Kvadráty: 6246
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 47x 47x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 33x 33x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 35x 35x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 6x 6x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 6x 1x 7x
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 44x 44x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13x 1x 14x
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 1x 1x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 15x 15x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 9x 9x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 1x 3x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 1x 3x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 14x 14x
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 12x 12x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 26x 26x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 17x 17x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 26x 26x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 19x 19x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 1x 3x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 16x 16x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 30x 30x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 22x 22x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 2x 1x 3x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 11x 11x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 16x 16x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 5x 5x
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 4x 1x 7x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 94x 1x 95x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 27x 27x
Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 6x 6x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 6x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 33x 33x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 6x 1x 7x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 1x 3x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 1x 13x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 5x 5x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 1x 1x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (467 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 139 10 11 24
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 52 9 0 19
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 46 3 10 19
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 5 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 2 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 27 11 0 22
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 4 1 7
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 8 3 0 8
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 5 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 8 3 0 6
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 11 0 7
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 6 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 4 0 6
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 9 2 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 26 6 0 13
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 8 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 3 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 49 15 0 9
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 8 6 0 11
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 13 6 0 10
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 12 4 0 8
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 2 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 73 59 0 14
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 13 6 0 10
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 0 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 2 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 1 0 5
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 12 7 0 8
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 1 0 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 9 9 0 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 360 92 22 48
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 22 16 0 14
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 9 3 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 5 12 18
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 2 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 2 0 6
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 7 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 20 0 5
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (474 použitých nálezů)
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 114 7 4 13
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 48 7 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 44 3 4 13
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 5 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 2 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 18 4 0 12
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 4 1 4
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 1 0 5
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 4 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 6 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 8 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 6 1 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 18 5 0 10
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 8 0 8
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 3 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 46 13 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 5 0 8
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 13 4 0 9
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 7 1 0 5
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 2 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 71 59 0 13
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 10 2 0 7
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 1 0 5
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 1 0 4
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 9 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 153 41 7 33
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 7 0 8
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 2 8 13
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 2 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 4
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 18 2 0 4
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 2 0 4
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 7 0 3
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 1 0 3
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 1 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 3 0 3
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 3 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 2 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 6 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 73 11 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 9 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 9 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 3 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 2 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 133 39 15 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 4 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 1 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 6 0 7 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 2 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 3 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 3 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 7 0 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 3
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 20 0 2
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018