Kvadráty: 5349
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 6x 6x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 12x 12x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 6x 6x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 6x 6x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 4x 4x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 10x 10x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 14x 14x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 10x 10x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 10x 10x
Sagana rutilans Thorell, 1875 Silně ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 12x 12x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 4x 4x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 6x 6x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Trogulidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Trogulus closanicus Avram, 1971 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (192 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 1 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 2 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 1 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 6 0 0 4
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 17 4 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 29 0 0 6
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 1 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 28 7 0 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 3 0 1 3
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 6 6 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 4 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 4 0 4
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 14 2 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 5 3 0 7
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 10 6 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 0 0 1
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 1 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 1 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 6 1 0 4
Sagana rutilans Thorell, 1875 0 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 14 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 4 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 2 0 2
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 2 0 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 3 6 7 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 1 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 4 2 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 2
Trogulus closanicus Avram, 1971 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 6 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 1 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 3 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 3 2 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 8 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 5 0 2
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 3 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 0 1 1 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 15 34 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (189 použitých nálezů)
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 1 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 2 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 1 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 6 0 0 4
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 17 4 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 29 0 0 6
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 1 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 28 7 0 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 3 0 1 3
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 6 6 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 4 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 4 0 4
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 14 2 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 5 3 0 7
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 10 6 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 0 0 1
Micrargus apertus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 1 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 1 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 6 1 0 4
Sagana rutilans Thorell, 1875 0 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 14 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 4 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 2 0 2
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 2 0 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 3 6 7 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 1 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 4 2 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 2
Trogulus closanicus Avram, 1971 1 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 6 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 1 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 3 2 0 2
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 8 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 5 0 2
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 3 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 0 1 1 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 15 34 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 3 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 2 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018