Kvadráty: 6048
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 391x 391x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 247x 1x 250x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 382x 1x 383x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 8x 10x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 112x 2x 114x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 27x 3x 30x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 83x 85x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 150x 152x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 31x 31x
Anyphaena furva Miller, 1967 Silně ohrožený 3x 3x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 21x 23x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 5x 5x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 19x 21x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 4x 6x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 8x 10x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 12x 14x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 23x 1x 24x
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 10x 10x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 3x 3x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 2x 2x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 5x 7x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 40x 40x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 1x 1x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 97x 97x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 2x 2x
Brommella falcigera (Balogh, 1935) Silně ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 111x 111x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 10x 10x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 20x 2x 22x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 49x 2x 51x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 186x 1x 187x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 66x 66x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 17x 1x 18x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 5x 5x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 78x 5x 85x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 8x 1x 11x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 10x 10x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 7x 1x 10x
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 2x 2x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 18x 1x 19x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 28x 1x 29x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 8x 8x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 9x 9x
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 1x 1x 2x
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 3x 3x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 3x 3x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 23x 1x 26x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 61x 1x 62x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 23x 23x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 14x 1x 15x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 7x 7x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 4x 4x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 20x 20x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 38x 1x 39x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 3x 2x 5x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 63x 4x 69x
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 Silně ohrožený 8x 1x 9x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 48x 1x 51x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 15x 17x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 10x 10x
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 31x 31x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 9x 9x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 35x 35x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 14x 14x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 3x 3x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 10x 10x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 2x 2x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 3x 3x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11x 11x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 5x 5x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 20x 20x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11x 11x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 48x 50x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený 20x 20x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 7x 7x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 4x 6x
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 9x 9x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 65x 65x
Centromerus leruthi Fage, 1933 Silně ohrožený 4x 4x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 127x 127x
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 6x 6x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 21x 21x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 146x 148x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 48x 48x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 5x 1x 6x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Collinsia distincta (Simon, 1884) Silně ohrožený 21x 21x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 57x 57x
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 36x 36x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 152x 152x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 133x 133x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 211x 213x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 7x 7x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 15x 15x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 4x 4x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 44x 44x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 14x 16x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 5x 1x 6x
Formiphantes lephthyphantiformis (Strand, 1907) Není ohrožený 1x 1x
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1834) Silně ohrožený 1x 1x
Glyphesis servulus (Simon, 1881) Silně ohrožený 5x 5x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 16x 16x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 10x 10x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 65x 65x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 4x 4x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) Ohrožený 2x 2x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 2x 7x 1x 10x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 5x 5x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 18x 18x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 23x 23x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 51x 51x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 45x 45x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 41x 41x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 28x 30x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 3x 3x
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) Ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 160x 160x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 76x 76x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 18x 18x
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 12x 12x
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 60x 60x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 136x 136x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 2x 2x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 18x 18x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 11x 13x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 67x 67x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 5x 5x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 46x 48x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 51x 51x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 5x 5x
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 2x 2x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 3x 3x
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) Ohrožený 3x 3x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 7x 7x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 21x 21x
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 3x 3x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 8x 10x
Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený 10x 10x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma montanum Jackson, 1913 Ohrožený 6x 6x
Porrhomma myops Simon, 1884 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma profundum Dahl, 1939 Silně ohrožený 1x 1x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 25x 27x
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený 2x 2x
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) Není ohrožený 4x 4x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 46x 46x
Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 11x 13x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 19x 21x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 9x 11x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 72x 72x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 78x 80x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 244x 1x 245x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 16x 1x 17x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 184x 184x
Tenuiphantes zimmermanni (Bertkau, 1890) Ohrožený 16x 16x
Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 4x 4x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 26x 28x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 9x 1x 10x
Trichoncyboides simoni (Lessert, 1904) Ohrožený 4x 4x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 34x 1x 35x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 19x 19x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 22x 22x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 59x 59x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 73x 73x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 25x 27x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 1x 13x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 43x 1x 44x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) Silně ohrožený 3x 3x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 14x 14x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 35x 35x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 74x 76x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 32x 1x 33x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 70x 2x 74x
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 6x 6x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 36x 3x 41x
