6 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 4 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tenuiphantes zimmermanni (Bertkau, 1890) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (278 použitých nálezů)
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 2 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 9 8 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 4 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 2 4 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 13 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 8 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 6 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 4 0 3
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 3 2
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 0 4 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 10 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 4 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 2 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 4 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 2 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 6 7 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 6 5 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 3 4 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Tenuiphantes zimmermanni (Bertkau, 1890) 5 6 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 3 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 10 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 13 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 69 15 1 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 4 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 3 2
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 3 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 4 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 1 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 12 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 0 1 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 3 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 3 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 1 2
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 10 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Sitticus terebratus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
podmáčené smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018