Kvadráty: 5958
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 6x 6x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 6x 6x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 20x 20x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 22x 22x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 7x 7x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 2x 2x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 5x 5x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 12x 12x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 1x 6x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 1x 5x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 6x 6x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 5x 5x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 1x 3x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 8x 8x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 1x 1x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 6x 6x
Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 13x 23x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 1x 7x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 6x 6x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 2x 11x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 1x 1x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 3x 5x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 5x 5x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 3x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 6x 6x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 17x 17x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 4x 12x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 1x 1x
Neottiura suaveolens (Simon, 1879) Ohrožený 1x 1x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 3x 7x
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 8x 8x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (325 použitých nálezů)
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 3 0 3
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 13 21 9 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 5 10 3 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 5 10 6
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 1 4 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 1 5 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 19 12 31 7
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 13 11 0 6
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 7 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 2 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 6 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 3 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 1 4 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 6 15 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 14 0 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 6 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 5 4 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 4 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 1 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 12 5 6 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 3 2 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 5 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 7 1 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 4 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 7 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 8 0 9 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 4 14 0 4
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 54 23 0 18
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 43 9 0 13
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 3 0 5
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 2 1 0 3
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1879) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 0 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 9 5 0 5
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 9 12 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 4 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 2 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 3 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 1 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 4 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 3 2 4
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 2 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 22 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 13 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 139 27 0 2
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 4 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 208 27 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 48 25 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 63 7 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 32 4 0 2
Thanatus atratus Simon, 1875 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 23 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 13 2 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 2 2 11 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 2 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 4 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 0 5 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (240 použitých nálezů)
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 4 4 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 1 3 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 3 4 0 4
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 4 3 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 22 3 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 13 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 9 10 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 6 16 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 6 5 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 140 27 0 3
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 4 3 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 2 1 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 210 29 1 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 62 33 6 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 63 10 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 1 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 32 5 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 4 1
Thanatus atratus Simon, 1875 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 3 1 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 2 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 4 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 26 4 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 13 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 7 0 2
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 3 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 3 2 12 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 2 6 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 11 6 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 6 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 5 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 5 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 4 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 10 0 14 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 5 6 5 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 1 15 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 3 1 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 4 6 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 4 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 6 0 2
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 2 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 3 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 8 15 4 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 5 10 3 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 3 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 4 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 15 7 10 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 5 7 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 5 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 8 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 3 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 6 0 1
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 2 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 7 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
písčinySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018