Sagana rutilans Thorell, 1875 Silně ohrožený 3x 3x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 1x 16x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 24x 24x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 5x 5x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 28x 1x 29x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 19x 1x 20x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 1x 13x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 23x 2x 25x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 15x 1x 16x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 13x 1x 14x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 1x 9x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 48x 50x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 24x 24x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 45x 1x 46x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 8x 8x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 12x 14x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 25x 1x 26x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 22x 1x 23x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 15x 15x
Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 2x 2x 4x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 13x 13x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 5x 5x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 5x 5x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 213x 1x 216x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 64x 3x 69x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 8x 8x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 3x 4x 7x
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 20x 20x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 7x 1x 8x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 21x 1x 24x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 8x 8x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 9x 11x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 10x 10x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 Silně ohrožený 1x 1x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 1x 1x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 3x 3x
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) Kriticky ohrožený 1x 1x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 13x 13x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 7x 1x 10x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 1x 1x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 14x 16x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 39x 4x 45x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 2x 13x 5x 20x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 16x 18x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 7x 7x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 9x 2x 11x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 1x 3x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 1x 1x
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Neon levis (Simon, 1871) Kriticky ohrožený 4x 4x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 12x 12x
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 5x 5x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 5x 5x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 4x 5x 9x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 6x 6x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 16x 3x 21x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 1x 3x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 11x 4x 15x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 Ohrožený 3x 3x
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 37x 39x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 11x 13x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 4x 6x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 56x 58x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 11x 11x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 7x 9x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 7x 7x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 9x 9x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 4x 6x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 6x 8x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 12x 1x 13x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 31x 33x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 1x 1x 4x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 5x 5x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 1x 9x
Euryopis laeta (Westring, 1861) Silně ohrožený 1x 1x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 8x 1x 9x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 40x 40x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 33x 1x 34x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 7x 7x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 4x 4x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 10x 1x 11x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený 4x 4x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 21x 23x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 3x 5x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 9x 2x 11x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 20x 20x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 2x 1x 3x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 5x 5x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 13x 15x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 9x 1x 12x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 24x 1x 25x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 16x 1x 17x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 10x 10x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 29x 29x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 1x 7x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 17x 17x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 3x 3x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 10x 1x 13x
Trachelidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) Silně ohrožený 4x 4x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 31x 1x 32x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (3974 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1922 301 1 194
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 370 101 0 124
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 922 71 4 205
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 2 1 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 78 33 0 53
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 104 9 1 14
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 36 10 0 32
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 217 30 0 77
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 2 4 5
Anyphaena furva Miller, 1967 1 0 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 5 1 1 6
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Cercidia prominens (Westring, 1851) 3 1 0 4
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 2 2 0 4
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 9 0 0 9
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 9 0 0 3
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 3 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 11 14 0 19
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 183 60 3 48
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 146 33 1 54
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 10 5 1 9
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 32 9 4 26
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 145 88 11 92
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 46 32 1 30
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 18 1 0 6
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 154 27 10 44
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 25 5 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 4 0 3
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 29 4 0 9
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 24 6 0 11
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 4 2 0 4
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 8 0 10
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 39 7 0 27
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 7 7 4 10
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 6 3 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 0 2 0 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 2 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 11 4 0 9
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 31 18 0 16
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 3 3 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 29 23 0 28
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 3 2 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 36 20 1 22
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 1 3 0 4
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 22 8 0 14
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 9 10 0 10
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 13 4 0 7
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 7 2 0 4
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 0 0 4
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 8 12 0 7
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 16 16 0 19
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 2 10 0 9
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 4 2 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 3 1 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 39 22 0 30
Centromerus leruthi Fage, 1933 2 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 157 45 0 64
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 4 0 0 2
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 10 4 0 9
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 201 47 0 72
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 61 5 0 23
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 1 0 2
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Collinsia distincta (Simon, 1884) 53 18 0 9
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 5 4 0 9
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 40 14 0 26
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 18 4 0 15
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 156 76 0 78
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 587 89 0 65
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 155 131 0 104
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 3 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 4 2 4
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 8 12 0 17
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 1 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 7 2 0 3
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Glyphesis servulus (Simon, 1881) 4 1 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 6 2 0 8
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 5 0 0 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 13 48 0 25
