Kvadráty: 6272
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 12x 12x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 24x 24x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 10x 10x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 10x 10x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 14x 14x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 8x 8x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 10x 10x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 12x 12x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 12x 12x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 12x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 4x 4x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12x 12x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 34x 34x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10x 10x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Scotargus pilosus Simon, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 6x 6x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 4x 4x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 16x 16x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 15x 15x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 12x 12x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 4x 4x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 22x 22x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 8x 8x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 42x 42x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 32x 32x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 12x 12x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 30x 30x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 4x 4x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (557 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 3 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 3 0 3
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 2 4 6
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 3 13 12
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 4 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 3 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 3 2 6
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 1 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 4 8 0 10
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 3 0 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 2 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 2 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 1 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 5 3 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 1 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 1 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 0 2 0 1
Scotargus pilosus Simon, 1913 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 4 0 4
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 10 10 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 7 4 11
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 9 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 4 11 9 21
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 18 0 16
Theridion varians Hahn, 1833 1 4 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 8 7
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 2 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 5 8 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 4 4 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 4 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 1 4
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 4 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 8 5 0 5
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 4 7 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 4 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 6 5 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 1 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 3 0 3
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 13 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 3 0 6
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 22 41 0 17
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 9 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 3 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 7 0 5
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 2 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 5 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 3 0 3
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 5 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 3 0 4
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 4 0 3
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 2 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 7 0 5
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 4 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 14 4 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 5 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 2 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 3 2 0 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 0 1 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 5 5
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 2 1 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 3 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 3 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 3 0 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 2 6 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 6 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 1 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 5 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 4 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 3 1 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 6 0 5 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 3 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 0 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 3 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 4 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 6 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 31 10 0 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
isSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 3 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 9 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 2 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 1 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 3 2 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 4 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 13 3
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (491 použitých nálezů)
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 4 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 3 13 12
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 2 2 5
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 4 8 0 10
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 5 3 0 6
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 6 3 9
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 9 7
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 4 11 9 21
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 18 0 16
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 8 7
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 2 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 2 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 2 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 3 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 2 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 4 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 2 3 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 11 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 9 15 0 4
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 3 2 2
Scotargus pilosus Simon, 1913 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 1 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 4 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 4 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 13 3
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 2 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 2 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 4 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 1 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 4 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 3 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 5 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 9 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 4 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 4 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 2 4 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 1 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 4 0 5 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
0000000SamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 1 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 3 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 4 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 2 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 3 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 4 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 3 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 9 19 0 9
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 3 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 2 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 3 2
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 3 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 2 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 3 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 4 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 1 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
haldy a výsypkySamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 3 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 6 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 31 10 0 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 0 2
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 1 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 2 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 1 1 0 2
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
štěrkové břehy řekSamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 0 2 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 4 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 1 2
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 1 0 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 1 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 13 2 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
vrbové křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018