Kvadráty: 5260
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) Téměř ohrožený 104x 104x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 100x 1x 101x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 62x 62x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Zygiella montana (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 Není ohrožený 84x 84x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 10x 10x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 88x 88x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 12x 12x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lapponum (L. Koch, 1866) Ohrožený 68x 68x
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 82x 82x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 44x 44x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 24x 24x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta decora (O. P.-Cambridge, 1871) Nezvěstný 2x 2x
Agyneta milleri (Thaler, Buchar & Kůrka, 1997) Ohrožený 37x 37x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 92x 92x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 2x 2x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 50x 50x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 Není ohrožený 32x 32x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený 30x 30x
Bolephthyphantes index (Thorell, 1856) Silně ohrožený 4x 4x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 28x 1x 29x
Bolyphantes luteolus (Blackwall, 1833) Ohrožený 30x 30x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 18x 18x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 44x 44x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 106x 108x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 38x 38x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 20x 20x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) Ohrožený 4x 4x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 46x 46x
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 106x 106x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 60x 60x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 18x 18x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 108x 110x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 82x 82x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 6x 6x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 28x 28x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 4x 4x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 4x 4x
Maro lehtineni Saaristo, 1971 Nezvěstný 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Mecynargus morulus (O. P.-Cambridge, 1873) Silně ohrožený 50x 50x
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 26x 26x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 24x 24x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 14x 14x
Oreoneta tatrica (Kulczyński, 1915) Není ohrožený 4x 4x
Oreonetides vaginatus (Thorell, 1872) Silně ohrožený 38x 38x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 8x 8x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 32x 32x
Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený 6x 6x
Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 16x 16x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) Silně ohrožený 44x 44x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 20x 20x
Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 32x 32x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 60x 60x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 16x 16x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 28x 28x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 6x 6x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 4x 4x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 38x 38x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Wubanoides uralensis lithodytes Schikora, 2004 Není ohrožený 6x 6x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) Ohrožený 2x 40x 42x
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 52x 52x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 136x 136x
Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 Silně ohrožený 32x 32x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 46x 46x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 48x 48x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 68x 68x
Pardosa saltuaria (L. Koch, 1870) Ohrožený 158x 158x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 18x 18x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 8x 8x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Sittiflor rupicola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 40x 2x 42x
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 80x 80x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 8x 8x
Robertus truncorum (L. Koch, 1872) Téměř ohrožený 10x 10x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 12x 12x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 16x 16x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus obscurus Collett, 1877 Kriticky ohrožený 6x 6x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1632 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 554 23 8 52
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 760 80 1 50
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 5 1 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 117 17 1 31
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 3
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 49 59 0 40
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 0 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 5 0 5
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 381 136 1 44
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 5 0 6
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Gnaphosa lapponum (L. Koch, 1866) 159 7 3 34
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 289 52 8 41
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 6 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 26 28 0 22
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 13 3 0 12
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 3 4 0 4
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 11 4 0 1
Agyneta milleri (Thaler, Buchar & Kůrka, 1997) 65 21 0 37
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 102 58 0 46
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 2 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 75 25 0 24
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 38 86 0 15
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 6 0 6
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 6 31 0 15
Bolephthyphantes index (Thorell, 1856) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 158 184 0 14
Bolyphantes luteolus (Blackwall, 1833) 19 6 0 15
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 7 30 0 9
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 249 54 0 22
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 309 205 0 53
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 65 10 0 19
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 8 0 10
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 19 5 0 9
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 2 0 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 12 24 0 23
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 206 168 0 52
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 42 40 0 30
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 8 4 0 9
Erigone atra Blackwall, 1833 606 318 0 53
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 95 37 0 41
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 3 0 0 3
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 59 4 0 14
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 10 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 2 0 0 2
Maro lehtineni Saaristo, 1971 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Mecynargus morulus (O. P.-Cambridge, 1873) 114 121 0 25
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 12 9 0 13
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 3 0 0 3
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 2 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 13 6 0 12
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 6 4 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 8 6 0 7
Oreoneta tatrica (Kulczyński, 1915) 1 1 0 2
Oreonetides vaginatus (Thorell, 1872) 108 7 0 19
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 4 0 0 4
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 18 12 0 16
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 3 0 0 3
Porrhomma egeria Simon, 1884 5 3 0 8
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 5
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 46 1 0 22
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 36 4 0 10
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 15 7 0 16
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 3 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 7 0 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 68 75 0 30
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 7 7 0 8
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 31 9 0 14
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 3 0 3
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 3 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 63 37 0 19
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Wubanoides uralensis lithodytes Schikora, 2004 4 0 0 3
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 40 7 21 18
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 6 2 0 7
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 40 8 0 26
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1486 454 69 68
Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 65 12 0 16
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 13 4 0 10
Pardosa palustris (Linné, 1758) 220 26 0 22
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 38 9 0 24
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 56 24 0 34
Pardosa saltuaria (L. Koch, 1870) 5019 668 0 78
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 28 13 0 13
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 8 10 0 9
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 2 0 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittiflor rupicola (C. L. Koch, 1837) 30 9 0 18