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 1 2 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 2 3 0 4
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 8 0 8
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 13 0 9
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 41 60 0 23
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 83 19 0 21
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 9 10 1 17
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 7 0 7
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 274 58 0 73
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 73 40 0 35
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 3 0 6
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 4 2 0 5
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 6 4 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 21 14 0 27
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 80 51 0 59
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 3 0 8
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 2 0 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 46 40 0 30
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 2
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 6 0 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 3 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 84 90 0 20
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 10 22 0 25
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 0 0 2
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 0 1 0 1
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 8 2 0 2
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 3 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 13 6 0 10
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 5 0 4
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 1 2 0 3
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Porrhomma montanum Jackson, 1913 4 1 0 2
Porrhomma myops Simon, 1884 1 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 5 2 0 7
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 6 1 0 1
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) 1 1 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 53 1 0 18
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 3 2 0 5
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 10 3 0 9
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 2 1 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 30 38 0 35
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 121 39 0 36
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 258 277 3 111
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 3 0 9
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 156 153 1 92
Tenuiphantes zimmermanni (Bertkau, 1890) 23 14 0 8
Theonina cornix (Simon, 1881) 1 0 1 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 3 2 1 6
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 4 1 0 5
Trichoncyboides simoni (Lessert, 1904) 2 0 0 2
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 35 11 0 16
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 7 6 0 7
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 8 13 0 10
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 41 18 0 30
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 1 0 2
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 21 47 0 36
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 10 4 0 12
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 6 2 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 25 30 0 22
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 1 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 8 1 0 7
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 7 16 0 17
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 61 27 0 34
Agroeca cuprea Menge, 1873 19 11 0 15
Apostenus fuscus Westring, 1851 64 38 1 36
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 2 6 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 36 5 0 17
Sagana rutilans Thorell, 1875 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 30 2 0 6
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 47 22 0 10
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 15 2 0 12
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 16 5 0 8
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 4 0 4
Arctosa figurata (Simon, 1876) 14 3 0 9
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 9 2 0 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 13 2 0 5
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 1 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 160 36 0 21
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 88 104 0 11
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 91 32 4 13
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 11 0 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 6 2 0 5
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 8 6 0 11
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 125 27 0 11
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 14 3 0 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 5 2 1 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 301 163 1 109
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 208 47 3 30
Ero furcata (Villers, 1789) 2 1 0 3
Zora manicata Simon, 1878 7 1 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 16 5 0 8
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 1 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 3 0 11
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 4 4 4 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 3 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 2 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 26 11 0 21
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 6 6 0 11
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 3 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 6 0 0 5
Neon levis (Simon, 1871) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 4 0 0 4
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 2 0 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 20 7 9 6
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 5 0 5
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 6 1 0 7
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 6 0 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 17 3 1 15
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 3 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 1 3 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 13 14 0 18
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 7 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 8 1 0 5
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 1 1 7
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 2 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 20 7 0 17
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 9 5 0 15
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 0 0 3
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 2 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 2 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 2 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 4 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 3 0 5
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 7 4 2 10
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 5 2 0 6
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 15 1 0 9
Xysticus kochi Thorell, 1872 6 6 0 7
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 3 1 0 4
Xysticus luctator L. Koch, 1870 22 3 0 14
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 3 0 0 3
Xysticus ninnii Thorell, 1872 150 40 0 6
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 1 0 3
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 19 2 1 14
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 6 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 4 2 2 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 1 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 1 1 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 6 6 5
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 4
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 0 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 3 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 3 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 2 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 2 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 7 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 3 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 1 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 6 15 0 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 1 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 1
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 8 22 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 25 42 0 8
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 4 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 1
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 5 14 0 10
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 18 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 2 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 2 1 0 1
Neon levis (Simon, 1871) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 1 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 0 3 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 5 94 5
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 7 3
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 2 1 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 9 10 172 5
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 6 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 6 3
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 0 1 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 9 1 16 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 3 1 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 4 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 3 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 6 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 9 41 519 5
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 1 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 5 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 2 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 9 57 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 14 9 5
Neriene peltata (Wider, 1834) 4 40 128 5
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 0 1 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 32 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 3 1 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 24 32 265 5
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 3 5 3
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 2 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 16 18 86 5
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 2 6 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 10 4 5
