Kvadráty: 7155
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 7x 7x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 3x 1x 4x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 6x 6x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 12x 12x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 6x 1x 7x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 13x 2x 15x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 9x 3x 12x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 13x 1x 14x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 Ohrožený 1x 1x
Zelotes aeneus (Simon, 1878) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 7x 7x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 3x 3x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 8x 5x 13x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 3x 3x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 5x 1x 6x
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x 2x
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x 8x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 5x 5x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11x 11x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 9x 9x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 3x 3x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 6x 6x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 14x 14x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 3x 3x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 15x 15x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 17x 2x 19x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 1x 1x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 10x 10x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 27x 4x 31x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 10x 22x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 3x 3x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 9x 9x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 1x 6x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Maro sublestus Falconer, 1915 Silně ohrožený 9x 9x
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 7x 7x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 3x 3x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 6x 9x 15x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 45x 45x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 18x 1x 19x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 7x 7x
Porrhomma montanum Jackson, 1913 Ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 2x 2x
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 5x 5x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 8x 8x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 1x 7x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 9x 9x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 5x 5x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 1x 1x
Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 2x 11x 13x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 3x 3x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 35x 35x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 17x 1x 18x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 12x 12x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 7x 5x 12x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 37x 1x 38x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 7x 7x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 3x 3x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 13x 13x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x 4x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 6x 6x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 15x 1x 16x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 30x 30x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 21x 1x 22x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 7x 3x 10x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 15x 1x 16x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 10x 10x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 4x 4x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 1x 5x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 8x 8x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Attulus distinguendus (Simon, 1868) Silně ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 6x 6x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 24x 1x 25x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 19x 3x 22x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 15x 15x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 1x 7x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 1x 5x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 1x 5x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 4x 4x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 1x 5x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 3x 3x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 15x 15x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 8x 8x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 8x 10x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 4x 4x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (716 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 1 0 5
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 3
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 6 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 3 0 8
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 3 0 7
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 7 1 0 7
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 1 0 0 1
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 0 2 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 2 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 7 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 5 6 0 9
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 1 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 1 0 2
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 1 0 5
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 5 0 4
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 6 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 17 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 13 7 0 7
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 5 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 4 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 8 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 9 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 80 5 0 11
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 30 6 0 13
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 3 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 21 10 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 15 0 0 5
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 4 10 0 10
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 107 49 0 21
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 28 8 0 10
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 2
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 3 1 0 4
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 12 0 5
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 6 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 11 2 0 4
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 0 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 5
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 1 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 2
Arctosa perita (Latreille, 1799) 31 3 0 11
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 632 92 2 15
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 14 7 0 9
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 118 33 0 4
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 5 0 7
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 302 32 0 18
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 24 8 0 8
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 12 8 3 9
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 47 33 0 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 2 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 16 5 0 8
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 91 19 0 15
Trochosa terricola Thorell, 1856 19 7 0 10
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 28 6 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 2 0 8
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 3
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 21 63 0 12
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 10 0 11
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 7
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 8 0 0 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 6 1 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 10 2 0 7
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 2 0 5
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 5 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 6 0 5
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 5 8 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 16 9 0 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 5 6 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 6 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 3 6 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 3 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 6 17 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 7 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 9 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 27 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 1 6 5
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 3 0 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 9 9 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 11 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 3 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 2 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 3 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 4 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 45 33 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 3 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 2 0 3
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 2 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 2 1 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 11 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 2 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 2 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 5 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (576 použitých nálezů)
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 3 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 5 8 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 5 6 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 12 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 12 7 0 6
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 9 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 8 5 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 3 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 24 23 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 1 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Maro sublestus Falconer, 1915 10 0 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 63 41 0 13
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 12 6 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 0 0 2
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 9 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 10 0 3
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 8 2 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 480 58 29 11
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 138 17 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 11 6 3 6
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 48 15 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 19 33 0 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 12 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 4 2 0 4
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 5 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 6 0 5
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 16 9 0 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 2 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 7 2 0 2
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 1 0 2
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 8 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 6 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 117 37 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 6 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 4 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 13 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 0 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 1 6 5
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 3 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 3 0 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 3 0 3
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 4 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 7 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 3 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 5 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 3 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 7 3 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 70 5 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 20 1 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 4 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 5 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 45 13 0 8
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 14 2 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 1 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 3 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 153 34 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 158 8 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 14 2 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 28 2 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 10 39 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 1
pískovnySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 5 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 2 2 0 4
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 2 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 6 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 3 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 16 2 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
podmáčené smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 3 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 4
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 10 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 47 33 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 14 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 1
rašelinné borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
vrbové křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 2 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 3 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 4 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 45 33 0 2
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 3 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 7 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 4 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 2 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 2 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018