Kvadráty: 5961
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 6x 6x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 11x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 7x 7x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 8x 8x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 10x 10x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 4x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 4x 4x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (151 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 5 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 3 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 2 0 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 7 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 5 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 4 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 2 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 2 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 6 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 11 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 5 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 3 1 2
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 3 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 3 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 4 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 4 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 2 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 2 0 3
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 13 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 11 10 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 36 5 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 2 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (141 použitých nálezů)
pískovnySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 2 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 2 0 3
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 13 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 11 10 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 36 5 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 2 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 3 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
písčinySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 10 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 6 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 22 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 7 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 1 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 3 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 3 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 2 2 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 2 0 2
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 2 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 1
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 5 0 1
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 5 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018