Kvadráty: 6273
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 8x 8x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 6x 6x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 22x 22x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 8x 8x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 12x 12x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 16x 16x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 7x 7x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 8x 8x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 6x 6x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 1x 7x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 6x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (227 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 1 0 4
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 8 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 17 14 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 7 5 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 4 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 2 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 10 0 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 12 3 0 9
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 6 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 2 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 71 30 2 10
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 19 38 0 8
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 36 3 1 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 193 26 1 11
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 2 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 37 1 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 15 19 0 7
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 3 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 2 1 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 3 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 3 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 5 1 3
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 12 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 3 1 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 3 4 0 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 3 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 20 20 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 2 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 2 2
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 10 0 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 1 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 1 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 10 10 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 5 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 3 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (223 použitých nálezů)
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 1 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 8 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 17 14 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 7 5 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 10 0 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 9 2 0 6
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 8 0 4
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 2 2 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 2 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 52 24 2 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 2 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 36 3 1 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 162 25 0 7
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 2 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 12 12 0 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 3 1 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 2 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
pískovnySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 6 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 2 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 12 39 0 3
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 4 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 5 2 4
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 1 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 19 7 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 31 1 1 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 37 1 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 8 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 10 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 1 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 2 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 10 0 0 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 20 20 0 1
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 10 10 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018