Kvadráty: 6955
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 8x 8x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 6x 1x 7x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 1x 3x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 8x 8x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený 4x 4x
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Micaria nivosa L. Koch, 1866 Ohrožený 6x 6x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 6x 6x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 10x 10x
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 16x 16x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) Ohrožený 4x 4x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 16x 16x
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený 1x 1x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 4x 4x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 14x 14x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 8x 8x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 24x 24x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 Ohrožený 4x 4x
Maro sublestus Falconer, 1915 Silně ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 13x 13x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 16x 16x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 12x 12x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 22x 22x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 4x 4x
Pelecopsis mengei (Simon, 1884) Silně ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 20x 20x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 4x 4x
Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 3x 3x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 4x 10x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 4x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 1x 5x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 6x 6x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 4x 4x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x 4x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 6x 6x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 6x 1x 7x
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený 4x 4x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Attulus distinguendus (Simon, 1868) Silně ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 6x 6x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 6x 1x 7x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 8x 8x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 8x 8x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 10x 10x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) Kriticky ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 12x 12x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 2x 2x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 6x 6x
Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 6x 1x 7x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (376 použitých nálezů)
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 13 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 3 0 3
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 16 23 0 6
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 5 0 3
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 3 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 4 6 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 2 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 4 7 0 5
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 3 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 3 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 5 28 0 10
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 4 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 4 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 21 39 0 7
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 23 28 0 8
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 5 0 2
Pelecopsis mengei (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 10 13 0 7
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 6 2 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 3 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 2 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 8 12 0 8
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 3 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 3 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 3 3 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 7 0 6
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 3 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 3 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 0 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 3 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 2 1 0 1
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 3 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 13 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 3 0 2
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 9 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 4 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 1 13 0 4
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 3 1 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 2 5 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 0 13 3
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 3 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 9 2 0 3
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 2 4 3
Neon valentulus Falconer, 1912 0 2 0 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 3 7 2 4
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 4 5 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 1 0 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 2 2 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 2 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 1
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 0 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 10 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 8 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 5 0 3
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 4 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 4 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 2 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 7 1 0 4
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 3 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (137 použitých nálezů)
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 2 0 2
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 7 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 2 4 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 6 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 14 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 9 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 1 13 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 29 6 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 40 9 1 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 5 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 24 21 0 3
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 16 3 3 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 2 4 3
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 5 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 2 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 3 0 0 2
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 0 3 0 2
Theridion hemerobium Simon, 1914 2 2 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 3 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 3 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 7 12 0 4
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 8 11 0 5
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 7 2 0 3
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 3 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 5 3 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 11 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Rostlinstvo vodní hladinySamciSamiceMláďataNálezy
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018