Segestria senoculata (Linné, 1758) 4 0 2 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 80 40 0 40
Robertus scoticus Jackson, 1914 3 2 0 4
Robertus truncorum (L. Koch, 1872) 4 2 0 5
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 2 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 7 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 10 0 0 8
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 8 1 0 9
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus obscurus Collett, 1877 3 0 0 3
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 1 1 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Agyneta decora (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 3 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 3 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa saltuaria (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Sittiflor rupicola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 3 9 0 2
isSamciSamiceMláďataNálezy
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 2 3 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1640 použitých nálezů)
širokolisté horské nivySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 60 11 0 21
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 758 80 1 49
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 4 1 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 116 17 1 30
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 2
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 13 25 0 16
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 381 136 1 44
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 5 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 52 15 0 16
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 26 28 0 22
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 12 3 0 11
Agyneta milleri (Thaler, Buchar & Kůrka, 1997) 9 11 0 13
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 7 0 11
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 2 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 6 31 0 15
Bolephthyphantes index (Thorell, 1856) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 158 184 0 14
Bolyphantes luteolus (Blackwall, 1833) 8 3 0 6
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 1 0 2
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 139 125 0 28
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 65 10 0 19
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 8 0 10
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 10 21 0 19
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 203 144 0 39
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 42 38 0 28
Erigone atra Blackwall, 1833 9 1 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 59 4 0 14
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 12 9 0 13
Oreoneta tatrica (Kulczyński, 1915) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 18 12 0 16
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 3 0 0 3
Porrhomma egeria Simon, 1884 4 2 0 6
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 46 1 0 22
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 36 4 0 10
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 15 7 0 16
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 3 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 7 0 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 68 74 0 29
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 7 7 0 8
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 3 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 1 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1414 438 69 51
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 10 3 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 5 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 49 19 0 24
Pardosa saltuaria (L. Koch, 1870) 34 3 0 10
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 8 10 0 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 2 0 4
Sittiflor rupicola (C. L. Koch, 1837) 30 9 0 18
Segestria senoculata (Linné, 1758) 4 0 2 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 49 20 0 24
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 1 0 2
Robertus truncorum (L. Koch, 1872) 3 2 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 9 0 0 7
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
alpínské trávníkySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 490 12 8 28
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 27 21 0 17
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 3 0 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Gnaphosa lapponum (L. Koch, 1866) 149 7 3 29
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 230 37 8 21
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 6 2 0 1
Agyneta milleri (Thaler, Buchar & Kůrka, 1997) 21 1 0 15
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 74 35 0 24
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 20 12 0 13
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 4 4 0 8
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes luteolus (Blackwall, 1833) 5 0 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 5 27 0 6
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 20 17 0 12
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 2 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 23 0 10
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 123 33 0 24
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 27 13 0 17
Maro lehtineni Saaristo, 1971 0 1 0 1
Mecynargus morulus (O. P.-Cambridge, 1873) 114 121 0 25
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 3 0 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 8 3 0 8
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Oreonetides vaginatus (Thorell, 1872) 102 7 0 14
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 3 0 0 3
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 20 0 0 5
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 34 1 0 11
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 11 7 0 12
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 31 4 0 11
Pardosa palustris (Linné, 1758) 204 25 0 16
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 17 4 0 9
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 2 0 5
Pardosa saltuaria (L. Koch, 1870) 4710 659 0 50
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 0 0 2
Robertus scoticus Jackson, 1914 2 1 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 1 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 7 1 0 8
Xysticus obscurus Collett, 1877 3 0 0 3
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 2 0 2
Gnaphosa lapponum (L. Koch, 1866) 10 0 0 5
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 7 0 0 4
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 11 4 0 1
Agyneta decora (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Agyneta milleri (Thaler, Buchar & Kůrka, 1997) 35 9 0 9
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 20 15 0 9
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 55 13 0 11
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 5 0 4
Bolyphantes luteolus (Blackwall, 1833) 6 3 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 248 54 0 21
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 149 63 0 13
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 19 4 0 8
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 8 4 0 9
Erigone atra Blackwall, 1833 474 283 0 23
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 67 22 0 21
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 3 0 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 2 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 6 4 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 6 4 0 4
Oreoneta tatrica (Kulczyński, 1915) 1 0 0 1
Oreonetides vaginatus (Thorell, 1872) 5 0 0 4
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 11 8 0 8
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 61 36 0 17
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 1 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 27 1 0 12
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 41 12 0 6
Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 65 12 0 16
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 16 1 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 18 0 0 9
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 3 0 4
Pardosa saltuaria (L. Koch, 1870) 268 4 0 15
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 28 12 0 12
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 27 20 0 14
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 6 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 2 0 0 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 9 13 0 7
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 3 6 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 3 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 34 84 0 8
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 10 4 0 2
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 2 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 2 0 2
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Wubanoides uralensis lithodytes Schikora, 2004 4 0 0 3
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 1 6 21 7
Sittiflor rupicola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Robertus truncorum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 3 11 0 3
skály a sutě v horáchSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 2 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 1
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 2 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Mansuphantes arciger (Kulczyński, 1882) 1 0 0 1
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 0 1 0 1
Oreonetides vaginatus (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 5 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa saltuaria (L. Koch, 1870) 7 2 0 3
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
horské smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 2 4 0 2
Horské biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa saltuaria (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Sittiflor rupicola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018