Kvadráty: 7171
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 1x 7x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 1x 10x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 7x 1x 8x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 3x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 2x 5x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 5x 3x 8x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 7x 1x 8x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 2x 9x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 9x 4x 13x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 5x 1x 6x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 4x 13x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 2x 5x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 1x 5x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 1x 6x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) Silně ohrožený 1x 1x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 5x 2x 7x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 3x 2x 5x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 1x 3x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 1x 5x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 1x 3x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 1x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 2x 5x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 1x 3x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 1x 5x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 1x 3x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 5x 1x 6x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 1x 9x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 3x 5x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 3x 5x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 2x 2x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 1x 1x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus buchari Kubcová, 2004 Téměř ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 Silně ohrožený 1x 1x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 2x 13x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 Ohrožený 1x 1x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 4x 11x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 2x 14x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x 4x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený 2x 2x
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x 6x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 3x 3x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 9x 9x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 1x 3x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x 4x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 5x 5x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 3x 3x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 7x 2x 9x
Neottiura suaveolens (Simon, 1879) Ohrožený 1x 1x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 9x 4x 13x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x 6x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x 4x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 6x 6x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 4x 11x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 9x 1x 10x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 6x 14x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 4x 1x 5x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (173 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 2 1 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 5 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 1 1 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 2 4 3
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 7 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 3 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 2 3
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 1 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 3 9 4 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 3 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 5 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 4 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 1 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 3 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 4 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 6 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 1 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 1 0 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 1 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 3 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 4 1 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 3 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 1 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 9 6 4 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 1 1
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 2 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 1 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 3 0 1 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 4 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 3 1 4 2
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 4 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 3 2 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 4 5 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 1 5 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 2 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 5 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 4 4 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (148 použitých nálezů)
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 3 3 8 3
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 7 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 1 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 2 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 1 1 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 4 9 4 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 4 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 1 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 6 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 1 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 3 1 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 3 0 1 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 6 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 5 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 4 2 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
štěrkové břehy řekSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 3 1 0 1
pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 4 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 4 4 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
0000000SamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 3 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018