Kvadráty: 7054
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 8x 8x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 12x 12x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 6x 6x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 16x 16x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 16x 16x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 24x 24x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 2x
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 6x 6x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 22x 22x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) Ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 16x 16x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 18x 18x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 14x 14x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 14x 14x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 4x 4x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 4x 4x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 4x 4x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 4x 4x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 6x 6x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 8x 8x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 16x 16x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 6x 6x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea livens Simon, 1876 Silně ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 4x 5x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (388 použitých nálezů)
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 9 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 3 9 0 8
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 9 36 0 8
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 24 42 0 12
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 2 6 0 3
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 11 0 7
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 7 21 0 10
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 5 12 0 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 6 0 6
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 4 0 3
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 13 0 6
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 24 27 0 9
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 7 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 7 0 4
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 8 8 0 5
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 5 7 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 5 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 3 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 7 0 6
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 10 16 0 6
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 0 0 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 1 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 4 0 4
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 3
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 5 0 5
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 4 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 4 1 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 17 0 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 0 2
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 6 0 5
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 3 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 2 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 7 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 9 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 7 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 4 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 11 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 2 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 5 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 2 3 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 9 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 4 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 4 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 5 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 5 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 2 4 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 5 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 3 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 10 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (60 použitých nálezů)
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 5 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 10 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 2 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 2 4 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Hahnia helveola Simon, 1875 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 10 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 9 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 4 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018