Kvadráty: 6558
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13x 13x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 4x 4x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 14x 14x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 17x 17x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 3x 3x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 5x 5x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 11x 11x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 39x 39x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 5x 5x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) Téměř ohrožený 2x 2x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 7x 7x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 4x 4x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 6x 6x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 4x 4x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 17x 17x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 9x 9x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 4x 4x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 7x 7x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 21x 21x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 3x 3x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 7x 7x
Maro lepidus Casemir, 1961 Silně ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 13x 13x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 27x 27x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 7x 7x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 5x 5x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 29x 29x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 17x 17x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 6x 6x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 9x 9x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 21x 21x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 3x 3x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 7x 7x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 20x 20x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 7x 7x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 13x 13x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 5x 5x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 10x 10x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 12x 12x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 5x 5x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 9x 9x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) Silně ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 3x 3x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (342 použitých nálezů)
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 7 8 0 7
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 4 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 3 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Maro lepidus Casemir, 1961 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 1 2
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 8 8 1 5
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 4 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 3 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 5 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 2 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 7 8
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 2 3 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 2 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 10 4
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 1 1 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 3 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 10 18 4 6
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 3 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 16 16 0 9
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 2 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 4 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 10 0 6
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 2 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 5 0 4
Theonina cornix (Simon, 1881) 5 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 5 9 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 9 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 13 11 7 8
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 1 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 3 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 32 22 4 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 4 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 6 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 1 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 2 1 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 2 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 9 1 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 274 65 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 1 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 3 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 8 4 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 7 0 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 246 139 10 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 97 12 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 15 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 42 22 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 1
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 3 13 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 3 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 5 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 3 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 5 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 1 2 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 4 1 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 3 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 4 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 3 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (342 použitých nálezů)
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 7 3
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 1 1 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 4 4 11 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 10 16 3 5
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 3 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 3 0 5
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 20 21 0 12
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 3 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 3
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 2 1 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 3 3 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 5 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 2 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 6 0 6
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 6 0 3
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 13 0 10
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 1 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 9 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 6 0 3
Maro lepidus Casemir, 1961 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 4 3 6
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 283 78 1 12
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 1 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 4 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 3 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 8 4 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 3 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 7 0 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 247 144 20 13
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 99 14 0 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 16 2 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 5 6
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 4 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 9 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 11 9 7 7
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 1 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 45 26 0 8
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 32 22 4 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 2 5 5
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 6 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 1 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 5 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 2 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 4 7 0 6
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 0 1 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 3 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 1 0 2
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 3 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 5 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 3 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 2 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 3 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 3 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 3 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 4 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 2 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018