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 2 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 4 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 8 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 17 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 5 10 48 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 7 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 44 22 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 5 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 5 6 2
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 0 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 6 11 11 5
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 3 122 5
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 0 1 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 5 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 3 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 5 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 1 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 9 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 5 14 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 8 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 3 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 4 4 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (3860 použitých nálezů)
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 415 47 0 28
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 32 13 0 13
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 81 7 0 18
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 4 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 7 0 0 7
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 31 3 0 10
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 5 50 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 2 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 9 10 127 3
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 5 2
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 2 0 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 6 0 0 2
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 2 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 3 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 56 4 1 7
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 0 15 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 7 1 1 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 11 3 3 6
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 9 14 9 9
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 13 9 1 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 5 7 6
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 4 2 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 4 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 9 2 0 5
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 2 4 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 6 3 0 4
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 2 1 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 2 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 16 8 1 7
Hahnia helveola Simon, 1875 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 14 6 0 8
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 12 15 0 11
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 9 4 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 13 3 0 9
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 6 1 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 108 16 0 11
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 6 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 4 2 0 6
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 7 90 6
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 1 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 4 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 6 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 3 2 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 5 11 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 13 4 0 8
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 9 10 0 7
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 19 16 0 15
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 8 2 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 2 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 0 1 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 0 0 2
Panamomops mengei Simon, 1926 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 2 3 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 1 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 98 121 2 36
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 16 15 0 8
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 13 20 203 2
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 11 6 0 8
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 0 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 7 14 0 8
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 7 5 0 7
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 3 7 0 7
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 12 8 0 7
Apostenus fuscus Westring, 1851 13 14 1 8
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 1 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 64 13 4 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 27 10 0 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 47 47 1 26
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 32 8 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 15 4 0 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 1 0 4
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 2 5 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 2 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 3 1 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 9 9 7
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 2 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 6 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 17 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 5 7 20 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 2 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 17 16 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 2 2 7 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 25 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 3 0 2 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 3 0 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 11 0 0 4
Xysticus luctator L. Koch, 1870 12 1 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 4 1 1 2
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 418 69 0 35
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 9 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 17 2 0 14
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 6 2 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 30 0 0 8
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 7 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 6 0 0 6
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 7 4 0 7
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 6 1 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 3
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 16 3 0 9
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 2 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 2 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 8 1 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 2 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 4 1 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Centromerus leruthi Fage, 1933 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 26 12 0 15
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 20 1 0 7
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 47 9 0 10
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 361 49 0 23
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 30 29 0 18
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 3
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 4 7 0 4
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 1 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 6 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 3 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 34 9 0 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 18 16 0 14
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 1 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 50 34 0 26
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 5 0 6
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 3 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 9 2 0 4
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 4 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 114 108 0 38
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 34 9 0 12
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 0 1 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Trichoncyboides simoni (Lessert, 1904) 2 0 0 2
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 2
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 8 11 0 8
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 19 7 0 10
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 9 26 0 19
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 5 2 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 13 25 0 11
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 2 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 2 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 3 1 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 24 17 0 10
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 98 17 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 87 50 0 23
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 4 1 1 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 4 3 0 5
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 10 1 0 9
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 4 0 0 4
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 18 4 0 10
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 8 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 54 3 0 24
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 15 6 0 11
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 78 9 0 10
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 21 0 0 9
Anyphaena furva Miller, 1967 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 6 2 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 3 0 7
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 10 5 0 8
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 24 19 1 16
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 15 16 0 14
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 17 1 0 5
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 47 7 0 15
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 20 1 0 5
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 20 5 0 6
