Kvadráty: 5768
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) Téměř ohrožený 24x 24x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 124x 124x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 21x 21x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 52x 52x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 26x 26x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 6x 6x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 42x 42x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 4x 4x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 31x 31x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 7x 7x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 4x 4x
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 Ohrožený 6x 6x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 6x 6x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 42x 42x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 21x 21x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 6x 6x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 6x 6x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 10x 10x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 8x 8x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 41x 41x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria nivosa L. Koch, 1866 Ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 10x 10x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 13x 13x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 51x 51x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 3x 3x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 8x 8x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus paganus (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus perforatus Schenkel, 1929 Téměř ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 39x 39x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerita concinna (Thorell, 1875) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 15x 15x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 41x 41x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 10x 10x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 28x 28x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 4x 4x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 83x 83x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 30x 30x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 6x 6x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 1x 19x
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 1x 9x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 8x 8x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 12x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 19x 19x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 18x 18x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) Není ohrožený 34x 34x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 13x 13x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 17x 17x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 6x 1x 7x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Scotargus pilosus Simon, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 7x 7x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 25x 1x 26x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 40x 40x
Thyreosthenius biovatus (O. P.-Cambridge, 1875) Ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 12x 12x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 12x 12x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 32x 32x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 53x 53x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 74x 74x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) Silně ohrožený 18x 18x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 8x 8x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 42x 42x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 48x 48x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 6x 6x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 14x 14x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 4x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 4x 4x
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 8x 2x 10x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 7x 7x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 18x 18x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 10x 10x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 10x 10x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus gallicus Simon, 1875 Silně ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1034 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 8 4 0 10
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 283 30 138 62
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 8 0 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 51 11 13 28
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 11 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 10 6 1 10
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 29 9 0 16
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 41 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 11 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 2 2 0 3
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 5 0 3
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 3 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 23 19 7 20
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 7 5 1 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 9 2 22 10
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 3 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 2 15 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 6 0 0 5
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 5 1 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 31 12 2 21
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria nivosa L. Koch, 1866 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 4 1 0 5
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 11 0 0 7
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 3 22 6
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 84 27 1 25
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 2
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 7 0 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 1
Asthenargus paganus (Simon, 1884) 1 0 0 1
Asthenargus perforatus Schenkel, 1929 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 45 20 1 19
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 3 0 4
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 10 9 0 8
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 67 30 0 21
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 4 2 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 17 4 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 16 7 0 14
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 3 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 125 86 3 41
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 1 1 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 1 1 5
Erigone atra Blackwall, 1833 14 7 0 14
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 3 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 2 0 6
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 1 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 2 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 36 6
Macrargus rufus (Wider, 1834) 7 3 0 7
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 3 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 14 3 0 8
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 4 0 4
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 7 8 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 2 1 3
Porrhomma egeria Simon, 1884 2 0 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Scotargus pilosus Simon, 1913 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 4 0 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 12 7 0 12
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 3 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 24 38 0 19
Thyreosthenius biovatus (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 1 0 4
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 8 2 0 6
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 13 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 5 1 25 6
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 27 15 0 14
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 82 35 0 27
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 19 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 71 33 105 36
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 0 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 31 1 0 9
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 46 11 0 9
Trochosa robusta (Simon, 1876) 3 2 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 25 31 1 21
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 127 20 97 21
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 1 2 5
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 8 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 2 0 5
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 3 0 5
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 204 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 6 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 86 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 3 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 4 0 9
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 3 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus gallicus Simon, 1875 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 3 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 2 3
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 8 20 30 16
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 4 2 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 3 1 0 4
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 6 3 2
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 5 0 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 0 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 42 8 8
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 3 0 4
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 2 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 3 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 4 0 4
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 11 7 1 12
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 8 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 9 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 7 7 9
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 26 65 27 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 10 13 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 3 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 4 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 47 68 12 17
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 3 8 8
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
isSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 9 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 6 0 3
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 10 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 8 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 15 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 8 0 4
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Robertus scoticus Jackson, 1914 4 5 0 5
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 2 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (853 použitých nálezů)
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 4 3 0 6
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 113 16 0 30
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 26 5 0 13
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 3 0 7
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 6 0 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 2 2 0 3
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 5 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 5 5 12
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 5 1 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 30 10 2 18
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 0 0 3
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 7 0 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 79 25 1 19
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 2
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Asthenargus paganus (Simon, 1884) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 43 20 1 17
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 3 0 4
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 9 2 0 4
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 56 23 0 14
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 14 1 0 4
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 16 7 0 14
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 21 14 0 16
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 0 1 4
Erigone atra Blackwall, 1833 11 5 0 9
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 2 0 6
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 3 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 7 8 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 4 0 0 4
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 3 3 0 6
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 9 14 0 8
Thyreosthenius biovatus (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 3 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 2 0 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 71 31 0 19
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 34 18 0 20
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 0 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 31 1 0 9
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 46 11 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 6 1 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 66 11 3 8
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 2 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 4
Robertus scoticus Jackson, 1914 2 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Xysticus gallicus Simon, 1875 0 1 0 1
kamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 0 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 12 2 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 5 9 0 5
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 3 0 3
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 6 16 0 7
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 2 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 3 22 4
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 3 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 1 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 3 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 39 7 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 3 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 1 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 3 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 5 0 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 14 11 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 7 0 6
Trochosa robusta (Simon, 1876) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 12 3 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 2 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 3 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 8 12 0 6
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 21 54 19 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 4 3
horské smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 4 1 0 4
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 49 5 0 8
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 6 0 2 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 5 0 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 7 0 4
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 11 2 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 67 50 3 15
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 1 0 3
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 5 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 42 58 12 11
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 3 0 4
Porrhomma egeria Simon, 1884 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 7 0 0 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 2 0 4
Robertus scoticus Jackson, 1914 2 5 0 3
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 70 4 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 10 2 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 22 4 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 4 7 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Asthenargus perforatus Schenkel, 1929 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 0 5 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 35 21 0 7
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 8 2 0 2
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 3 6 0 4
Scotargus pilosus Simon, 1913 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 10 5 0 7
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 6 8 0 6
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 5 8 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 23 0 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 1 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 27 2 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 23 5 3 7
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
horské bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 24 5 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 2 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 5 3 1 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 1 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 3 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 4 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 4 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 37 4 6 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 3 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 2 3 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 8 4
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 4 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Těžební jámySamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 15 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018