Kvadráty: 7052
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 1x 3x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 6x 6x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 2x 1x 3x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 1x 1x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Brigittea civica (Lucas, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 2x 2x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 8x 2x 10x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 4x 6x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 1x 1x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 1x 3x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 1x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 9x 14x 23x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 9x 12x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 13x 16x 29x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 5x 8x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 2x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 4x 4x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 9x 4x 13x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 17x 13x 30x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 21x 9x 30x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 11x 10x 21x
Glyphesis servulus (Simon, 1881) Silně ohrožený 4x 4x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 5x 5x 10x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 1x 8x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 2x 5x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 1x 3x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 9x 41x 50x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 1x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 3x 5x 8x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 4x 7x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 17x 1x 18x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 19x 19x
Porrhomma montanum Jackson, 1913 Ohrožený 3x 3x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 1x 1x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 12x 12x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 1x 4x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 5x 9x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 3x 6x 9x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 11x 1x 12x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 7x 4x 11x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 7x 1x 8x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 16x 16x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 43x 43x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 8x 3x 11x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 16x 16x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 6x 6x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 21x 4x 25x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 17x 17x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 6x 6x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 8x 5x 13x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 21x 8x 29x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 37x 5x 42x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 29x 5x 34x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 18x 1x 19x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 13x 1x 14x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 27x 20x 47x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 15x 15x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 20x 4x 24x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 10x 4x 14x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 1x 11x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 1x 1x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 4x 4x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 1x 3x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 5x 1x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 1x 1x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 1x 5x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 6x 5x 11x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 13x 16x 29x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 14x 14x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 5x 7x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x 4x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 2x 2x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 16x 16x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 12x 1x 13x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 2x 11x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 5x 5x 10x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 6x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (794 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 0 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 2 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 6 1 0 6
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 8 4 0 5
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 90 39 0 18
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 13 4 0 10
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 100 48 0 22
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 10 5 0 6
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 5 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 4 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 10 4 0 8
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 22 35 0 21
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 221 21 0 18
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 256 20 0 15
Glyphesis servulus (Simon, 1881) 4 0 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 2 0 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 3 0 7
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 7 3 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5883 3379 0 45
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 2 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 4 4 0 5
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 2 0 4
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 5 3 0 5
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 24 10 0 10
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 350 197 0 19
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 2 0 3
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 57 41 0 6
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 2 0 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 14 7 0 7
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 16 2 0 7
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 6 13 0 6
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 12 0 7
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 5 2 0 4
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 1 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 21 0 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 151 16 0 16
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 222 55 0 21
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 5 1 2 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 15 7 0 8
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 19 3 0 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 744 253 0 18
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 216 64 0 13
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 122 10 0 8
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 19 6 0 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 104 32 0 9
Pardosa palustris (Linné, 1758) 350 48 0 18
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 245 59 0 23
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 57 20 1 19
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 21 15 0 4
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 2 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 54 31 3 9
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 20 7 0 7
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 555 142 0 33
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 32 6 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 15 13 0 14
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 42 7 0 8
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 2 0 6
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 2 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 14 8 0 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 247 235 3 22
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 44 7 0 14
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 7 2 0 6
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 17 4 0 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 5 5 0 6
Xysticus kochi Thorell, 1872 14 1 0 7
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 4 0 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 4 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 3 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 3 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 3 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 3 0 3
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 2 8 2 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 2 0 2
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 2 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 7 4 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 2 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 2 2 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 4 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 2 4
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 10 0 7
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 3 4 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 3
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 1 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 7 6 8
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (407 použitých nálezů)
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 4 2 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 12 8 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 2 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 7 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 46 5 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 23 3 0 5
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 7 2 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 16 10 0 4
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 6 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 4 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 4 1 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 69 24 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 30 30 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 92 17 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 27 6 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 27 7 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 31 23 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 15 27 3 5
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 0 0 2
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 5 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 1 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Glyphesis servulus (Simon, 1881) 4 0 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 19 4 0 2
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 56 36 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 3 0 2
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 60 5 0 3
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 2 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 19 3 0 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 37 6 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 17 6 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 2 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 37 14 3 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 24 4 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 2 1 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 3 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 2 0 2
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 1 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 7 3 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 5 0 0 3
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 13 0 0 3
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 5 0 4
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 5 0 3
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 8 6 0 4
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 99 30 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 16 9 1 4
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 21 15 0 4
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 16 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 15 4 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 4 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 1 0 2
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 9 6 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 4 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 12 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 6 6 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 16 4 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 1 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 2
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 2 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 2 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 7 4 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 2 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 2 4
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 10 0 7
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 7 6 8
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 18 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 42 15 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 202 3 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 61 8 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 24 4 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 6 2 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 56 20 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 62 6 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 19 6 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 3 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 1 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 3 4 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 15 3 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 56 3 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 4 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 21 2 0 2
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 140 17 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 12 2 0 2
kamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 17 3 0 2
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 2 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
A711120SamciSamiceMláďataNálezy
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 0 1 0 1
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 2 7 2 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 -1 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018