Kvadráty: 7154
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 32x 2x 34x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 12x 12x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 30x 30x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 32x 32x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 12x 12x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 16x 16x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 8x 8x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený 6x 6x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 8x 8x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 12x 12x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 8x 8x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 11x 11x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 6x 6x
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) Ohrožený 2x 2x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 11x 11x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 28x 28x
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 8x 8x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 6x 6x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 6x 1x 7x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 8x 8x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 Ohrožený 2x 2x
Maro sublestus Falconer, 1915 Silně ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 24x 24x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 27x 27x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 30x 30x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Oryphantes angulatus (O. P.-Cambridge, 1881) Ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 23x 23x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 4x 4x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 20x 20x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 4x 4x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 18x 18x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 24x 24x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 7x 7x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 18x 18x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 8x 8x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 6x 6x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 17x 17x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 28x 28x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 10x 10x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 7x 7x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 6x 6x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 5x 11x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 24x 24x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 28x 28x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 12x 12x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 6x 6x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 38x 38x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 2x 20x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 10x 10x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 42x 42x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 30x 2x 32x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 7x 9x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 6x 6x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 32x 32x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 6x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 10x 2x 12x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 24x 2x 26x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 12x 12x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 6x 6x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 Silně ohrožený 5x 5x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 8x 8x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 17x 17x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 9x 9x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 22x 22x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (716 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 75 9 0 18
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 3 0 6
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 26 1 0 15
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 64 4 0 16
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) 1 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 1 6
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 18 7 0 8
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 9 1 0 4
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 4 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 4
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 6 0 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 3
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 7 11 0 6
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 2 0 3
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 5 9 0 6
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 1 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 7 1 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 9 6 0 7
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 2 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 4 1 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 7 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 11 0 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 3 1 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 15 2 0 8
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 3 0 4
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 6
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 3 0 7
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 19 32 0 13
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 13 7 0 5
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 26 7 0 16
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Oryphantes angulatus (O. P.-Cambridge, 1881) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 19 9 0 10
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 3 1 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 62 35 0 9
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 3 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 4 4 0 7
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 5 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 40 20 0 11
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 0 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 21 4 0 7
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 3
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 6 1 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 11 0 0 3
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 2 0 9
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 64 20 0 14
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 7 1 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 1 0 4
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 11 3 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 2 0 8
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 122 45 0 12
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 66 25 0 13
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 9 6 0 5
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 5 2 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 138 40 14 19
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 54 7 1 11
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 73 1 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 91 22 0 21
Trochosa terricola Thorell, 1856 41 18 0 17
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 3 0 8
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 2 1 0 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 23 9 0 12
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 4 0 0 3
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 4 0 7
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 5 1 6 10
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 0 0 3
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 4 3 0 3
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 3 0 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 2 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 1 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 9 0 9
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 4
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 18 3 0 9
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 2 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 5 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 6 0 5
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 1 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 3 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 4 11 0 3
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 6 3 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 3 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 6 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 10 12 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 3 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 9 10 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 3 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 8 8 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 4 9 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 2 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (641 použitých nálezů)
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 35 3 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 12 0 0 7
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 18 7 0 5
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 4 1 0 3
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 1 0 2
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 3 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 5 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 1 0 4
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 11 23 0 12
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 7 2 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 7 0 2
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 2 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 8 8 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 5 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 3 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 4 9 0 4
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 14 25 0 7
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 4 4 0 6
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Oryphantes angulatus (O. P.-Cambridge, 1881) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 5 6 0 7
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 25 21 0 5
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 6 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 0 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 9 1 0 3
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 2
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 5 1 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 4 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 2 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 2 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 50 13 0 7
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 6 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 1 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 3 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 19 14 0 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 72 20 5 9
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 15 0 0 4
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 73 1 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 46 10 0 11
Trochosa terricola Thorell, 1856 30 13 0 7
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 12 4 0 9
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 2 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 5 7
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 3 0 5
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 1 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 3 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 11 1 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 0 0 3
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 9 1 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 7 9 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 4 5 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 3 0 0 2
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 3 1 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 0 0 2
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 4 0 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 15 19 0 6
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 15 2 0 6
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 13 6 0 4
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 35 15 0 4
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 4 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 13 4 0 5
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 2
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 6 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 14 7 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 77 16 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 46 12 0 7
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 8 5 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 65 20 9 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 38 6 1 5
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 38 11 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 4 0 5
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 12 4 0 3
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 3 0 3 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 4 2 0 2
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 2 0 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 8 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 9 2 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 39 3 0 10
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 3 0 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 1 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 64 4 0 15
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 4
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 3 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 40 20 0 10
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 4 0 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 0 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 7 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 2 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 1 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 3 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 1
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 42 26 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 4 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 7 1 0 3
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 2 0 3
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
podmáčené smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
rašelinné borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018