Kvadráty: 6175
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 16x 16x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 8x 8x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 12x 1x 13x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x 4x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 12x 12x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 6x 1x 7x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 6x 6x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 6x 6x
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 10x 10x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 12x 12x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 8x 8x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 14x 14x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 6x 6x
Micaria nivosa L. Koch, 1866 Ohrožený 10x 10x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes aeneus (Simon, 1878) Téměř ohrožený 6x 6x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 6x 6x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 10x 10x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 8x 8x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 4x 4x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 6x 6x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 6x 6x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 4x 4x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 22x 22x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 10x 10x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 4x 4x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Mioxena blanda (Simon, 1884) Téměř ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes insignis (O. P.-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený 4x 4x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) Silně ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 10x 10x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 8x 8x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 1x 1x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 8x 8x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 10x 10x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 12x 12x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 8x 8x
Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 1x 13x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 1x 9x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 12x 12x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 1x 15x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Attulus distinguendus (Simon, 1868) Silně ohrožený 2x 2x
Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 4x 4x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 8x 8x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 4x 4x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 20x 20x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 8x 1x 9x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aperta (Miller, 1971) Téměř ohrožený 4x 4x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 1x 3x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 10x 10x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 8x 8x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 8x 8x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila rauda Simon, 1875 Kriticky ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 6x 6x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (555 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 276 3
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 10 158 4
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 28 133 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 111 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 204 4
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 4 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 0 12 2
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 50 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 23 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 3 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 2 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 1 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 58 4
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 0 30 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 8 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 0 4 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 8 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 120 3
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 0 32 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 398 5
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 40 3
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 6 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 5 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 194 4
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 2 0 324 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 301 5
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 5 3
Micaria nivosa L. Koch, 1866 0 0 70 5
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 0 0 336 3
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 0 0 61 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 2 70 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 83 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 8 3
Hahnia helveola Simon, 1875 0 0 3 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 17 77 46 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 21 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 1 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 1 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 17 103 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 4 2
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 3 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 8 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 30 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 0 2 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 6 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 22 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 15 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 9 13 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 152 27 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 165 91 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 306 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 77 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 18 5
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 121 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 3 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 114 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 11 72 66 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 0 2 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 4 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 0 2 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 0 27 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 67 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 6 3
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 0 2 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 8 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 5 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 16 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 62 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 3 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 0 2 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 118 4
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 2 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 6 5 109 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 8 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 3 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 0 1 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Palliduphantes insignis (O. P.-Cambridge, 1913) 0 0 11 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 58 7 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 61 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 9 2
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 18 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 4 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 6 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 2 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 2 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 149 5
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 0 11 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 0 2 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 5 6 47 4
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 0 2 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 34 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 1 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 1 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 1 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 0 35 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 7 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 47 3
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 295 322 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 121 4
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 10 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 18 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 529 5
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 2 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 17 143 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 48 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 5 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 33 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 376 238 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 318 5
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 156 23 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 318 683 5
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 14 3
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 0 3 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 4 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 53 6
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 49 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 10 20 462 5
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 7 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 15 3
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 0 3 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 0 0 8 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 2 88 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 3 6 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 33 5
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 1 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 2 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 19 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 1 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 33 221 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 238 39 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 14 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 11 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 0 3 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 19 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 19 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 3 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 3 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 5 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 4 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 12 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Ozyptila rauda Simon, 1875 0 0 102 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 2 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 24 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 113 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 3 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 589 4
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 14 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 4 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 5 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 17 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 23 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 6 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 198 45 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 2 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 2 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 1 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 7 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 0 91 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 205 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 2 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 8 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 6 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 17 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 9 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 6 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 4 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 16 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 8 16 23 5
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 1 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 2 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 3 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 14 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 3 1
isSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 2 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 2 0 3
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 7 1 1 9
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 1 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 7 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 5 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 7 4 0 10
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 2 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 2 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (192 použitých nálezů)
haldy a výsypkySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 3 3
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 2 276 4
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 28 133 4
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 23 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 3 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 5 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 8 2
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 0 32 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 46 5
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 6 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 192 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 301 5
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 0 0 336 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 70 4
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 83 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 8 3
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 1 1
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 3 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 8 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 5 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 198 345 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 0 2 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 67 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 8 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 5 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 3 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 6 3
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 0 11 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 0 2 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 47 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 0 4 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 34 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 1 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 1 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 1 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 0 35 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 7 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 295 322 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 10 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 12 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 48 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 33 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 375 238 3
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 156 23 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 318 683 5
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 6 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 49 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 667 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 15 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 10 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 31 221 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 14 4
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 4 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 27 2
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 0 3 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 6 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 3 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 2 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 38 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 56 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 6 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 589 4
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 2 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 6 5 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 6 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 10 20 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 2 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 2 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018