Kvadráty: 5445
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 26x 26x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 6x 6x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 19x 19x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 14x 14x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 10x 10x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 16x 16x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 16x 16x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 6x 6x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 10x 10x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Iberina difficilis Harm, 1966 Ohrožený 2x 2x
Iberina montana (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 5x 5x
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) Téměř ohrožený 4x 4x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 10x 10x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 12x 12x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 16x 16x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 14x 14x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 4x 4x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 8x 8x
Asthenargus paganus (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 17x 17x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 18x 18x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 12x 12x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 21x 21x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 16x 16x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 11x 11x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 4x 4x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 6x 6x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 26x 26x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 6x 6x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 8x 8x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 2x 2x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 Ohrožený 8x 8x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12x 12x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Oryphantes angulatus (O. P.-Cambridge, 1881) Ohrožený 10x 10x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 14x 14x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 8x 8x
Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 12x 12x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 14x 14x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 1x 9x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 9x 9x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 20x 1x 21x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 37x 37x
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) Ohrožený 6x 6x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 18x 18x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 18x 18x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 16x 16x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 6x 6x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 4x 4x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 10x 10x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 8x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 16x 16x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (560 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 289 29 0 13
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 16 6 0 8
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 16 11 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 13 3 0 7
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 9 0 0 5
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 10 3 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 53 16 0 8
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 21 14 0 8
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 4 0 0 3
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 8 9 0 4
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 8 4 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Iberina difficilis Harm, 1966 3 1 0 1
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 58 22 0 5
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 26 5 0 2
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 5 2 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 18 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 71 18 0 8
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 20 9 0 7
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 2 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 11 0 0 2
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 21 4 0 4
Asthenargus paganus (Simon, 1884) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 16 14 0 6
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 21 20 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 64 58 0 9
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 60 52 0 6
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 19 9 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 29 5 0 9
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 11 15 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 19 16 0 6
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 93 38 0 9
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 13 6 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 125 59 0 7
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 7 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 11 0 8
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 3 0 2
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 5 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 76 19 0 8
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 8 4 0 5
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) 3 3 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 5 0 0 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 3 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 0 4 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 8 0 2
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 15 0 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 54 31 0 6
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 14 5 0 6
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 24 10 0 5
Oryphantes angulatus (O. P.-Cambridge, 1881) 5 3 0 5
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 7 0 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 14 1 0 5
Porrhomma egeria Simon, 1884 4 3 0 4
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 13 0 0 4
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 8 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 15 5 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 9 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 38 27 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 56 46 0 5
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 3 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 13 18 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 3 0 5
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 16 4 0 7
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 4 4 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 44 8 0 10
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 29 11 1 10
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 26 14 0 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 150 28 0 6
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 2 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 22 4 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 837 287 0 14
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 2 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 251 78 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 16 4 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 88 5 0 7
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 62 22 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 155 64 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 0 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 11 0 0 5
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 3 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 11 16 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 0 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 27 3 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 13 8 0 8
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 0 6 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 2 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 3
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 4 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 7 0 4
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 8 20 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 9 3 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 5 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 5 3 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 5 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 1 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 2 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 4 1 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 0 1 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (460 použitých nálezů)
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 6 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 3 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 12 4 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 1 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 7 0 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 1 0 3
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 8 9 0 4
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 11 2 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 7 0 0 3
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 2 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 19 1 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 6 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 4 2 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 4 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 6 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 22 7 0 6
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 0 4 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 11 5 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 11 0 0 2
Oryphantes angulatus (O. P.-Cambridge, 1881) 2 2 0 3
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 3 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 2 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 2 0 2
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 15 2 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 8 5 1 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 6 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 18 3 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 102 38 0 7
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 10 17 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 164 61 3 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 4 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 77 6 0 6
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 50 16 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 16 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 1 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 171 10 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 3 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 9 3 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 16 5 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 8 6 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 7 4 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Iberina difficilis Harm, 1966 3 1 0 1
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 8 8 0 2
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 26 5 0 2
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 2 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 4 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 47 10 0 3
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 4 1 0 2
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 3 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 5 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 13 10 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 45 28 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 41 25 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 15 2 0 2
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 6 10 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 2 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 36 16 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 89 45 0 3
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 7 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 2 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 2 0 2
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 7 0 1
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 12 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 28 15 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 7 0 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 10 1 0 2
Porrhomma egeria Simon, 1884 4 2 0 3
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 6 0 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 4 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 12 3 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 4 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 18 10 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 48 30 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 11 10 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 9 2 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 3 4 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 19 4 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 128 20 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 51 6 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 7 3 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 59 35 0 2
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 9 14 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 11 2 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 3 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 58 9 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 2 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 9 4 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 24 8 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 11 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 10 4 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 8 8 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 8 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 5 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 10 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 11 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 11 16 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 5 1 0 2
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 5 4 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 7 11 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 25 5 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 30 13 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 21 3 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 14 10 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oryphantes angulatus (O. P.-Cambridge, 1881) 3 1 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 3 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 5 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 6 8 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 11 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 5 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 11 2 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 250 118 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 59 23 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 2 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 0 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 13 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 3 0 2
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 36 4 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 26 10 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 2 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 25 6 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 3 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 2 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 1 0 0 1
Asthenargus paganus (Simon, 1884) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 10 4 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 8 17 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 8 11 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 19 7 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 4 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 3 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 27 10 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 12 5 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 5 1 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 30 9 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 2 0 1
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) 3 2 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 2 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 11 6 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 6 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 4 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 14 9 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 5 5 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 6 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 3 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 9 6 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 408 121 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 0 0 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
horské smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018