Kvadráty: 6874
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 1x 17x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 20x 20x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 4x 4x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 1x 13x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 6x 2x 8x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 1x 5x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona saxatilis L. Koch, 1866 Silně ohrožený 2x 1x 3x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 1x 3x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený 2x 2x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 1x 1x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 12x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbifer (Kulczyński, 1882) Ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 1x 15x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 1x 3x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 1x 5x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 6x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 4x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 14x 14x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 6x 6x
Neottiura suaveolens (Simon, 1879) Ohrožený
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 6x 1x 7x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 22x 1x 23x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 1x 27x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 18x 1x 19x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 12x 12x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 4x 1x 5x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (262 použitých nálezů)
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 10 14 8
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 10 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 8 19 1 10
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 7 0 6
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 2 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 3 1 1 2
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 6 12 8
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona saxatilis L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 10 0 6
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 9 5
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 5 1 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 4 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 8 15 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 11 0 4
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 2 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 3 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 7 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 3 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 10 47 12
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 1 2
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 18 17 12 10
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 2 2 7
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 14 1 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 4 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 0 2
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 3 2 8 6
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 9 0 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 2 3 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 4 15 7
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 11 0 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 2 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 9 9 12 11
Misumena vatia (Clerck, 1757) 14 9 22 13
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 8 15 0 9
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 7 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 18 27 0 11
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 3 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Oedothorax gibbifer (Kulczyński, 1882) 0 2 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 3 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (263 použitých nálezů)
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 9 11 6
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 9 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 8 18 1 9
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 2 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 3 1 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 4 11 6
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona saxatilis L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 2 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 7 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 7 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 5 1 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Oedothorax gibbifer (Kulczyński, 1882) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 4 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 7 7 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 5 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 1 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 3 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 6 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 3 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 7 44 9
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 1 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 16 14 12 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 1 2 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 12 1 4
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 4 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 0 2
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 3 2 7 5
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 6 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 13 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 2 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 4 0 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 9 7 11 8
Misumena vatia (Clerck, 1757) 12 9 21 10
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 6 14 0 7
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 5 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 16 25 0 9
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 1 3 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 6 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 3 3 3
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 2 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 8 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 2 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 7 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 2 3 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 3 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 0 1 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 3 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018