Kvadráty: 5948
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 7x 17x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 2x 8x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 10x 10x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 2x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x 8x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 3x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 14x 14x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 3x 5x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 2x 6x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x 4x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 22x 2x 24x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 5x 11x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 3x 3x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 6x 8x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 3x 9x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 4x 4x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 6x 2x 8x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 8x 8x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 8x 8x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 6x 6x
Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený 2x 2x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 2x 4x 6x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 2x 2x 4x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 2x 2x 4x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 6x 6x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 6x 6x 14x
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 Silně ohrožený 2x 4x 6x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 10x 4x 14x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 6x 6x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 3x 13x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 16x 16x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 4x 4x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 12x 12x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x 4x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 4x 4x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 18x 20x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 10x 2x 14x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 2x 2x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Collinsia distincta (Simon, 1884) Silně ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 8x 10x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 8x 10x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 3x 3x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) Ohrožený 2x 2x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 8x 8x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 16x 16x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 6x 8x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 16x 16x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 14x 14x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 2x 2x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 3x 3x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 4x 3x 9x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 6x 8x
Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma rosenhaueri (L. Koch, 1872) Kriticky ohrožený 7x 7x
Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x 4x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12x 2x 14x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 12x 14x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 7x 7x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 4x 6x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 2x 2x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 18x 18x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 3x 13x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 5x 5x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 3x 3x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 12x 2x 14x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 14x 16x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 9x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 12x 14x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 5x 5x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 4x 4x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 30x 5x 35x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 10x 10x 22x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 4x 2x 6x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 2x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 4x 6x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 2x 1x 3x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 6x 10x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 14x 14x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x 4x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 4x 12x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 3x 3x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 3x 7x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 3x 5x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 5x 7x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (446 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 3 0 5
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 2 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 22 1 0 5
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 24 1 0 7
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 31 12 0 11
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 3 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 9 0 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 3 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 4 0 0 3
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 6 1 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 4 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 22 5 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 3 0 4
Micaria subopaca Westring, 1861 10 0 0 3
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 3 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 2 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 3
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 4 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 32 7 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 0 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 16 5 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 23 5 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 14 13 0 3
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 19 10 0 8
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 3 4 0 2
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 37 24 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 5
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 6 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 6 17 0 6
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 18 28 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 79 29 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 6 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 114 21 0 9
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 10 1 0 5
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Collinsia distincta (Simon, 1884) 28 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 2 0 3
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 19 18 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 99 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 38 1 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 5 0 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 20 3 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 12 1 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 41 15 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 5 0 8
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 9 0 3
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 5 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 16 16 0 8
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 2 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 11 2 0 7
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 7 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Porrhomma rosenhaueri (L. Koch, 1872) 0 2 1 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 2 2 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 6 0 6
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 7 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 5 0 4
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 6 0 0 2
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 3 1 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 3 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 12 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 3 0 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 27 5 0 9
Apostenus fuscus Westring, 1851 5 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 20 4 0 3
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 8 0 5
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 10 5 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 17 0 0 6
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 26 18 0 7
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 23 1 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 33 26 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 4 1 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 82 53 0 15
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 152 61 0 5
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 1 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 2 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 2
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 2 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 3 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 5 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 14 17 0 7
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 1 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 1 0 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 4 1 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 3 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 6 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 3 14 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma rosenhaueri (L. Koch, 1872) 1 6 0 3
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (445 použitých nálezů)
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 18 3 0 4
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 4 2 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 21 0 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 1 0 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 28 9 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 3 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 3 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 4 0 0 3
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 6 1 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 22 5 0 4
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 3 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 2
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 4 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 31 7 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 0 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 16 5 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 1 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 6 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 2 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 12 1 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 41 14 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 4 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 7 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 6 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 3 1 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 12 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 3 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 17 3 0 5
Apostenus fuscus Westring, 1851 4 1 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 4 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 30 10 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 151 61 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 2 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 3 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 6 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 13 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 3 0 4
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 3 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 1 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 2 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 2 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 2 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 10 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 63 10 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 1 0 4
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 18 16 0 7
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 2 2 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 6 3 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 8 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 7 8 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 18 20 0 4
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 12 22 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 2 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 8 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 2 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 16 4 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 12 13 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 13 4 0 3
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 6 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 16 26 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 79 29 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 39 8 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 98 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 36 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 9 0 3
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 4 0 2
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 2 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 7 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 4 0 3
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 5 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 18 3 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 8 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 13 6 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 22 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 15 6 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 39 21 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 12 15 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 3 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
vrbové křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 4 6 0 3
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 3 3 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 5
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 6 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Collinsia distincta (Simon, 1884) 28 1 0 2
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 20 3 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 15 11 0 5
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 4 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 5 0 2
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 40 38 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma rosenhaueri (L. Koch, 1872) 1 6 1 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018