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 29 17 0 13
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 2 2 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 12 10 0 8
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 4 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 16 7 0 9
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 2 0 6
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 9 1 0 3
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 6 2 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 3 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 5 5 0 7
Glyphesis servulus (Simon, 1881) 4 1 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 3 2 0 3
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 42 60 0 22
Macrargus rufus (Wider, 1834) 10 1 0 4
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 2 2 0 4
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 14 26 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma myops Simon, 1884 1 2 0 1
Saaristoa firma (O. P.-Cambridge, 1905) 1 1 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 7 9 0 9
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 5 0 7
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 2
Tenuiphantes zimmermanni (Bertkau, 1890) 2 1 0 2
Theonina cornix (Simon, 1881) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 1 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 5 11 0 7
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 2 6 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 32 3 1 13
Sagana rutilans Thorell, 1875 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 11 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 5 1 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 10 5 0 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 77 13 0 5
Zora manicata Simon, 1878 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 3 4 4 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 3 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 5 2 0 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 5 1 0 4
Neon levis (Simon, 1871) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 2 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 4 0 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 3 0 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 5 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 9 5 0 9
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 1 0 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 2 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 7 1 0 5
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 499 103 0 46
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 112 31 1 30
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 154 9 0 41
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 3 5 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 14 4 4 16
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 57 11 2 21
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 1 3
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 3 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 3 3 8
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 26 9 0 16
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 6 0 0 4
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 3 0 0 3
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 2 1 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 39 8 0 13
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 4 2 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 7 3 0 6
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 1 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 66 19 0 16
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 13 15 0 15
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 3 0 4
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 58 18 0 18
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 0 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 18 26 9 12
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 3 0 4
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 17 0 0 4
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 16 0 11
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 34 31 0 24
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 3 2 0 3
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 4 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 4 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 6 3 0 5
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 10 4 0 7
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 31 4 0 5
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 1 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 2 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 186 29 0 19
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 90 13 0 18
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 200 8 0 31
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 19 6 0 13
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 12 2 0 7
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 76 26 0 16
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 2 0 6
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 11 7 0 12
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 3 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 2 0 4
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 4 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 3 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 21 9 0 14
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 36 3 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 6 1 0 6
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 10 3 0 9
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 29 17 0 21
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 10 0 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 45 31 0 22
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 3 0 3
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 3 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 59 2 0 6
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 4
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 41 26 0 20
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 6 0 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 1 3 0 4
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 1 0 4
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 10 1 0 5
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 9 2 0 7
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 6 0 6
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 12 2 0 7
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 23 28 0 18
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 0 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 21 5 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 1 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 7 0 5
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 0 0 5
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 115 18 1 14
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 66 21 0 21
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 167 16 1 22
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 25 13 0 14
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 6 3 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 29 6 0 9
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 19 2
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 4 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 15 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 6 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 2 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 38 7 0 10
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 39 7 0 8
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 1 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 46 15 0 15
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 10 6 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus leruthi Fage, 1933 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 58 14 0 16
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 22 2 0 7
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 1 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 13 17 0 8
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 2 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 8 22 3
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 6 20 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 7 0 0 5
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 2 3 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 20 89 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 8 0 4
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 32 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 1 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 23 0 0 7
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 14 11 0 9
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 33 11 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 20 18 1 7
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 20 34 1 11
Tenuiphantes zimmermanni (Bertkau, 1890) 21 13 0 6
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 1 24 3
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 33 9 0 8
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 0 0 5
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 4 0 4
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 2 6 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 3 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 14 5 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 12 1 0 8
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 5 6 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 1 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 2 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 84 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 14 1 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 15 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 2 2 0 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 6 0 0 6
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 3 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 7 1 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 14 8 0 10
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 4 0 3
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 1 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 10 4 0 6
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 2 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 10 4 0 8
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 23 16 0 16
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 9 12 0 10
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 5 0 0 3
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 3 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 2
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 2 2 0 2
