Kvadráty: 6469
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 7x 7x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 3x 1x 4x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 1x 7x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 3x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 1x 1x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 1x 3x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 3x 3x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 1x 1x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 1x 1x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) Kriticky ohrožený 1x 1x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 11x 11x
Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) Téměř ohrožený 2x 2x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 Ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 6x 6x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 1x 3x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 10x 10x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 10x 10x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 3x 3x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 6x 6x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 7x 7x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 3x 1x 4x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 1x 9x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Uloborus plumipes Lucas, 1846 Není ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (175 použitých nálezů)
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 3 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 7 10 1 5
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 3 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 8 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 2 5 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 4 9 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 2 0 3
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 4 2 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 1 3
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 1 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 3 2 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 1 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 2 0 2
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 1 3 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 7 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 2 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 1 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 1 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 1 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 2 2 3
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 10 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 1 0 0 1
isSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 4 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 2 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 4 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 6 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
?SamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 2 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 2 3 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (160 použitých nálezů)
kamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 3 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 2 2 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 1 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 6 0 2
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 3 2
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 4 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 2 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 2 6 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 9 0 5
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 2 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 1 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 2 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 2 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 0 2 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 2 0 2
skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 7 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 8 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 4 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 2 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 3 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 2 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 5 0 3
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 1 2
Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) 0 1 0 1
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 2 3 1
Těžební jámySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 3 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 10 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 0 0 1
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 4 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
bahnité břehySamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018