Kvadráty: 5857
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 6x 6x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 1x 3x
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 1x 3x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 1x 3x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 2x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 8x 8x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 1x 7x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 1x 5x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 1x 1x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) Silně ohrožený 2x 2x
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 1x 5x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 1x 5x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 1x 5x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) Silně ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 6x 6x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 1x 5x
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 1x 3x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 1x 3x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 1x 1x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 6x 6x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (211 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 2 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 7 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 11 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 16 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 6 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 11 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 21 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 18 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 4 7 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 13 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 16 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 36 8 0 2
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 7 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 6 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 11 19 0 2
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 10 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 3 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 1 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 6 3 18 6
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 3 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 8 9 14 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 3 6 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 2 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 4 3 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 2 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 2 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 3 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
?SamciSamiceMláďataNálezy
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (193 použitých nálezů)
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 2 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 7 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 16 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 6 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 11 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 21 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 4 7 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 16 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 36 8 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 6 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 11 19 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 10 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 3 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 3 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 1 0 2
Polní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 6 3 18 6
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 3 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 8 9 14 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 6 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 11 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 1
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 4 4 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 7 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 11 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 2 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 4 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 2 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 1 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 1 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 18 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 13 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 7 0 0 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
vlhké doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lužní lesySamciSamiceMláďataNálezy
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018