Kvadráty: 5669
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 1x 1x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 16x 16x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 20x 1x 21x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 10x 10x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 10x 10x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 12x 12x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 6x 6x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 5x 5x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 34x 34x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 4x 4x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 12x 12x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 14x 14x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 12x 12x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 6x 6x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 12x 12x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 26x 26x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 16x 16x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 21x 21x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 26x 26x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 12x 12x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 9x 9x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 8x 8x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 18x 18x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 73x 73x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 6x 6x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) Téměř ohrožený 20x 20x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta ramosa Jackson, 1912 Ohrožený 12x 12x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 22x 22x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 45x 45x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 8x 8x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 4x 4x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 14x 14x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 43x 43x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 32x 32x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 65x 65x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 50x 50x
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 Silně ohrožený 2x 2x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 14x 14x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 48x 48x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 2x 2x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 29x 29x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 29x 29x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 6x 6x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 16x 16x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 26x 26x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 13x 13x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 59x 59x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 6x 6x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 42x 42x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 22x 22x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 18x 18x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 22x 22x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 16x 16x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 10x 10x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 18x 18x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 30x 30x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 16x 16x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 14x 14x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 23x 23x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 12x 12x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 30x 30x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 27x 27x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 41x 41x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Savignia frontata Blackwall, 1833 Silně ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 24x 24x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 19x 19x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 25x 25x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 80x 80x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 25x 25x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 6x 6x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 12x 12x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 48x 48x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 12x 12x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 20x 20x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 58x 58x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 23x 23x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 35x 35x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 40x 40x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 59x 59x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 28x 28x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 66x 66x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 34x 34x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 12x 12x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 141x 141x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 50x 50x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 28x 28x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 10x 10x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 65x 65x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 83x 83x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 14x 14x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 57x 57x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 20x 20x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 6x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 6x 6x
Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený 20x 20x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 8x 8x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 36x 36x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 66x 66x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 10x 10x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 40x 1x 41x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 1x 27x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 48x 48x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 26x 26x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 89x 89x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 14x 14x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 10x 10x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 4x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 8x 8x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 12x 12x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 25x 25x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 6x 6x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 76x 76x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 30x 30x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1798 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 1 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 2 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 6 0 6
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 4 4 0 7
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 5 0 3
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 2 6 1 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 17 5 4 13
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 1 0 11
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 42 9 0 13
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 9 2 0 6
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 13 1 1 5
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 1 0 4
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 12 5 0 9
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 33 42 4 37
Hahnia helveola Simon, 1875 4 0 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 24 4 0 10
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 3 0 3
Agyneta ramosa Jackson, 1912 8 0 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 17 6 0 11
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 62 20 0 23
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 9 0 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 2 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 3 10 0 7
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 44 27 0 22
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 28 9 0 16
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 46 34 1 33
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 60 46 1 25
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 12 6 0 6
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 7 3 0 7
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 2 1 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 90 15 0 24
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 29 2 0 6
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 8 6 0 9
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 33 3 0 15
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 23 7 0 15
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 6 2 0 5
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 2 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 10 4 0 8
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 22 5 0 13
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 37 4 0 7
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 26 29 2 30
Erigone atra Blackwall, 1833 20 7 0 21
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 6 6 0 11
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 25 0 0 9
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 5 0 7
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 15 2 0 11
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 4 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 4
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 4 0 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 16 4 13 9
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 8 3 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 1 0 7
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 7 0 0 2
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 1 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 12 2 0 7
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 9 1 12
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 7 0 6
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 61 13 0 15
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 2 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 20 15 0 14
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 54 12 1 21
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Savignia frontata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 3 2 0 5
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 16 20 0 12
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 13 2 0 10
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 7 0 13
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 252 40 1 40
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 1 1 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 12 5 0 13
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 1 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 4 0 0 3
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 3 0 4
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 4 3 0 6
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 24 11 0 25
Agroeca cuprea Menge, 1873 6 2 0 6
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 28 5 0 10
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 3 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 150 32 0 29
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 27 0 1 12
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 59 19 4 18
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 83 16 4 20
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 144 20 0 30
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 3 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 19 11 0 14
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 150 30 0 33
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 26 17 17 17
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 46 10 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 665 233 26 71
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 98 35 1 25
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 28 10 0 14
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 7 0 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 99 18 2 33
Trochosa terricola Thorell, 1856 139 44 2 42
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 1 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 5 2 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 34 14 1 29
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 2 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 2 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 4 30 18
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 5 1 0 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 3 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 7 0 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 20 28 1 24
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 16 21 0 13
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 49 61 10 45
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 2 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 2 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 3 0 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 4 7 3 13
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 1 0 5
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 4 1 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 107 20 2 38
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 0 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 8 3 0 8
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 5 2 0 6
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 21 0 15
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 4 22 8
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 8 0 8
Araneus marmoreus Clerck, 1757 3 5 8 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 19 2 10
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 3 2 9
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 3 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 11 8 2 5
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 9 0 6
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 2 1 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 6 5 5
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 13 8
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 9 6 18 17
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 4 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 13 0 6
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 5 0 5
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 18 9 14
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 5 13 1 10
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 5 9 9
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 28 24 4 33
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 3 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 5 21 20
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 20 42 4 13
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 4 5 1 7
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 3 1 0 2
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 6 6 0 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 6 0 4
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 3 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 0 8 6
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 3 0 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 8 0 9
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 2 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 9 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 1 0 2
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 7 0 5
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 11 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 1 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 12 0 10
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 1 0 3
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 1 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 7 13 0 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 7 1 4
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Crustulina guttata (Wider, 1834) 5 1 0 6
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
isSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 2
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1802 použitých nálezů)
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 14 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 3 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 8 0 5
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 2 0 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 4 1 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 11 1 0 6
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 4 1 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 1 1 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 1 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 1 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 12 2 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 3 3 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 10 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 6 3 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 11 6 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 17 2 0 6
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 20 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 9 5 0 9
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 8 4 0 6
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 1 3
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 8 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 9 2 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 7 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 5 3 0 4
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 2 2 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 2 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 9 0 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 2 0 4
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 9 3 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 82 18 0 10
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 14 0 1 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 2 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 3 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 50 12 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 22 1 16
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 1 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 5 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 8 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 3 0 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 3 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 10 13 0 9
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 6 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 4 1 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 4 3 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 3 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 2
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 13 8 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 2 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 2 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 28 6 0 9
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 5 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 7 0 6
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 2 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 3 1 4
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 1 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 7 0 9
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 8 0 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 7 2 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 10 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 18 4 0 10
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 33 4 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 1 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 6 2 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 14 0 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 5 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 2 0 3
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 6 1 0 5
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 7 0 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 9 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 21 16 0 17
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 2 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 1 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 1 0 6
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 0 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 10 2 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 7 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 53 7 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 45 11 1 14
Ero furcata (Villers, 1789) 3 1 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 0 0 7
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 4 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 2 4 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 3 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 1 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 21 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 6 3 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 18 9 5 13
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 3 1 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 9 0 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 6 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 6 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 2 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 6 5 10 8
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 1 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 2 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 3 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 4 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 20 7 0 5
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 6 1 1 5
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 10 3 0 4
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 14 8 0 5
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 3 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 10 11 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 20 12 0 6
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 3 1 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 3 1 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 11 0 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 3 0 4
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 7 0 5
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 12 5 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 14 4 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 6 6 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 2 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 1 1 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 2 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 1 0 3
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 55 19 4 14
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 44 9 0 6
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 125 111 5 15
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 63 28 1 14
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 5 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 37 10 2 8
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 8 3 1 7
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 4 1 1 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 7 5
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 9 3 11
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 4 0 3
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 8 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 5 5 9
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 2 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 15 4 0 8
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 4 0 6
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 6 4
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 0 2 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 3 4 4
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 4 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 12 6 0 9
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 4 0 0 2
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 21 12 0 10
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 10 2 0 9
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 1 0 5
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 7 1 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 11 0 8
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 3 6 0 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 5 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 4 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 3 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 12 4 0 7
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 5 7 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 38 6 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 164 31 2 19
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 10 0 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 10 6 1 7
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 26 0 8
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 4 12 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 2 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 8 2 5
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 8 0 0 3
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 11 7 2 4
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 3 5 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 1 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 10 0 4
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 7 0 6
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 4 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 2 0 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 2 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 4 2 0 6
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 10 0 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 4 0 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 3 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 5 10 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 2 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 24 15 15 12
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 46 10 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 12 0 9
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 15 5 0 6
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 23 9 0 10
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 29 6 0 10
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 7 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 12 0 7
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 2 4 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 8 1 9
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 4 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 12 0 7
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 3 4 1 5
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 15 0 4
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 8 0 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 5 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 7 0 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 3 0 4
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 6 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 13 2 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 22 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 5 2 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 5 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 15 1 1 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 2 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 2 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 4 0 4
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 9 0 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 26 2 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 9 0 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 1 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 1 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 50 11 0 8
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 2 0 5
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 1 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 1 0 4
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 20 3 1 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 2 0 2 4
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 4 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 10 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 4
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 4 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 13 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 15 5 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 1 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 11 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 8 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 71 6 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 46 10 1 8
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 4 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 4 2 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 7 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 12 0 5
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 1 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 18 2 0 3
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 0 4 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 2 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 5 24 1 11
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 1 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 3 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 24 3 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 30 3 1 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 1 0 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 8 1 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 1 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 46 9 1 9
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 6 0 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 8 0 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 2 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 13 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 2 2 2
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 3 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 4 3 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 9 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 13 8 1 3
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 2 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 13 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 3 0 0 2
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 6 1 0 3
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 3 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 8 0 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 6 7 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 149 10 1 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 14 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 126 21 7 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 7 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 7 1 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 16 0 1 3
luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 12 2 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 17 10 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 3 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 12 21 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 18 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 41 7 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 6 2 0 2
Savignia frontata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 3 4 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 59 10 0 4
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 27 5 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 141 37 10 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 13 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 4 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 14 0 0 2
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 4 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 3 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 4 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
zahradySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
pískovnySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018