Kvadráty: 5453
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 3x 3x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 1x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 27x 6x 33x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 3x 3x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 7x 1x 8x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 12x 1x 13x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 21x 4x 25x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 1x 1x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 16x 1x 17x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 15x 7x 22x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 3x 15x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 8x 8x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 3x 3x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus moderatus (Kulczyński, 1897) Silně ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 18x 18x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 13x 13x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 2x 1x 3x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 1x 7x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 3x 3x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 15x 15x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 3x 3x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 10x 10x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 3x 3x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 3x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 1x 13x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 17x 17x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Maro lepidus Casemir, 1961 Silně ohrožený 3x 3x
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 Ohrožený 3x 3x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 2x 5x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 16x 16x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 15x 15x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 1x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 3x 3x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 3x 3x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 19x 19x
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 4x 1x 5x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 5x 5x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 1x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 2x 15x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 3x 3x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 3x 3x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 7x 7x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 36x 1x 37x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 32x 2x 34x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) Ohrožený 6x 6x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 7x 7x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 27x 27x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 4x 4x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 11x 11x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 8x 8x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 5x 5x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 31x 31x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 1x 2x 3x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 14x 14x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 37x 4x 41x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 6x 6x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 2x 2x
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 10x 10x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 3x 5x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 3x 2x 5x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 3x 8x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 15x 1x 16x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 5x 2x 7x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 1x 4x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 20x 5x 25x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 3x 3x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 3x 1x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) Kriticky ohrožený 9x 9x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 3x 3x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 12x 12x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (365 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 1 2 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 2 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 3 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 2 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus moderatus (Kulczyński, 1897) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 19 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 10 3 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 15 7 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 9 3 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 18 3 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 12 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Maro lepidus Casemir, 1961 4 0 0 1
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 1 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 2 1 5
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 15 4 2 6
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 20 11 0 6
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 2 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 2 0 2
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 4 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 30 2 0 7
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 4 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 7 4 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 11 16 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 3 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 22 14 0 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 10 2 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 26 18 3 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 7 2 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 13 6 0 7
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 7 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 3 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 16 22 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 6 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 3 0 3
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 0 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 4 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 3 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 2 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 2 3 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 11 1 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 5 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 6 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 5 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 1 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 13 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 5 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 13 11 9 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 1 1 0 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 3 12 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 2 3 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 3 11 6
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 4 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 4 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 8 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 8 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 1
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 32 35 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 7 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 2 6 0 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 2 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 3 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 0 2 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 2 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 3 2 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 12 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 4 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (361 použitých nálezů)
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 2 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 3 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 1 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 5 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 7 0 4
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 7 0 3
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 10 3 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 6 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 5 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 17 2 0 3
Maro lepidus Casemir, 1961 4 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 1 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 0 2 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 16 4 0 3
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 2 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 13 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 9 1 3 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 15 0 6
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 3 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 7 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 1 3 5
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 5 6
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 5 9 5
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 3 14 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 7 3 4
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 1 3 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 3 10 5
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 6 0 4
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 3 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 12 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 10 3 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 15 7 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 2 0 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 12 4 0 4
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 4 7 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 21 5 0 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 6 3 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 3 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 1 4
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 2 5 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 16 22 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 6 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 1 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 12 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 4 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 24 18 3 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 7 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 1 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 4 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 1 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 10 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Haplodrassus moderatus (Kulczyński, 1897) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 4 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 8 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 5 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 3 0 2
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 43 51 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 12 6 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 10 4 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 7 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 7 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 7 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 4 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018