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 1 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 3 1 0 4
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 31 9 0 12
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 5 2 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 1 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 28 2 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 47 21 0 9
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 2 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 9 0 0 3
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 6 1 0 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 88 104 0 11
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 2 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 5 0 5
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 30 23 0 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 3 0 5
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 10 4 0 8
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 3 2 0 5
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 6 2 0 3
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 2 0 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 7 1 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 2 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 2 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 2 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 6 6 0 7
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 1 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 154 44 0 7
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 29 6 0 13
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 2 1 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 83 5 0 19
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 8 5 0 6
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 1 25 3
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 13 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 47 18 0 12
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 5 0 6
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 1 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 5 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 7 7 0 8
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 10 2 0 6
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 2 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 43 8 0 10
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 1 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 3 0 4
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 10 3 0 7
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 54 29 0 19
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 23 11 0 16
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 6 33 4
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 3 0 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 1 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 2 0 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 3 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 10 0 3
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 2 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 5 17 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 3 5 0 7
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 4 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 5 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 3 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 5 3 8 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 5 14 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 6 1 0 5
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 2 0 5
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 8 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 5 33 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 2 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 16 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 4 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 4 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 8 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 0 1 1
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 42 4 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 47 5 0 16
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 0 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 1 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 14 15 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 3 3 0 4
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 21 4 0 12
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 4 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 35 9 0 9
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 2 0 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 1 2 0 1
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 82 16 0 14
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 45 15 0 13
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 2 0 4
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 6 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 13 6 0 10
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 4 4 0 4
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 3 0 7
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 12 13 0 12
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 74 25 0 15
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
vrbové křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 25 5 0 5
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 7 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 4 0 5
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 2 6 0 5
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 0 0 1
Collinsia distincta (Simon, 1884) 53 18 0 9
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 30 8 0 12
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 2 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 77 19 0 17
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 13 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 82 90 0 18
Porrhomma montanum Jackson, 1913 4 1 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 1 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 138 23 0 8
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 11 0 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 12 2 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 7 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Lesy vyšších poloh a strmých svahůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 141 13 0 9
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 13 3 0 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 17 3 0 7
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 6 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 21 6 0 7
Clubiona terrestris Westring, 1851 5 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 5 2 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 9 5 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 21 3 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 4 0 4
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 14 0 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 1 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 7 8 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 1 0 3
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
podmáčené smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 21 5 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 44 6 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 2 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 6 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 9 1 0 4
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 1 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 3 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 3 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 8 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 3 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 15 13 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 21 3 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 15 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 4 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 51 7 3 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 4 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 2 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 17 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 13 5 3 1
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 7 6 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 2 1 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 11 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 4 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 3 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 9 50 374 3
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 3 18 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 5 2 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 12 20 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 5 3 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 50 5 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 4 10 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 8 31 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 8 5 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 1 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 8 7 44 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 6 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 2 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 9 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 4 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 9 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 4 5 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 7 1
reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 1 0 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 0 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 6 2 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 3 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 3 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 2 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 2 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 11 4 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 49 17 0 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 5 0 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 2 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 3 4 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 3 5 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 7 2 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 5 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 1 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 4 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 8 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 5 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018