Kvadráty: 5854
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 4x 1x 5x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 2x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x 2x 6x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 2x 2x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 4x 4x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 4x 6x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x 2x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x 4x 8x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x 4x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 4x 6x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x 4x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x 4x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 4x 6x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 4x 6x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 2x 2x
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 10x 10x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (193 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 17 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 3
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 20 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 37 5 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 141 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 10 5 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 24 2 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 54 0 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 0 0 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 52 7 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 4 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 3 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 0 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 32 27 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 7 0 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 11 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 3 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 5 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 4 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 16 14 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 3 8 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 16 5 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 3 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 4 1 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 4 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 2 5 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 4 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 2
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 2 1 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 4 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 0 26 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 3 2 1 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 5 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 5 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 21 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 13 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 8 6 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 4 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 7 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 33 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 8 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 5 9 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 4 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 5 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 8 5 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 0 2 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 3 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 18 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 16 0 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 1 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 4 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 2 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 2 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 3 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (182 použitých nálezů)
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 18 2 0 5
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 3
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 12 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 7 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 34 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 8 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 2 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 4 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 83 5 0 7
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 12 0 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 0 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 4 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 4 1 5
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 5 10 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 4 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 4 4 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 5 2 2 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 9 5 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 0 2 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 3 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 2 5 3
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 22 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 18 4 0 5
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 4 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 4 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 2 0 2
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 9 1 0 5
Polní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 20 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 37 5 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 141 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 24 2 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 51 7 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 4 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 3 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 32 27 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
písčinySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 1
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 3 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 5 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 4 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 15 12 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 4 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 0 26 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 4 1 0 1
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 10 5 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 3 1 1 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 5 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 18 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018